Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ МЕХАНІЗМУ КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ПРОЦЕСУ АУДИТУ

УДОСКОНАЛЕННЯ МЕХАНІЗМУ КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ПРОЦЕСУ АУДИТУ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕХАНІЗМУ КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ПРОЦЕСУ АУДИТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,59 KB
Завантажень:
254
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
ІВАНІНА ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК 657.631.8
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕХАНІЗМУ КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ
ПРОЦЕСУ АУДИТУ
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник : кандидат економічних наук, доцент
Житний Павло Євгенович,
Східноукраїнський національний університет
імені Володимира Даля
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри банківської справи.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Бутинець Франц Францович, Житомирський державний технологічний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри обліку і аудиту (м. Житомир);
кандидат економічних наук, професор Сухарева Людмила Олексіївна, Донецький державний університет економіки і торгівлі імені М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України, завідуюча кафедрою контролю і аналізу господарської діяльності (м. Донецьк).
Провідна установа: Одеський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра обліку і аудиту. (м. Одеса).
Захист дисертації відбудеться 2 липня 2004 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розіслано 28 травня 2004 р.
 


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Інтеграція економіки України в міжнародні ринкові відносини зумовила необхідність становлення та розвитку нових форм фінансового контролю як невіддільної частини ринкової інфраструктури. Становлення та розвиток аудиту в Україні – процес довготривалий, хоча сучасний стан незалежного аудиту в країні дозволяє розглядати його як сформовану професійну інтелектуальну діяльність у сфері господарювання.
Водночас, подальший розвиток аудиторської діяльності вимагає вирішення питань, пов'язаних з підвищенням його якісного рівня. Це дозволить зміцнити престиж професії і підвищити ступінь довіри до інформації, що надається аудиторами. Питання аудиту набули актуальності у зв’язку з тим, що лише при якісному виконанні аудиторських перевірок користувачі інформації будуть впевнені в реальності перевіреної фінансової звітності, що дозволить створювати умови для зниження їх інформаційного ризику при прийнятті рішень. Саме така стратегія розвитку вітчизняного аудиту здатна забезпечити його реальну дієвість у суспільстві.
Поступальний розвиток аудиту в Україні став поштовхом для наукових розвідок в області вирішення проблем нормативного регулювання, організаційного і методичного забезпечення процесу аудиту в цілому та окремих його елементів. Однак питання щодо оцінки якості аудиту та супровідних йому послуг, ефективності управління даним видом діяльності фундаментально не досліджувалися. Разом з тим, недосконалість системи контролю за якістю діяльності суб'єктів аудиту з боку Аудиторської палати України (АПУ) призводить на практиці до різного роду відхилень від вимог Міжнародних стандартів аудиту, Кодексу професійної етики і, як наслідок, до недотримання якісних характеристик професії.
Розробка механізму контролю якості роботи аудиторських фірм на рівні АПУ (макрорівень) та на рівні аудиторських фірм (мікрорівень), що мають практику, покликана вирішити, крім завдань нормативно-правового й організаційного характеру, ще й питання забезпечення найвищої гарантії якості послуг, наданих цими фірмами.
Отже, проблеми моделювання та реалізації організаційно-методичного механізму контролю якості аудиту в теоретичних дослідженнях і аудиторській практиці залишаються недостатньо вирішеними, що й зумовило вибір теми, її актуальність і значення для практики аудиту.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ МЕХАНІЗМУ КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ПРОЦЕСУ АУДИТУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок