Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ РИНКУ МОЛОКА

ЕКОНОМІЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ РИНКУ МОЛОКА

Назва:
ЕКОНОМІЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ РИНКУ МОЛОКА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,93 KB
Завантажень:
42
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ДУШКА Віталій Іванович
УДК 631.15:33
ЕКОНОМІЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ РИНКУ МОЛОКА
08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та
біотехнологій імені С.З. Ґжицького Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Брик Михайло Васильович,
Львівський національний університет ветеринарної
медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького,
завідувач кафедри історії України і економічної теорії;
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, старший науковий співробітник
Калінчик Микола Володимирович,
Національний науковий центр “Інститут землеробства” УААН,
завідувач відділу економіки;
кандидат економічних наук
Глібов Руслан Вадимович,
Державний вищий навчальний заклад “Державний
агроекологічний університет”,
в. о. доцента кафедри аналізу і статистики
імені І.В. Поповича.
Захист відбудеться 29 січня 2008р. об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 36.814.025 Львівського державного аграрного університету за адресою: 80381, Львівська обл., Жовківський р-н, м.Дубляни, вул. В.Великого, 1, ЛДАУ, головний корпус, ауд. 309.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Львівського державного аграрного університету за адресою: 80381, Львівська обл., Жовківський р-н, м.Дубляни, вул. В.Великого, 1.
Автореферат розісланий 27 грудня 2007р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, доцент О.А. Біттер
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Формування та ефективне функціонування ринку молока і молокопродуктів у сучасних умовах тісно пов'язані з необхідністю удосконалення системи економічних відносин в АПК, створення інфраструктури ринку, утвердження ефективного і дієвого економічного механізму державного регулювання процесів виробництва і реалізації продукції, підтримки та захисту вітчизняних товаровиробників і розширеного відтворення у господарствах усіх форм власності.
На сучасному етапі реформування економіки України недостатньо вирішеним питанням залишається пошук способів ефективного розвитку ринкового господарства з метою регулювання обсягів виробництва продукції та її збуту. Особливо відчутно ця проблема позначається на функціонуванні агропродовольчого ринку, рівень розвитку якого впливає на забезпеченість населення продуктами харчування та соціально-економічний стан держави.
Проблема формування й розвитку ринку молока має багатогранний характер і потребує детального дослідження з урахуванням регіональних особливостей, її вирішення ускладнюється зі зміною форм власності та господарювання, структури виробництва і каналів збуту продукції. Недостатньо дослідженими залишаються питання оцінки економічних явищ і процесів під час формування й розвитку ринку молока і молочної продукції, впливу на ефективність його функціонування організаційно-економічних і правових важелів, які формують конкурентоспроможне виробництво молочної продукції, а також попит і рівень її споживання. Окремі питання формування і розвитку ринку молока, вдосконалення економічних взаємовідносин між підприємствами АПК висвітлені у наукових працях багатьох учених-економістів, серед яких В.Андрійчук, П.Березівський, В.Бойко, В.Галанець, П.Гайдуцький, М.Долішній, Т.Дудар, С.Дусановський, В.Зимовець, М. Ільчук, В.Котков, М.Коржинський, В.Месель-Веселяк, М.Пархомець, П.Саблук, А.Стельмащук, Г.Черевко, В.Шкільов, О.Шпичак та інші вітчизняні й зарубіжні вчені. Проте сьогоднішня ситуація в молокопродуктовому підкомплексі, яка опосередковується ринком молока та молочної продукції, вимагає нових підходів до вирішення зазначеної проблеми – через розвиток взаємовигідних ринкових відносин у цьому секторі економіки, вивчення закордонного й кращого вітчизняного досвіду, його узагальнення й подальше розповсюдження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ЕКОНОМІЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ РИНКУ МОЛОКА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок