Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ МЕТОДУ ТА ПРИСТРОЮ КЕРУВАННЯ ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯМ ПОТОКОВОЇ НАСІННЄОЧИСНОЇ ЛІНІЇ

ОБГРУНТУВАННЯ МЕТОДУ ТА ПРИСТРОЮ КЕРУВАННЯ ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯМ ПОТОКОВОЇ НАСІННЄОЧИСНОЇ ЛІНІЇ

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ МЕТОДУ ТА ПРИСТРОЮ КЕРУВАННЯ ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯМ ПОТОКОВОЇ НАСІННЄОЧИСНОЇ ЛІНІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,79 KB
Завантажень:
239
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ТАВРІЙСЬКА ДЕРЖАВНА АГРОТЕХНІЧНА АКАДЕМІЯ
Коваленко Олександр Іванович
УДК 631.362 – 523
ОБГРУНТУВАННЯ МЕТОДУ ТА ПРИСТРОЮ КЕРУВАННЯ
ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯМ ПОТОКОВОЇ
НАСІННЄОЧИСНОЇ ЛІНІЇ
05.09.16 – Електротехнології та електрообладнання
в агропромисловому комплексі
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Мелітополь – 2003
дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Таврійській державній агротехнічній академії, Міністерства
аграрної політики України.
Науковий | кандидат технічних наук, доцент
керівник : | Мунтян Володимир Олексійович, Таврійська державна
агротехнічна академія, декан факультету Енергетика сільсько-
господарського виробництва.
Офіційні | доктор технічних наук, професор
опоненти : | Черенков Олександр Данилович, Харківський державний
технічний університет сільського господарства, професор
кафедри Загальна електротехніка;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Герасимчук Юрій Васильович, Національний науковий центр
Інститут механізації та електрифікації сільського господарства
Української аграрної академії наук, завідуючий відділом
електрифікації сільського господарства.
Провідна | Національний аграрний університет Кабінету Міністрів України,
установа : | м. Київ.
Захист відбудеться "16 " січня 2004 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 18.819.01 при Таврійській державній агротехнічній академії за адресою: 72312, Україна, Запорізька обл., м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького 18 навчальний корпус 1, конференцзал.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Таврійської державної агротехнічної академії за адресою: 72312, Україна, Запорізька обл., м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького 18.
Автореферат розісланий " 05 " грудня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
К 18.819.01 к.т.н., доцент В.Т. Діордієв
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність. Сьогодні загальновизнано, що серед інших факторів підвищення продуктивності рослин особливе значення має якість посівного насіння. Проте в господарствах країни для сівби використовують лише 0,5...60 % насіння першого класу, що негативно впливає на врожайність культур.
Незадовільний стан насіннєвого фонду зумовлений, в першу чергу, незадовільною післязбиральною обробкою зерна. Очевидними причинами цього є недосконалість технологій, порушення технологічної дисципліни, низький рівень, або повна відсутність обладнання для визначення якості сепарації насіння та відсутність пристроїв керування електрообладнанням потокових насіннєочисних ліній за результатами аналізу зразків насіння.
У зв’язку з цим виникає необхідність розробки нових методів та технічних засобів визначення якості сепарації насіння та керування технологічним процесом.
Одним із перспективних шляхів вирішення цієї проблеми є застосування пристроїв технічного зору, в яких використовуються методи розпізнавання образів шляхом порівняння їх з еталоном, звісно при наявності таких еталонів.
Застосування для цих цілей універсальних оптико-електронних комплексів, призначених для дослідження характеристик об'єктів різної фізичної природи – не виправдане, через необхідності їхньої значної доробки і наступної адаптації до об'єкту дослідження, а також через значну вартість обладнання.
Таким чином, дослідження спрямовані на розробку та обґрунтування нових методів і пристроїв керування електрообладнанням потокових насіннєочисних ліній є актуальними. Ці методи та пристрої повинні забезпечувати високу точність аналізу зразка насіння та якнайменші витрати часу на його проведення, а також забезпечувати керування електрообладнанням насіннєочисної лінії за результатами аналізу, що веде до підвищення якості посівного насіння. Ціна таких пристроїв повинна бути виправданою при експлуатації їх на підприємствах по виробництву насіння.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась у відповідності з Науково-технічною програмою №1 Таврійської державної агротехнічної академії на 2001 – 2005 роки “Розробка наукових основ систем технологій і технічних засобів для забезпечення продовольчої безпеки Південного регіону України” (підпрограма 1.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ МЕТОДУ ТА ПРИСТРОЮ КЕРУВАННЯ ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯМ ПОТОКОВОЇ НАСІННЄОЧИСНОЇ ЛІНІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок