Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНКА В СУЧАСНІЙ СИСТЕМІ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ

ОЦІНКА В СУЧАСНІЙ СИСТЕМІ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ

Назва:
ОЦІНКА В СУЧАСНІЙ СИСТЕМІ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
30,57 KB
Завантажень:
254
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВАДИМА ГЕТЬМАНА
ЛОВІНСЬКА ЛЮДМИЛА ГЕННАДІЇВНА
УДК 657.92
ОЦІНКА В СУЧАСНІЙ СИСТЕМІ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ
ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ
08.00.09 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
(підприємства промислові)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана, м. Київ.
Науковий консультант: доктор економічних наук, професор
Кужельний Микола Васильович,
Київський національний економічний
університет імені Вадима Гетьмана,
м. Київ, завідувач кафедри обліку
підприємницької діяльності
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Ткаченко Надія Марківна,
Національний університет
харчових технологій, м. Київ,
професор кафедри бухгалтерського обліку
доктор економічних наук, професор,
академік НАН України
Чумаченко Микола Григорович,
Президія НАН України, м. Київ, радник
доктор економічних наук, професор
Швець Віктор Григорович,
Київський національний університет
імені Тараса Шевченка, м. Київ,
завідувач кафедри обліку та аудиту
Захист дисертації відбудеться “21” червня 2007 року о “12-00” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.06 Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Міністерства освіти та науки України за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 317.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за адресою: 03113, м. Київ, вул. Дегтярівська, 49-Г, к. 601.
Автореферат розіслано “21” травня 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук О. Д. Шарапов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Початок ХХІ століття знаменується для України становленням нового соціально–економічного устрою, заснованого на приватній власності і ринковому механізмі господарювання. Специфічність цього процесу для всіх країн, що утворились на терені колишнього Радянського Союзу, полягає у тому, що зазначені зміни відбуваються революційним шляхом, а не в результаті еволюційного розвитку їх економік.
Бухгалтерський облік як наука за таких умов має осмислити і пояснити сутність та характер перетворень в господарській діяльності підприємств України, обґрунтувати підходи до вирішення нових завдань, які стоять перед управлінням підприємством.
Особливого значення набувають наукові дослідження, спрямовані на розвиток теоретичних основ бухгалтерського обліку. Вирішення методологічних проблем, які виникають під час його реформування, сприятиме створенню адекватного новим умовам господарювання правового, методологічного, методичного та організаційного забезпечення.
Найбільших змін в умовах ринкових відносин зазнала оцінка як складова методу бухгалтерського обліку. Суттєво розширились її функції, урізноманітнились види та методики розрахунку. Водночас наукових досліджень в галузі бухгалтерського обліку, присвячених теоретичним засадам оцінки, не було в Україні протягом останніх десяти років. Вчені зосереджують увагу на дослідженні методології оцінки об’єктів обліку, а концептуальні положення теорії оцінки в бухгалтерському обліку не розглядають.
Окремі питання оцінки в бухгалтерському обліку знайшли своє відображення в роботах українських вчених та ближнього зарубіжжя - М. Т. Білухи, І. Н. Богатої, Ф. Ф. Бутинця, С. Ф. Голова, С. Я. Зубілевіч, Є. В. Калюги, В. В. Качаліна, Р. С. Коршикової, М. В. Кужельного, В. Г. Лінника, Н. М. Малюги, В. Ф. Палія, Я. В. Соколова, В. В. Сопка, Н. М. Урбан, В. Г. Швеця, І. Й. Яремка.
Нові підходи до оцінки увійшли у практику підприємств України через запровадження Положень (стандартів) бухгалтерського обліку (далі – П(С)БО), розроблених відповідно до Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку та фінансової звітності (далі МСБО та МСФЗ). Однак цей процес відбувся без попереднього наукового обґрунтування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 Реферат на тему: ОЦІНКА В СУЧАСНІЙ СИСТЕМІ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок