Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ПОТУЖНИХ ВОДОГРІЙНИХ КОТЛІВ

ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ПОТУЖНИХ ВОДОГРІЙНИХ КОТЛІВ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ПОТУЖНИХ ВОДОГРІЙНИХ КОТЛІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,70 KB
Завантажень:
323
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ІНСТИТУТ ГАЗУ
Гут Пилип Омельянович
УДК 620. 9:62-6
621.182.1
ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ПОТУЖНИХ
ВОДОГРІЙНИХ КОТЛІВ
05.14.06. - технічна теплофізика та промислова теплоенергетика
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2002
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано на кафедрі теплотехніки та теплових електричних станцій у Національному Університеті “Львівська політехніка” та ВАТ “ЛьвівОРГРЕС”, м. Львів
Науковий керівник доктор технічних наук, професор Мисак Йосиф Степанович, Національний Університет “Львівська політехніка”, завідувач кафедри
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Сігал Ісаак Якович Інститут газу НАН України, завідувач відділу кандидат технічних наук Дюков Володимир Андрійович Державне підприємство з науково-технічних робіт по енергозбережен-ню ІУкренергоефективністьІ, директор.
Провідна установа Національний технічний університет України ІКиївський політехнічний інститутІ, м.Київ
Захист відбудеться 25.04.2002р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.255.01 в Інституті газу НАН України за адресою: м.Київ, вул.Дегтярівська, 39, тел.456-44-71.З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту газу НАН України (03113, м.Київ, вул.Дегтярівська, 39).
Автореферат розісланий 25.03.2002р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Б.К.Ільєнко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Стан проблеми. Розвиток централізованого теплопостачання вимагав, як будівництва теплоелектростанцій, так і створення потужних районних опалювальних котелень на яких встановлювались водогрійні котли великої теплової продуктивності. Ці котли встановлювались як основна і пікова потужності, а також як резерв.
На сьогоднішній день в системі Мінпаливенерго України, а також в інших країнах СНД, в експлуатації знаходяться біля 1000 водогрійних котлів великої продуктивності (більше 100 Гкал/год). Крім того, є значна кількість котлів типу ПТВМ і КВГМ продуктивністю 30 - 50 Гкал/год. Із-за специфіки використання вони знаходяться в роботі не більше 3 - 5 тис.год. в рік.
Після введення водогрійних котлів в експлуатацію проведено чимало досліджень, які були направлені на покращення їх роботи. Однак дослідження щодо інтенсифікації процесу горіння, підвищення економічності роботи котлів, переведення на роботу з малими надлишками повітря за рахунок розробки схем підігріву повітря, яке надходить в пальники, нами були виконані і впроваджені на ряді котлів вперше.
Разом з тим мало уваги приділялось проблемам збереження водогрійних котлів в резерві. Практично дослідження щодо оптимізації умов знаходження їх в резерві і пов'язаних з цим процесів корозії і втрат тепла до останнього часу не проводились.
Тому були відсутні відповідні рекомендації щодо оптимізації умов знаходження водогрійних котлів у резерві, з погляду втрат тепла, пов'язаних з захистом поверхонь нагріву котлів від корозії.
Згідно з “Правилами технічної експлуатації” устатковання енергоустановок, яке прийняте в експлуатацію, повинно знаходитись в одному із чотирьох оперативних станів: роботі, резерві, ремонті або консервації. Виходячи із цього, термін “експлуатація” нами трактується в подальшому як оперативний стан, що охоплює весь період його працездатності. При цьому терміни “робота” та “резерв” є основними етапами експлуатації. Ці терміни характеризують працездатний стан устатковання,тобто, коли воно знаходиться в роботі чи резерві і в будь-який момент може бути введено в роботу.
Уточнення цих термінів набуває принципового значення у період, коли частина устатковання часто знаходиться в стані резерву.
Враховуючи сказане, в дисертації наведені результати аналітичних розрахунків, експериментальних досліджень і розроблених відповідних рекомендацій щодо підвищення надійності водогрійних котлів, включаючи основні періоди есплуатації, тобто знаходження в оперативному стані роботи чи резерву.
Актуальність теми.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ПОТУЖНИХ ВОДОГРІЙНИХ КОТЛІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок