Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І АУДИТ ІНВЕСТИЦІЙ (на прикладі підприємств молокопереробної промисловості Західного регіону України)

ОБЛІК І АУДИТ ІНВЕСТИЦІЙ (на прикладі підприємств молокопереробної промисловості Західного регіону України)

Назва:
ОБЛІК І АУДИТ ІНВЕСТИЦІЙ (на прикладі підприємств молокопереробної промисловості Західного регіону України)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,51 KB
Завантажень:
120
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ЛЬВІВСЬКА КОМЕРЦІЙНА АКАДЕМІЯ
Бойко Руслан Володимирович
УДК 657.1+657.6 : 330.322+637.1/3(477.8)
ОБЛІК І АУДИТ ІНВЕСТИЦІЙ
(на прикладі підприємств молокопереробної промисловості
Західного регіону України)
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
ЛЬВІВ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі аудиту Львівської комерційної академії Укоопспілки.
Науковий керівник: | - доктор економічних наук, професор
Рудницький Василь Степанович,
Львівська комерційна академія,
завідувач кафедри аудиту
Офіційні опоненти: | - доктор економічних наук, професор
Крупка Ярослав Дмитрович,
Тернопільський державний економічний університет,
декан факультету обліку і аудиту
- кандидат економічних наук, доцент
Лазаришина Інна Дмитрівна,
Національний університет водного господарства та природокористування,
завідувач кафедри обліку і аудиту, м. Рівне
Провідна установа: | Київський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра обліку підприємницької діяльності, м. Київ
Захист відбудеться 10 листопада 2005 р. о 1400 год. На засіданні спеціалізованої вченої ради К-35.840.01 у Львівській комерційній академії за адресою: 79005, м. Львів, вул. Туган-Барановського, 10.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Львівської комерційної академії за адресою: м. Львів, вул. Туган-Барановського, 10.
Автореферат розісланий 8 жовтня 2005 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент Блонська В.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Успішне проведення економічних реформ та утвердження України як держави з ринковою економікою безпосередньо пов’язане з оновленням виробничого потенціалу суб’єктів господарської діяльності. Головним джерелом такого оновлення є залучення в галузі економіки інвестиційних ресурсів. Заохочення інвестування та спрямування інвестицій в пріоритетні галузі народного господарства, серед яких важливе місце посідає молокопереробна промисловість, є стратегічним завданням нашої країни.
Інвестиції є основою розвитку будь-якого підприємства. Від уміння ефективно управляти інвестиціями залежить розквіт чи занепад суб’єкта господарювання, досягнення ним високого конкурентного положення на ринку.
В умовах диверсифікації форм і видів інвестування особливого значення набувають питання його обліку й аудиту. Проблеми формування ефективних систем обліку й аудиту інвестицій є надзвичайно актуальними для країн з перехідною економікою, що обумовлено складністю ринкових трансформаційних перетворень та неоднозначністю їх впливу на інвестиційні процеси.
Застосування зарубіжного досвіду для організації та методики обліку й аудиту інвестицій потребує певної адаптації до специфіки ведення господарської діяльності в Україні. Таким чином, виникає об’єктивна необхідність удосконалення організації та методики бухгалтерського обліку й аудиту інвестиційної діяльності вітчизняних підприємств.
До останнього часу проблемам бухгалтерського обліку інвестицій приділялось недостатньо уваги. Сама інвестиційна діяльність підприємств здебільшого зводилась до здійснення лише капітального інвестування через недостатньо розвинені фондові та фінансові ринки. Вітчизняна облікова система надавала інвесторам недостатньо повну і достовірну інформацію про діяльність підприємств і сферу їх інвестування. Із прийняттям Закону України “Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні”, затвердженням Національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку, нового Плану рахунків та Інструкції про його застосування здійснено перші кроки до наближення вітчизняної облікової системи до міжнародних правил і стандартів.
Під час написання дисертаційної роботи автор опирався на попередній досвід організації і методики обліково-контрольної роботи, теоретичні і практичні розробки у цій галузі таких вітчизняних і зарубіжних вчених, як Александер Г.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОБЛІК І АУДИТ ІНВЕСТИЦІЙ (на прикладі підприємств молокопереробної промисловості Західного регіону України)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок