Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ ШНЕКОВИХ КІЛЬЦЕВИХ БУРІВ В МІЦНИХ ГРУНТАХ

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ ШНЕКОВИХ КІЛЬЦЕВИХ БУРІВ В МІЦНИХ ГРУНТАХ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ ШНЕКОВИХ КІЛЬЦЕВИХ БУРІВ В МІЦНИХ ГРУНТАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,01 KB
Завантажень:
289
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ДВОРНIЧЕНКО АНАТОЛІЙ ПЕТРОВИЧ
УДК 622.647.4
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ
ШНЕКОВИХ КІЛЬЦЕВИХ БУРІВ В МІЦНИХ ГРУНТАХ
Спеціальність 05.05.04 _машини для земляних та дорожніх робіт
АВТОРЕФЕРАТ
дисертацiї на здобуття наукового ступеня
кандидата технiчних наук
Київ – 2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському національному унiверситеті будiвництва і архiтектури МОН України та Кіровоградському національному технічному університеті.
Науковий керiвник: доктор технiчних наук, професор
Сукач Михайло Кузьмич,
Київський національний унiверситет будiвництва і архiтектури, професор кафедри будівельних машин
Офіційні опоненти: доктор технiчних наук , професор
Хмара Леонід Андрійович,
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, завідувач кафедри будівельних та дорожніх машин;
кандидат технічних наук, доцент
Нечидюк Анатолій Анатолійович,
Рівненський національний унiверситет водного господарства та природокористування, доцент кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних машин та обладнання
Провідна установа: Харківський національний автомобільно-дорожній університет, кафедра будівельних і дорожніх машин, Міністерство освіти та науки України, м. Харків.
Захист відбудеться 11.11.2004 р. о 13 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .056.08 при Київському національному унiверситеті будiвництва і архiтектури за адресою: 03037, м. Київ–37, Повітрофлотський пр-кт., 31, ауд.466.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці університету за адресою: 03037, Київ–37, Повітрофлотський просп., 31.
Автореферат розісланий 06.10.2004 р.
В.О. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради
д-р. техн. наук, професор В.К. Черненко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним iз найбiльш трудомiстких та тривалих процесiв у будiвництвi в умовах мiцних та мерзлих грунтiв є влаштування свердловин пiд фундаменти та опори. Разом з тим темпи та об'єми будiвництва в цих умовах безперервно зростають.
З постiйним зростанням об'ємiв будiвельно-монтажних робiт в районах зi складними гiрничо-геологiчними умовами неухильно збiльшується питома вага пiдлягаючих розробцi мерзлих грунтiв та порiд мiцнiстю вище IV категорiї по будiвельним нормам i правилам (СНiП) IV–2–82. Зараз в цiлому в країнах СНД розроблюваний об'єм таких грунтiв та порiд складає понад 30 % загального об'єма земляних робiт. Зокрема, тiльки в будiвельних органiзацiях енергетики країн СНД щорiчний сумарний об'єм створюваних свердловин великого дiаметру складає близько 12…15 млн. погонних метрiв, з яких понад 3 млн. метрiв – в мiцних грунтах. В Українi мiцнi грунти поширенi в гiрських районах Закарпаття, на пiвднi країни складнi грунтовi умови в Донецькiй та Луганськiй областях, особливо мiцнi грунти зустрiчаються на бiльшiй частинi територiї Криму.
Широке розповсюдження грунтів, складних для проведення земляних робiт, зокрема, вiчномерзлих грунтiв та скальних порiд в пiвнiчнiй будiвельнiй зонi СНД визначає необхiднiсть створення свердловин дiаметром 1,35…1,7 м i бiльше для влаштування пальових та стовбчастих фундаментiв будiвель, опор, мостiв, контактної мережi та iнших споруд. У зв'язку з вище викладеним з'явилась необхiднiсть в забезпеченнi будiвельних органiзацiй, що виконують землянi роботи в складних гiрничо-геологiчних умовах, машинами та механiзмами, які дозволяють ефективно розробляти міцні грунти.
При влаштуваннi свердловин пiд опори лiнiй електропередач, пальові основи та стовбчастi фундаменти в мiцних та мерзлих грунтах в теперішній час використовують серiйнi машини, призначенi для утворення свердловин в грунтах мiцнiстю до IV категорiї СНiП IV–2–82. Машини мають недостатнi напірні зусилля та крутні моменти для ефективної розробки грунтів, а робочі органи випускаються епiзодично неспецiалiзованими заводами i, як наслiдок, характеризуюься малою стiйкiстю. Будiвельнi органiзацiї не мають машин та робочих органів для розробки свердловин в грунтах мiцнiстю вiд IV до VIII категорiї.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ ШНЕКОВИХ КІЛЬЦЕВИХ БУРІВ В МІЦНИХ ГРУНТАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок