Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДІАГНОСТУВАННЯ ВПЛИВУ РИНКУ НЕРУХОМОСТІ НА РОЗВИТОК НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ

ДІАГНОСТУВАННЯ ВПЛИВУ РИНКУ НЕРУХОМОСТІ НА РОЗВИТОК НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ

Назва:
ДІАГНОСТУВАННЯ ВПЛИВУ РИНКУ НЕРУХОМОСТІ НА РОЗВИТОК НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,41 KB
Завантажень:
165
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ
МАНН Руслан Володимирович
УДК 345.214.2:330.52
ДІАГНОСТУВАННЯ ВПЛИВУ РИНКУ НЕРУХОМОСТІ НА РОЗВИТОК НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ
Спеціальність 08.00.03 – економіка та управління національним
господарством
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник
доктор економічних наук, професор Фінагіна Олеся Валентинівна, Донецький інститут залізничного транспорту Української державної академії залізничного транспорту Міністерства транспорту та зв’язку України (м.Донецьк), завідувач кафедри менеджменту.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Амосов Олег Юрієвич, Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (м. Харків), заступник директора;
кандидат економічних наук, доцент Хімченко Андрій Миколайович, Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк), доцент кафедри економічної теорії.
Захист відбудеться «19» червня 2008р. о 1330 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.128.01 у Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, Донецьк, пр. Б. Хмельницького, 108, ауд. 201.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Донецького державного університету управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, Донецьк, вул. Челюскінців, 163а.
Автореферат розіслано «16» травня 2008р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Р.Р. Ларіна


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Динамічний розвиток національної економіки та ринкових процесів базується на успішному функціонуванні суб’єктів ринку. Це вимагає переорієнтації зусиль державних органів управління, забезпечення поточних результатів діяльності складових національної економіки, підтримки сталого економічного розвитку національного господарства. При цьому особливого значення набуває процедура діагностування і оцінки впливу діяльності суб’єктів господарювання на національну економіку.
Процес розвитку національної економіки досліджується багатьма вітчизняними та закордонними вченими. Найвідомішими у цьому напрямі є праці Д.Бела, Ф.Броделя, Дж.Гелбрейта, Я.Певзнера, С.Никітіна, Р.Ентова, Д.Львова, З.Глазьєва, В.Маєвського, В.Малько, А.Кляйнкнехта, У.Ростоу. Наукові дослідження цих та інших авторів сьогодні в основному направлені на створення математичних моделей розвитку, а також на всебічне вивчення окремих аспектів розвитку національної економіки.
Значну актуальність сьогодні мають питання вивчення ринку нерухомості як важливої складової національної економіки. Провідними вченими, що займаються цією проблематикою, є Г. Амстронг, О. Амосов, О. Асаул, І.Балабанов, В. Богословський, Н. Волочков, В. Горемикін, Дж. Долан, О.Драпіковський, К. Еккерт, В. Іванов, Н. Коваленко, О. Крутик, С. Максімов, Я. Маркус, Б. Новіков, Г. Оніщук, Г. Петраньова, А. Романов, А. Севастьянов, О. Фінагіна, Г. Харрісон, О. Хан, А. Хімченко, Л. Чистов. В межах наукових досліджень науковців достатньо повно розглянуто економічні аспекти оцінки нерухомого майна, управлінська, страхова та фінансова діяльність на ринку нерухомості. Втім, багато проблем, пов’язаних з його розвитком у національній економіці, залишаються не визначеними і не дослідженими. Так, практично відсутні роботи, де б розглядалися питання впливу ринку нерухомості на національну економіку, особливості діагностування такого впливу. Поза увагою залишаються процеси інформаційного забезпечення розвитку та діагностування цього ринку.
У той же час процеси активізації ринку нерухомості та його структурування формують напрями впливу як в цілому на національну економіку, так і на окремі процеси та показники. Відсутність очевидних і вагомих для науки і практики результатів визначення впливу ринку нерухомості на розвиток національної економіки виступає, передусім, свідченням недостатнього обґрунтування необхідності впровадження процедури діагностування цього ринку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ДІАГНОСТУВАННЯ ВПЛИВУ РИНКУ НЕРУХОМОСТІ НА РОЗВИТОК НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок