Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТЕМНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТА АЛГОРИТМИ ФУНКЦІОНУВАННЯ МОДЕЛЮЮЧОГО СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ (ДЛЯ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ)

СИСТЕМНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТА АЛГОРИТМИ ФУНКЦІОНУВАННЯ МОДЕЛЮЮЧОГО СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ (ДЛЯ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ)

Назва:
СИСТЕМНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТА АЛГОРИТМИ ФУНКЦІОНУВАННЯ МОДЕЛЮЮЧОГО СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ (ДЛЯ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,45 KB
Завантажень:
9
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ МОДЕЛЮВАННЯ В ЕНЕРГЕТИЦІ ІМ. Г.Є. ПУХОВА
УДК 004.942+622.4
ЧЕПЦОВ ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ
СИСТЕМНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТА АЛГОРИТМИ ФУНКЦІОНУВАННЯ МОДЕЛЮЮЧОГО СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ
(ДЛЯ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ)
05.13.06 - «Автоматизовані системи управління та прогресивні інформаційні технології»
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі електронних обчислювальних машин Донецького національного технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Святний Володимир Андрійович,
завідувач кафедри електронних обчислювальних машин Донецького національного технічного університету МОН України, м. Донецьк.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Каргін Анатолій Олексійович,
завідувач кафедри комп’ютерних технологій Донецького
національного університету МОН України, м. Донецьк.
кандидат технічних наук, доцент
Турченко Володимир Олександрович,
доцент кафедри інформаційно-обчислювальних систем та управління Тернопільського національного економічного університету МОН України, м. Тернопіль.
Провідна установа: Національний технічний університет України
«Київський політехнічний інститут» МОН України, м. Київ
Захист відбудеться «_21_» червня 2007 року о _12_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.185.01 в Інституті проблем моделювання в енергетиці ім.Г.Є.Пухова НАН України за адресою: м. Київ-164, вул. Генерала Наумова, 15.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту проблем моделювання в енергетиці ім.Г.Є.Пухова НАН України за адресою: м. Київ-164, вул. Генерала Наумова, 15
Автореферат розісланий «_17_» травня 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.185.01,
кандидат технічних наук Семагіна Е.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми
Створення автоматизованих систем управління (АСУ) складними динамічними системами (СДС) різноманітної фізичної природи та моделювання як методи дослідження набувають в останній час нових функціональних якостей. Математичні моделі та засоби їх реалізації в усе зростаючій мірі використовуються як для забезпечення модельного супроводу АСУ-проектів, так і для керування технологічними процесами та об’єктами виробництв багаторівневої структури з робочих місць користувачів, що мають доступ до моделей керованих об’єктів. Ця обставина позитивно впливає на теорію і практику побудови АСУ різних предметних областей та моделювання як розділ сучасної науки та техніки: в предметних областях активізується розробка моделей реальних промислових систем, алгоритмів функціонування АСУ та сучасних засобів їх реалізації у виробничих умовах. Перед спеціалістами в галузі комп’ютерного моделювання виникли нові задачі проектування, реалізації та системної організації універсальних та проблемно-орієнтованих засобів моделювання нового покоління у формі моделюючих середовищ та центрів моделювання, які в достатній мірі враховують специфіку керованих динамічних систем та процесів предметних областей. Аналіз показує, що фактором, який об’єднує різні предметні області як сфери застосування методів та засобів моделювання й інформаційних технологій, є наявність в них СДС. Основними показниками складності СДС є велика розмірність векторів невідомих змінних, що характеризують стан СДС, нелінійність фізичних характеристик елементів СДС, розподілений характер параметрів процесів за просторовими координатами, безперервний, дискретний та безперевно-дискретний характер динамічних процесів, ієрархічність об’єктів, фізична та інформаційна багатозв’язаність параметрів за рівнями ієрархії, багатокритеріальність задач керування та ін. Актуальною спільною проблемою інформаційних технологій та сучасного моделювання є створення методів та засобів подолання складності виконання всіх етапів розробки та експлуатації моделей динамічних систем.
Вугільна промисловість є суттєвою складовою вітчизняної економіки, в якій наявні СДС, що критичні за умовами безпеки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: СИСТЕМНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТА АЛГОРИТМИ ФУНКЦІОНУВАННЯ МОДЕЛЮЮЧОГО СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ (ДЛЯ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок