Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ТЕРМІЧНОЇ ОБРОБКИ ПОРШНЕВИХ ПАЛЬЦІВ ДИЗЕЛЬНИХ ДВИГУНІВ ПРИ ЇХ ВІДНОВЛЕННІ

УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ТЕРМІЧНОЇ ОБРОБКИ ПОРШНЕВИХ ПАЛЬЦІВ ДИЗЕЛЬНИХ ДВИГУНІВ ПРИ ЇХ ВІДНОВЛЕННІ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ТЕРМІЧНОЇ ОБРОБКИ ПОРШНЕВИХ ПАЛЬЦІВ ДИЗЕЛЬНИХ ДВИГУНІВ ПРИ ЇХ ВІДНОВЛЕННІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,33 KB
Завантажень:
421
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ЗАПОРІЗЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КАПЕЛЮШНИЙ ФЕДІР МИХАЙЛОВИЧ
УДК 621.787
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ТЕРМІЧНОЇ ОБРОБКИ
ПОРШНЕВИХ ПАЛЬЦІВ ДИЗЕЛЬНИХ ДВИГУНІВ ПРИ ЇХ ВІДНОВЛЕННІ
Спеціальність 05.16.01 – Металознавство та термічна обробка металів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Запоріжжя – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі "Експлуатація та ремонт машин"
Кіровоградського державного технічного університету
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Солових Євген Костянтинович, декан факультету ППС,
професор кафедри "Експлуатації та ремонту машин"
Кіровоградський державний технічний університет
Офіційні опоненти:
Заслужений діяч науки і техніки України, академік АНВШ, доктор технічних наук, професор Волчок Іван Петрович,
зав. кафедрою “Технологія металів”
Запорізького національного технічного університету;
Заслужений діяч науки і техніки, лауреат державної премії України, доктор технічних наук, професор
Скобло Тамара Семенівна професор кафедри „Ремонт машин”, Харківський державний технічний університет сільського господарства
Провідна установа:
Державне підприємство “Завод ім. В.О. Малишева” Міністерства промислової політики України (м. Харків)
Захист відбудеться 08.06.2004 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 17.052.01 у Запорізькому національному технічному університеті за адресою: 69063, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 64.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Запорізького національного технічного університету за адресою: 69063, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 64.
Автореферат розісланий 05.05.2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор технічних наук, проф. Ю.М.Внуков
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Надійність і довговічність вузлів, агрегатів в цілому поряд з продуктивністю і економічністю є основними критеріями оцінки сучасної техніки.
Сучасний стан надійності техніки не відповідає пред'явленим вимогам, у результаті чого основні витрати на ремонт машин і устаткування приходяться на запасні частини, при виготовленні яких витрачається більш половини металопрокату, що йде на випуск машин.
Важливим резервом підвищення надійності, довговічності і економічної ефективності техніки є відновлення і зміцнення спрацьованих деталей.
Останнім часом в науці й практиці з'являються нові прийоми, що дозволяють інтенсифікувати деякі фізико-хімічні процеси в металах за рахунок використання їхньої природи та особливостей структурних перетворень. Поширення набули способи відновлення деталей, що поєднують термічний вплив на метал з його пластичною деформацією. Серед них на увагу заслуговує спосіб, при якому нагрівання трубчастих тіл проводять струмами високої частоти (СВЧ) і використовують проточне охолодження внутрішньої поверхні. Але він має ряд недоліків, які можна подолати використавши електроконтактне нагрівання (ЕКН) і комбіноване спрейєрне охолодження. В даній роботі запропоновано термічну обробку яка дає можливість одержувати по перерізу деталі залишкові деформації достатні для компенсації величини спрацювання. При цьому фізико-механічні та експлуатаційні властивості відновлених деталей, не тільки не поступаються новим, але й перевершують їх. Удосконалення способів термічної обробки і використання їх для відновлення спрацьованих деталей є безумовно актуальним.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась у відповідності з координаційним планом №17 “Нові конструкційні матеріали та високоефективні технології виробництва” міжвузівських науково-технічних програм на 1997-1999 рр. (наказ Міністерства освіти України №37 від 13.02.96 р., п.1) з пріоритетного напрямку розвитку науки і техніки “Екологічно чиста енергетика та ресурсозберігаючі технології”, а також планом науково-дослідних робіт Кіровоградського державного технічного університету за тематикою “Розробка та впровадження нових технологій в виробництво і ремонт сільськогосподарської техніки”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ТЕРМІЧНОЇ ОБРОБКИ ПОРШНЕВИХ ПАЛЬЦІВ ДИЗЕЛЬНИХ ДВИГУНІВ ПРИ ЇХ ВІДНОВЛЕННІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок