Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ОСНОВИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ОСНОВИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ОСНОВИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,80 KB
Завантажень:
520
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Шпильовий Віктор Андрійович
УДК 26.063.01
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ОСНОВИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ПІДПРИЄМСТВ
ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Спеціальність : 08.06.01 - економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Європейському університеті.
Науковий керівник:доктор економічних наук, професор Заїнчковський Анатолій Олександрович,
Національний університет харчових технологій, завідувач кафедри економіки і права.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
академік Української екологічної академії наук
В'юн Валентин Ігорович,
проректор з наукової роботи Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини університету “Україна”
кандидат економічних наук,
Волошин Сергій Миколайович,
Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій та в справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи
заступник начальника управління прогнозування, м. Київ
Провідна установа:Рада по вивченню продуктивних сил України Національної академії наук України, відділ сталого розвитку та екологічної безпеки, м. Київ
Захист відбудеться “22” вересня 2006 р. о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр К 26.063.01 у Європейському університеті за адресою: 03115, м. Київ, бульв. Вернадського, 16-В.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Європейського університету за адресою: 03115, м. Київ, бульв. Вернадського, 16-В.
Автореферат розісланий “21” серпня 2006р
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.П.Луцій
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
У Концепції національної безпеки України серед пріоритетних національних інтересів визначено “забезпечення екологічно і економічно безпечних умов життєдіяльності суспільства”. Розвиток економіки України та прояви кризи в межах системи “людина-техносфера-природне середовище” обумовили розвиток наукових досліджень у напрямку обґрунтування безпечного природокористування та забезпечення безпеки життєдіяльності населення.
Актуальність теми. Розвиток харчової промисловості в Україні в сучасних умовах супроводжується зростанням її екологічної небезпеки. На підприємствах використовуються небезпечні речовини, утворюються токсичні відходи, зростає обсяг викидів в атмосферу. Так, у 2004 році в загальній кількості підприємств, що здійснювали викиди небезпечних речовин, до харчової промисловості належали 14,2%. Проблема забезпечення екологічної безпеки підприємств харчової промисловості набуває особливої актуальності, оскільки саме на цих підприємствах виготовляють продукти харчування, від якості яких залежить здоров’я населення.
Держава має обмежений вплив на процеси екологізації виробництва, особливо на підприємствах приватної форми власності. Тому необхідно удосконалити організаційно-економічний механізм у напрямку широкого використання ринкових стимулів природоохоронної діяльності підприємств. Для реалізації природоохоронної стратегії господарювання необхідно реформувати систему господарських мотивацій, змінити всю систему прийняття господарських рішень на рівні підприємства, системи управління соціально-економічним розвитком, органічною складовою якого має стати організаційно-економічний механізм забезпечення екологічної безпеки.
Актуальність теми дослідження зумовлена також станом опрацьованості проблем природокористування та екологічної безпеки виробництва у науковій літературі. Теоретичні й прикладні аспекти екологічної безпеки досліджувались І.К. Бистряковим, Б.М. Данилишиним, М.І. Долішнім, С.І. Дорогунцовим, А.Б. Качинським, В.В. Ковтуном, В.С. Луцьком, А.В. Степаненком, А.М. Федорищевою, М.А. Хвесиком, В.Я. Шевчуком, Я.В. Яциком., А. Ендерсом та іншими. У роботах цих учених досліджено суть поняття “екологічна безпека”, основні загрози екологічній безпеці, принципи її забезпечення та ряд інших важливих теоретико-методологічних положень. Такі вчені як П.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ОСНОВИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок