Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФІЗИКО-ТЕХНІЧНІ ОСНОВИ ПОБУДОВИ ОПТИЧНИХ ЗАПАМ’ЯТОВУЮЧИХ ПРИСТРОЇВ НА ФОТОЛЮМІНЕСЦЕНТНИХ НОСІЯХ

ФІЗИКО-ТЕХНІЧНІ ОСНОВИ ПОБУДОВИ ОПТИЧНИХ ЗАПАМ’ЯТОВУЮЧИХ ПРИСТРОЇВ НА ФОТОЛЮМІНЕСЦЕНТНИХ НОСІЯХ

Назва:
ФІЗИКО-ТЕХНІЧНІ ОСНОВИ ПОБУДОВИ ОПТИЧНИХ ЗАПАМ’ЯТОВУЮЧИХ ПРИСТРОЇВ НА ФОТОЛЮМІНЕСЦЕНТНИХ НОСІЯХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,56 KB
Завантажень:
87
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
“КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Беляк Євген В’ячеславович
УДК 004.023
ФІЗИКО-ТЕХНІЧНІ ОСНОВИ ПОБУДОВИ
ОПТИЧНИХ ЗАПАМ’ЯТОВУЮЧИХ ПРИСТРОЇВ
НА ФОТОЛЮМІНЕСЦЕНТНИХ НОСІЯХ
05.13.05 – Елементи та пристрої обчислювальної техніки та систем керування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2006


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті проблем реєстрації інформації НАН України, м. Київ.
Науковий керівник: доктор технічних наук, старший науковий співробітник
Крючин Андрій Андрійович,
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України,
завідувач відділу
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Данилов Володимир Васильович,
Донецький національний університет,
завідувач кафедри
 
кандидат фізико-математичних наук,
старший науковий співробітник
Костюкевич Сергій Олександрович,
Інститут фізики напівпровідників
ім. В.Є. Лашкарьова НАН України, завідувач відділу
Провідна установа: Вінницький національний технічний університет
кафедра лазерної та оптоелектронної техніки
Захист відбудеться " 20 " лютого 2006 року о 16:30 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.02 у Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” (м. Київ пр. Перемоги, 37, корп. 18, ауд 306).
Відзиви на автореферат у двох екземплярах, завірені печаткою установи, просимо надсилати на адресу: пр. Перемоги, 37, м. Київ 03056, вченому секретарю Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий " 19" січня 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої ради,
кандидат технічних наук, доцент М.М. Орлова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Обсяги інформації, які створило людство і які використовуються у наукових дослідженнях, банківсько-фінансовій діяльності, виробництві, освіті, культурі, мистецтві та сфері розваг постійно зростають. За даними вчених з університету Берклі на кінець 2000 року обсяг інформації, накопиченої людством, склав 121015 біт і кожні 2,5 роки він буде подвоюватися. Найбільш швидко зростають обсяги інформації, представленої у цифровому вигляді. Таке зростання пов’язане не тільки з накопиченням нової інформації, а також з переведенням до цифрової форми представлення архівних матеріалів, у тому числі аудіо- і відеоматеріалів, обсяги яких, з огляду на світові дані, складають сотні мільйонів годин. Переведення до цифрової форми представлення архівних матеріалів забезпечує їх довгострокове зберігання та введення до наукового обігу. Різке збільшення об’ємів інформації також пов’язане з використанням нових форматів представлення і зберігання відеоінформації (телебачення високої роздільної здатності, тощо), мультимедійного представлення даних. Прогнозується поява в найближчому майбутньому систем голографічного відображення відеоінформації (так званої об’ємної чи стерео-відеоінформації), систем, які на сьогоднішній день вже розроблюються для ігрових консолей. Це ставить проблему збільшення щільності цифрового відеозапису на новий рівень, вимагаючи від розробників термінового впровадження таких методів запису, що з одного боку дозволять найближчим часом створити носії інформації значного об’єму, пристрої зчитування яких будуть сумісні з попередніми форматами оптичних дисків, а з іншого боку передбачити перспективи розвитку запропонованої технології в майбутньому.
В галузі технологій запису інформації за останні роки досягнуті вражаючи результати: щільність запису інформації на магнітні диски досягла десятків гігабайт на дюйм2, що у десятки мільйонів разів перевищує щільність запису у магнітних запам’ятовуючих пристроях перших комп’ютерів; ємність нових типів оптичних носіїв інформації досягла десятків гігабайт і постійно зростає. Поступаючись магнітним носіям у щільності запису і швидкості реєстрації інформації, оптичні носії інформації знайшли своє місце у інформаційних технологіях як ефективний технічний засіб масового розповсюдження інформації та її архівного зберігання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФІЗИКО-ТЕХНІЧНІ ОСНОВИ ПОБУДОВИ ОПТИЧНИХ ЗАПАМ’ЯТОВУЮЧИХ ПРИСТРОЇВ НА ФОТОЛЮМІНЕСЦЕНТНИХ НОСІЯХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок