Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕХАНІКА ПРОЦЕСУ ОБРІЗУВАННЯ КНИЖКОВо-ЖУРНАЛЬНИХ БЛОКІВ ДИСКОВИМИ НОЖАМИ З ПЛАНЕТАРНИМ ПРИВОДОМ

МЕХАНІКА ПРОЦЕСУ ОБРІЗУВАННЯ КНИЖКОВо-ЖУРНАЛЬНИХ БЛОКІВ ДИСКОВИМИ НОЖАМИ З ПЛАНЕТАРНИМ ПРИВОДОМ

Назва:
МЕХАНІКА ПРОЦЕСУ ОБРІЗУВАННЯ КНИЖКОВо-ЖУРНАЛЬНИХ БЛОКІВ ДИСКОВИМИ НОЖАМИ З ПЛАНЕТАРНИМ ПРИВОДОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,28 KB
Завантажень:
445
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ“
КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
ІВАНКО
Андрій Іванович
УДК 686.12.056
МЕХАНІКА ПРОЦЕСУ ОБРІЗУВАННЯ
КНИЖКОВо-ЖУРНАЛЬНИХ БЛОКІВ
ДИСКОВИМИ НОЖАМИ
З ПЛАНЕТАРНИМ ПРИВОДОМ
05.05.01 – машини і процеси поліграфічного виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Видавничо-поліграфічному інституті Національного технічного університету України „Київський політехнічний інститут” та Українській академії друкарства Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор
Полюдов Олександр Миколайович,
Українська академія друкарства,
професор кафедри поліграфічних машин.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Гавенко Світлана Федорівна,
Українська академія друкарства,
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри технології
друкованих видань і пакувань
доктор технічних наук, професор
Гавва Олександр Миколайович,
Національний університет харчових технологій,
Міністерства освіти і науки України
професор кафедри технічної механіки
і пакувальної техніки
Захист відбудеться 15 листопада 2007 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.002.10 у Видавничо-поліграфічному інституті Національного технічного університету України „Київський політехнічний інститут” за адресою: 02025, м. Київ, вул. Володимирська, 7 корпус № 25, ауд. №10.
З дисертацією можна ознайомитися у науковій бібліотеці Національного технічного університету України „Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37.
Автореферат розісланий 10 жовтня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ковальов В.А.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В сучасних потокових лініях по виготовленню книжково-журнальних блоків для підвищення продуктивності вводять дві-три паралельно встановлені триножові машини, в яких блоки обрізуються не поштучно, а пачками. Однак обрізування на одноножевих машинах в лініях пов’язано із значними технологічними і динамічними навантаженнями, що обмежує швидкісні можливості потокових ліній.
Відомі способи безупинного обрізування книжково-журнальних блоків такі, як різання багатолезовим інструментом або плоскими ножами з вібраційним рухом. Однак при обробці великих форматів блоків пристрої на основі цих способів мають значні габарити і енергоємні. Використання дискових ножів обмежено товщиною блоків до 8 мм.
Науково-прикладним завданням даної роботи є аналіз і синтез механічних і технологічних параметрів способу обрізування книжково-журнальних блоків дисковими ножами з планетарним приводом та розробки рекомендацій для проектування різальних секцій потокових ліній. Задача дослідження є актуальною проблемою, що передбачає підвищення продуктивності і скорочення енерговитрат.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконується в рамках договору (держбюджетна тема №2753) Національного технічного університету України „Київський політехнічний інститут” з Міністерством науки і освіти України (2004-06рр.). В цій роботі автор є виконавцем розділів по розробці механіки процесу обрізування книжково-журнальних блоків.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є розроблення нового способу і пристрою для обрізування книжково-журнальних блоків з трьох боків (або зрізування корінцевих фальців) на основі дискових ножів з планетарним приводом, який дозволить досягти високої якості зрізаної поверхні, зменшити енергоємність приводу та поліпшити умови праці.
Для досягнення вказаної мети в роботі необхідно вирішити наступні задачі: 1) провести аналіз існуючих способів, устаткування та наукових праць у галузі різання книжково-журнальних блоків; 2) теоретично встановити можливість безупинного обрізування книжково-журнальних блоків дисковими ножами, що здійснюють складний обертовий рух одночасно навколо своєї осі та осі центру обертання водил (планетарний привод); 3) виявити вплив кінематичних, геометричних, швидкісних параметрів на процес обрізування; 4) визначити технологічні параметри процесу обрізування, оцінити їх вплив на енергосилові параметри приводу дискових ножів і засобів транспортування; 5) розробити методику та прилади для вимірювання досліджуваних параметрів процесу обрізування, визначити технологічно-необхідні межі вхідних факторів при досліджені; 6) дослідити енергосилові і якісні параметри процесу обрізування експериментальним шляхом та визначити їх оптимальні співвідношення; 7) дослідити стійкість різального інструмента; 8) розробити рекомендації для здійснення способу обрізування книжково-журнальних блоків дисковими ножами з планетарним приводом.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: МЕХАНІКА ПРОЦЕСУ ОБРІЗУВАННЯ КНИЖКОВо-ЖУРНАЛЬНИХ БЛОКІВ ДИСКОВИМИ НОЖАМИ З ПЛАНЕТАРНИМ ПРИВОДОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок