Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАСТОСУВАННЯ ВАРТІСНОГО ПІДХОДУ В УПРАВЛІННІ ВИРОБНИЧИМИ МАЛИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ

ЗАСТОСУВАННЯ ВАРТІСНОГО ПІДХОДУ В УПРАВЛІННІ ВИРОБНИЧИМИ МАЛИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ

Назва:
ЗАСТОСУВАННЯ ВАРТІСНОГО ПІДХОДУ В УПРАВЛІННІ ВИРОБНИЧИМИ МАЛИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,36 KB
Завантажень:
305
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
УДК 336.5.02:338:512
ЯНЧУК ГАЛИНА ІВАНІВНА
ЗАСТОСУВАННЯ ВАРТІСНОГО ПІДХОДУ В УПРАВЛІННІ ВИРОБНИЧИМИ
МАЛИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ
Спеціальність 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами
(підприємства машинобудівної та металургійної галузей)
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ - 2007
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ).
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Козаченко Ганна Володимирівна,
Східноукраїнський національний
університет імені Володимира Даля
Міністерства освіти і науки України,
завідуюча кафедрою менеджменту.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Воротіна Людмила Іванівна, Європейський університет, професор кафедри менеджменту (м. Київ);
 
кандидат економічних наук, доцент Ульяницька Ольга Василівна, Донбаський державний технічний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри економіки та управління (м. Алчевськ).
Захист відбудеться 20 грудня 2007 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розіслано 19 листопада 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Г.В. Козаченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Малі підприємства потребують ефективного менеджменту. Розробка управлінських інструментів для малих підприємств має спиратися на функціональні знання економічної науки, вивчення можливостей застосування її сучасних розробок та концепцій в управлінні малими підприємствами, їх адаптацію щодо таких підприємств і практичні механізми. Управлінські інструменти для малих підприємств мають спрямовувати такий величезний сегмент економічних відносин, як мале підприємництво, до гармонійного розвитку, до підвищення його ролі в національній економіці й українському суспільстві, полегшувати та прискорювати вирішення проблем і подолання протиріч, що виникають у діяльності малих підприємств. Однією із сучасних концепцій управління є вартісний підхід. Його центральним елементом є вартість підприємства, яка визначається не тільки в момент його продажу або ліквідації, а є синтетичним показником, який характеризує в тому числі ефективність використання капіталу підприємства й ефективність управління ним.
Вартісну оцінку бізнесу малого підприємства слід уважати корисним інструментом управління ним, єдиним критерієм оцінки економічного добробуту підприємства, основою для розробки планів і стратегій розвитку, визначення ефективності менеджменту та вибору напрямів і способів розвитку. Її використання можливе за певних умов: ідеологія застосування вартісного підходу до управління має враховувати особливості малих підприємств, а методи оцінки вартості бізнесу повинні застосовуватися в практиці управління малими підприємствами. Для цього необхідно розв’язати протиріччя між можливістю використання вартісного підходу в управлінні малими підприємствами та відсутністю відповідного методичного забезпечення, створити яке можна за результатами дослідження можливостей використання методів відомих підходів до визначення вартості бізнесу малого підприємства.
Тому вивчення умов використання вартісного підходу в управлінні малими підприємствами, що передбачає оцінку вартості їх бізнесу, є актуальним науково-практичним завданням, яке потребує відповідного вирішення. Необхідність розробки теоретичних положень і практичних рекомендацій щодо застосування вартісного підходу в управлінні малими підприємствами зумовила вибір теми дисертаційної роботи та її актуальність.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ЗАСТОСУВАННЯ ВАРТІСНОГО ПІДХОДУ В УПРАВЛІННІ ВИРОБНИЧИМИ МАЛИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок