Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРАХУНОК ЕЛЕМЕНТІВ КОНСТРУКЦІЙ, ЩО ЗГИНАЮТЬСЯ, З УРАХУВАННЯМ ПОВНОЇ ДІАГРАМИ ДЕФОРМУВАННЯ БЕТОНУ

РОЗРАХУНОК ЕЛЕМЕНТІВ КОНСТРУКЦІЙ, ЩО ЗГИНАЮТЬСЯ, З УРАХУВАННЯМ ПОВНОЇ ДІАГРАМИ ДЕФОРМУВАННЯ БЕТОНУ

Назва:
РОЗРАХУНОК ЕЛЕМЕНТІВ КОНСТРУКЦІЙ, ЩО ЗГИНАЮТЬСЯ, З УРАХУВАННЯМ ПОВНОЇ ДІАГРАМИ ДЕФОРМУВАННЯ БЕТОНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,60 KB
Завантажень:
142
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
БАРДАНОВ ВОЛОДИМИР ЮРІЙОВИЧ
УДК 624.012.4
РОЗРАХУНОК ЕЛЕМЕНТІВ КОНСТРУКЦІЙ,
ЩО ЗГИНАЮТЬСЯ, З УРАХУВАННЯМ
ПОВНОЇ ДІАГРАМИ ДЕФОРМУВАННЯ
БЕТОНУ
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ОДЕСА – 2001
Дисертацiєю є рукопис.
Робота виконана на кафедрi залізобетонних та кам‘яних конструкцій Одеської державної академiї будiвництва та архiтектури Мiнiстерства освiти і науки України
Науковий керiвник: | доктор технiчних наук, професор
Дорофеєв Віталій Степанович
Одеська державна академiя будiвництва та архiтектури,
професор кафедри залізобетонних та кам‘яних конструкцій. |
Офiцiйнi опоненти:
доктор технiчних наук, професор СТОРОЖЕНКО Леонід Іванович,
Полтавський державний технічний університет імені Юрія Кондратюка,
кандидат технiчних наук, доцент ТВАРДОВСЬКИЙ Ігор Олександрович,
Одеська державна академія будівництва та архітектури, доцент кафедри
будівельної механіки.
Провiдна установа – Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури, кафедра залізобетонних конструкцій, Міністерство науки і освіти України, м. Харків.
Захист вiдбудеться “ 16 ” травня 2001 р. о 13 годинi на засiданнi спецiалiзованої вченої ради Д 41.085.01 при Одеськiй державнiй академiї будiвництва та архiтектури за адресою:
65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4, ауд. 210.
З дисертацiєю можна ознайомитись в науковій бiблiотецi Одеської державної академiї будiвництва та архiтектури за адресою:
65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4, ОДАБА.
Автореферат розiсланий “12” квітня 2001 р.
Вчений секретар
спецiалiзованої вченої ради Макарова С.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми складається в необхідності розробки єдиного інженерного методу розрахунку залізобетонних конструкцій, заснованого на дійсних фізичних уявленнях про природу міцності деформованого бетону і залізобетону, що знаходиться в узгодженні з фізикою і механікою твердого тіла. Найбільше прийнятними для рішення цієї задачі є аналітичні методи, що припускають існування єдиної фізичної залежності - для всього діапазону завантаження залізобетонного елемента.
Діючі будівельні норми і правила дозволяють із достатньою точністю визначати міцність, тріщиностійкість і деформативність бетону при наявності згинальних моментів та поперечних сил. Проте, методи розрахунку залізобетонних елементів, що використовуються у вітчизняних нормах та правилах, насичені численними емпіричними співвідношеннями і мають фрагментарний характер, у результаті чого вони багато в чому втратили ясний фізичний зміст і універсальність. У зв'язку з чим набув розвитку напрямок побудови загальної теорії бетону та залізобетону, пов'язаний з використанням аналітичної залежності між напруженнями та відносними деформаціями, що описують повну діаграму деформування бетону -.
Відомо, що бетон має явно виражені непружні властивості, у зв'язку з чим діаграма деформування має криволінійне окреслення. Важливою особливістю повних діаграм деформування бетону є наявність нисхідних ділянок, що дозволяє більш повно оцінювати роботу бетону в стадії руйнування.
В даний час є багато різних пропозицій по створенню методів розрахунку, заснованих на використанні повних діаграм деформування бетону. Слід зазначити, що всі запропоновані методи мають свої позитивні якості та недоліки. В своїй більшості запропоновані аналітичні залежності - громіздкі, коефіцієнти не мають чіткого фізичного смислу. Запропоновані залежності не дають можливості вивести формули для визначення величини нормальних і дотичних напружень у будь-якій точці довільного перерізу елемента, що згинається, в залежності від внутрішніх зусиль.
Все це дає можливість зробити висновок про необхідність подальшого пошуку й експериментально-теоретичного обгрунтування найбільш простої аналітичної залежності, що має фізичний смисл, і достатньо добре апроксимуючої як висхідну, так і нисхідну гілки діаграми -
Зв'язок роботи з науковими планами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: РОЗРАХУНОК ЕЛЕМЕНТІВ КОНСТРУКЦІЙ, ЩО ЗГИНАЮТЬСЯ, З УРАХУВАННЯМ ПОВНОЇ ДІАГРАМИ ДЕФОРМУВАННЯ БЕТОНУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок