Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕЦИДИВУЮЧИЙ ГЕНІТАЛЬНИЙ ГЕРПЕСУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ(епідеміологія, клініка, лікування та профілактика)

РЕЦИДИВУЮЧИЙ ГЕНІТАЛЬНИЙ ГЕРПЕСУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ(епідеміологія, клініка, лікування та профілактика)

Назва:
РЕЦИДИВУЮЧИЙ ГЕНІТАЛЬНИЙ ГЕРПЕСУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ(епідеміологія, клініка, лікування та профілактика)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,49 KB
Завантажень:
422
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені О.О.Богомольця
УДК 616.523-057:656.6
АВРАМОВ ПЕТРО СЕМЕНОВИЧ
РЕЦИДИВУЮЧИЙ ГЕНІТАЛЬНИЙ ГЕРПЕС
У ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
(епідеміологія, клініка, лікування та профілактика)
14.01.20. – шкірні і венеричні хвороби
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття ученого ступеня кандидата медичних наук
КИЇВ - 2002
Дисертація є рукописом.
Робота виконана на кафедрі шкірних та венеричних хвороб Одеського державного медичного університету.
НАУКОВИЙ КЕРІВНИК: доктор медичних наук, професор ЛОБАНОВСЬКИЙ ГЛІБ ІВАНОВИЧ, Одеський державний медичний університет, МОЗ України, завідуючий кафедрою шкірних та венеричних хвороб.
ОФІЦІЙНІ ОПОНЕНТИ: доктор медичних наук, професор ГЛУХЕНЬКИЙ БОРИС ТИХОНОВИЧ, Київська медична академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупіка, кафедра шкірних та венеричних хвороб; кандидат медичних наук ЗАПОЛЬСЬКИЙ МИХАЙЛО ЕДУАРДОВИЧ, завідуючий дерматологічним відділенням Одеського обласного шкірно-венерологічного диспансеру
Провідна установа Дніпропетровська державна медична академія, кафедра дерматології та венерології
Захист відбудеться 30.05.2002 р. о 13-30 годині на засіданні спеціалізованої Ради Д.26.003.02 при Національному медичному університеті імені О.О.Богомольця за адресою: 01023, м.Київ, вул.Шовковична, 39/1, корпус 2, Центральна міська клінічна лікарня.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного медичного університету імені О.О.Богомольця (м.Київ-17, вул.Зоологічна, 1).
Автореферат розіслано 30.04. 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої Ради
доктор медичних наук, професор С.Г. Свирид
1
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
АКТУАЛЬНІСТЬ ТЕМИ: В останні десятиріччя особливості перебігу вірусних захворювань людини, їхній зв'язок із внутрішньоутробною патологією плоду і немовлят хвилює не тільки дерматовенерологів, але й акушерів-гінекологів, вірусологів, урологів, педіатрів, інфекціоністів, мікробіологів, епідеміологів (І.І.Маврів, 1994; В.І.Козлова, О.Ф.Пухнер, 1995 та ін.).
Навіть у даний час розділ вірусних дерматозів являє собою мало розроблений розділ сучасної дерматології (В.В.Чеботарев, 1995; К.Е.Джегутанов, 1996; О.Г.Міхєєв, 2000).
Значення вірусних дерматозів, як актуальної медично-соціальної проблеми, з кожним роком усе більш зростає у зв'язку з підвищенням поширення, їх персистенцією у латентні форми, частою реактивацією (Г.К.Коржевич, 1992, V.G.Koladenko, A.G.Mykheyev, I.O.Popov, 1997; М.Е.Запольський, 1997).
Є повідомлення, що герпетичні інфекції складають 1,7% усіх захворювань, а 1/3 населення світу хворіє на хронічний рецидивуючий герпес і більш половини подібного роду хворих за рік переносять кілька атак інфекції (І.І.Маврів, 1994, 1999; Г.І.Маврів, 1999).
Відзначають, що генітальный герпес виявляється у 3,7-15% хворих, що звертаються до дерматолога, при цьому у жінок у кожному 4-ому випадку інфекція перебігала асимптомно (В.І.Козлова, А.Ф.Пухнер, 1995).
Указують, що для герпетичної інфекції характерний ендемічний вибух росту різних клінічних її форм, аж до важких генералізованих випадків зі смертельним результатом (І.І.Маврів, 1994).
Частота розвитку рака шийки матки в жінок з герпетичною інфекцією геніталій у 2-10 разів вище, ніж у контрольній групі, дисплазії – у 2-3 рази, карциноми – у 1,5-10 разів, інвазивного раку – у 1,5-3 рази (В.І.Козлова, А.Ф.Пухнер, 1995).
Дотепер не відомі фактори, що лежать в основі рецидиву герпесу, не вивчені зміни специфічної і неспецифічної реактивності організму в цьому періоді хвороби (О.Г.Міхєєв, 2000).
На думку багатьох авторів (А.А.Каламкарян, В.М.Гребенюк, 1987; В.І.Козлова та ін., 1989; А.Д.Дюдюн, В.П.Федотов, 1996 та ін.) застосування сучасних хіміотерапевтичних засобів і фізіотерапевтичних процедур при вірусних дерматозах не завжди забезпечує стабільність лікувального процесу і повне одужання, часто ще спостерігаються ускладнення.
Незважаючи на особливості професійної діяльності військовослужбовців Збройних Сил України, не виявлено робіт, присвячених опису епідеміології і клінічного перебігу даного дерматозу в цій групі осіб, а також робіт, присвячених комплексному застосуванню людського
2
рекомбінантного альфа – 2в інтерферону (лаферону), уведеного методом електрофорезу, герпетичної вакцини, амізону і дозованого вогнищевого вакууму для лікування в польових умовах військовослужбовців, що страждають на цей дерматоз.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РЕЦИДИВУЮЧИЙ ГЕНІТАЛЬНИЙ ГЕРПЕСУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ(епідеміологія, клініка, лікування та профілактика)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок