Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВПЛИВ ШВИДКОСТІ НА РОБОЧІ ПАРАМЕТРИ ПРОЦЕСУ ДЕФОРМУВАННЯ ПОРИСТИХ ЗАГОТОВок У ВІДКРИТИХ І ЗАКРИТИХ об’ємах

ВПЛИВ ШВИДКОСТІ НА РОБОЧІ ПАРАМЕТРИ ПРОЦЕСУ ДЕФОРМУВАННЯ ПОРИСТИХ ЗАГОТОВок У ВІДКРИТИХ І ЗАКРИТИХ об’ємах

Назва:
ВПЛИВ ШВИДКОСТІ НА РОБОЧІ ПАРАМЕТРИ ПРОЦЕСУ ДЕФОРМУВАННЯ ПОРИСТИХ ЗАГОТОВок У ВІДКРИТИХ І ЗАКРИТИХ об’ємах
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,96 KB
Завантажень:
438
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
КРАВЦОВА ЮЛІЯ ВІКТОРІВНА
УДК 621.762.4
ВПЛИВ ШВИДКОСТІ НА РОБОЧІ ПАРАМЕТРИ
ПРОЦЕСУ ДЕФОРМУВАННЯ ПОРИСТИХ ЗАГОТОВок
У ВІДКРИТИХ І ЗАКРИТИХ об’ємах
Спеціальність: 05.03.05 - “Процеси та машини обробки тиском”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Луганськ – 2004 р.
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Рябічева Людмила Олександрівна,
Східноукраїнський національний університет
імені Влодимира Даля, м. Луганськ,
завідувач кафедри “Прикладне матеріалознавство”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
Бейгельзимер Яків Юхимович,
Донецький національний технічний університет, м. Донецьк, професор кафедри “Обробка металів тиском”;
кандидат технічних наук, доцент,
Стоянов Олександр Анатолійович,
Східноукраїнський національний університет
імені Володимира Даля, м. Луганськ, доцент кафедри“
Обладнання для обробки металів тиском”.
Провідна установа: Вінницький національний технічний університет,
Міністерство освіти і науки України, м. Вінниця.
Захист відбудеться “09” вересня 2004 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .051.02 Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а, 1-й навчальний корпус.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий “03” серпня 2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д 29.051.02,
доктор технічних наук, доцент Ю.І. Гутько
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Методи обробки тиском матеріалів на основі порошків чорних і кольорових металів є однією з складових частин технологій сучасного машинобудування. Низька металоємність, висока розмірна точність, а головне, можливість сполучення високих механічних властивостей з функціональними характеристиками порошкового виробу визначає високу конкурентноздатність даних методів і їхнє поширення у світовій практиці машинобудування.
Матеріали на основі порошків мають більш складну структуру, ніж звичайні метали. Їхні властивості формуються як за рахунок складу компонентів різних матеріалів, так і за рахунок технологічних параметрів процесів їхнього деформування. Відомо, що одним з напрямків у досягненні високих механічних властивостей і необхідних службових характеристик виробу є використання високоенергетичних методів обробки, до яких відносяться високошвидкісні схеми деформування. Однак, розвиток таких методів як штампування пористих заготовок, ударне пресування порошків вимагає більш точного урахування явищ, які супроводжують ці процеси, що, необхідно для розрахунку оснащення і вибору обладнання. Існуючі в літературі дані дуже обмежені і носять часом суперечливий характер. Практично відсутня інформація про вплив швидкості деформації на бічний тиск і коефіцієнт поперечної деформації для різних значень початкової пористості. Знання зазначених параметрів необхідне при проектуванні штампового інструмента для обробки тиском пористих заготовок і порошків.
Для їхнього визначення необхідне проведення спеціальних експериментів, метою яких є встановлення швидкісної чутливості робочих параметрів процесу деформування при різних значеннях початкової пористості. Однак, лише експериментальних даних недостатньо для розуміння природи тих явищ, які супроводжують процеси пластичної течії в порошкових матеріалах. Тому необхідно використання і теоретичних уявлень. У дійсний час механіка обробки тиском пористих матеріалів зосереджена на рішенні квазістатичних проблем і практично не враховує вплив швидкості деформації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ВПЛИВ ШВИДКОСТІ НА РОБОЧІ ПАРАМЕТРИ ПРОЦЕСУ ДЕФОРМУВАННЯ ПОРИСТИХ ЗАГОТОВок У ВІДКРИТИХ І ЗАКРИТИХ об’ємах

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок