Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЄЮ НА ОСНОВІ ВИЯВЛЕННЯ І ВИКОРИСТАННЯ ЇЇ ПОТЕНЦІЙНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЄЮ НА ОСНОВІ ВИЯВЛЕННЯ І ВИКОРИСТАННЯ ЇЇ ПОТЕНЦІЙНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЄЮ НА ОСНОВІ ВИЯВЛЕННЯ І ВИКОРИСТАННЯ ЇЇ ПОТЕНЦІЙНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,76 KB
Завантажень:
250
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПАПАЗОВА ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА
УДК 658.511.011.56
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ УПРАВЛІННЯ
ОРГАНІЗАЦІЄЮ НА ОСНОВІ ВИЯВЛЕННЯ
І ВИКОРИСТАННЯ ЇЇ ПОТЕНЦІЙНИХ
МОЖЛИВОСТЕЙ
Спеціальність 08.06.02 – Підприємництво, менеджмент та
маркетинг
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Донецькій державній академії управління Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - | доктор економічних наук, професор Дорофієнко В’ячеслав Володимирович, Донецька державна академія управління Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри менеджменту у невиробничій сфері.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Єрмошенко Микола Миколайович, Національна академія управління, завідувач кафедри маркетингу та підприємництва (м. Київ);
кандидат економічних наук, доцент Воронкова Алла Еженівна, Східноукраїнський національний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри менеджменту (м. Луганськ).
Провідна установа - Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра інформаційних систем управління
(м. Донецьк).
Захист відбудеться 30 травня 2001 року о 1530 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20-а.
Автореферат розісланий 27 квітня 2001 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Козаченко Г.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Формування ринкової економіки в Україні істотно змінило умови діяльності організації: змінилися форми і методи державного регулювання, посилився вплив зовнішнього середовища, основною якістю якого є невизначеність, підвищився рівень відповідальності керівників організацій за самостійно прийняті управлінські рішення.
Зміна умов спричинила собою появу в діяльності організацій цілком нових проблем, що потребують теоретичного осмислення і розробки практичних рекомендацій з їх вирішення. До числа таких відноситься проблема антикризового управління, основною метою якої є запобігання банкрутства організацій.
На державному рівні в рішенні цієї проблеми зроблені перші кроки: розроблена концепція антикризового управління, виконані дослідження окремих аспектів економічної спроможності організації. В той же час дослідженням встановлено, що теоретичні і методологічні аспекти підвищення ефективності управління організацією в кризових умовах мало досліджені. Оцінка економічної спроможності організації проводиться в більшості випадків традиційним шляхом аналітичних досліджень. Проте цього явно недостатньо. Необхідні нові підходи, які б використовували соціальні аспекти, сучасні інформаційні технології і математичний апарат для урахування непевності внутрішнього і зовнішнього середовища функціонування організації; визначення впливу не тільки кількісних - економічних, але і, що не менш важливо, якісних - соціальних чинників. З цих позицій доцільною є побудова методики якісного аналізу потенційних можливостей організації з використанням інтелектуальних технологій - експертних систем. Крім того, також потребують удосконалення і традиційні аспекти методики проведення оцінки економічної спроможності, наприклад, методика рейтингової оцінки організації, що враховує і соціальну спроможність організації.
Об'єктивна необхідність поглиблення теоретичних, методичних і прикладних досліджень в галузі оцінки потенційних можливостей з метою підвищення рівня управління організацією, обумовила вибір теми дисертаційного дослідження та її актуальність.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження виконано відповідно до тематики науково-дослідних робіт Донецької державної академії управління, що затверджено на засіданні Вченої Ради ДонДАУ 28.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЄЮ НА ОСНОВІ ВИЯВЛЕННЯ І ВИКОРИСТАННЯ ЇЇ ПОТЕНЦІЙНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок