Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Методика і організація контролю в бюджетних установах

Методика і організація контролю в бюджетних установах

Назва:
Методика і організація контролю в бюджетних установах
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,60 KB
Завантажень:
330
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
У К О О П С П І Л К А
Львівська комерційна академія
Любенко Андрій Миколайович
УДК 657.6:06.047.42
Л.93
Методика і організація контролю
в бюджетних установах
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз і аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
ЛЬВІВ - 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі аудиту Львівської комерційної академії Укоопспілки.
Науковий керівник доктор економічних наук, професор
Рудницький Василь Степанович,
Львівська комерційна академія,
завідувач кафедри аудиту.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Гуцайлюк Зіновій Володимирович, Тернопільська академія народного господарства, завідувач кафедри аудиту.
кандидат економічних наук, доцент
Лазаришина Інна Дмитрівна, Український державний університет водного господарства та природокористування, завідувач кафедри обліку та аудиту, м.Рівне.
Провідна установа Київський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра обліку в промисловості, м.Київ
Захист відбудеться “19” вересня 2002р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.35.840.01. по захисту дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук у Львівській комерційній академії за адресою: 79005, м.Львів-5, вул.Туган-Барановського, 10.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівської комерційної академії за адресою: 79005, м.Львів-5, вул.Туган-Барановського, 10.
Автореферат розісланий “16”серпня 2002р.
Вчений секретар cпеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент Блонська В.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Становлення і розвиток незалежної держави потребують вдосконалення, а в окремих аспектах і перебудови існуючої системи економічного контролю, викликаного зміною господарського механізму й управління. Враховуючи наявний економічний та людський потенціал, а також місце України у світовому співтоваристві, ці перетворення не можуть залишатися поза увагою держави, а потребують керованості та чіткого визначення подальших пріоритетних напрямів розвитку.
Значні недоліки та прорахунки в державному управлінні за роки здобуття незалежності Україною стали причиною виникнення та утвердження багатьох негативних явищ, таких як підвищення рівня безробіття, зниження реальної купівельної спроможності населення, неефективне використання природних ресурсів держави та небезпечне втручання в навколишнє середовище.
Суттєво послабились функції державного контролю за збереженням державної власності. Тому стало частим явищем зловживання в фінансово-економічній сфері, а це – умисне приховування прибутків від оподаткування, нецільове, неефективне та незаконне використання бюджетних коштів керівниками різних рівнів, розкрадання державного та комунального майна.
Поряд з цим, як показує досвід, у розвинутих країнах держава активно здійснює функцію контролю за ефективністю використання майна та фінансових ресурсів.
Діюче фінансове і податкове законодавство України зумовлює внесення відповідних змін до методики й організації контролю за витрачанням державних коштів, оскільки традиційні форми та методи контролю, що діяли в умовах командно-адміністративної системи, є неспроможними забезпечувати належний рівень державного контролю за використанням коштів бюджетів усіх рівнів, який відповідно до Закону України “Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні” від 26.01.93р. №2939-ХІІ здійснюється органами державної контрольно-ревізійної служби України (ДКРС).
З моменту прийняття вказаного Закону пройшло більше восьми років, протягом яких прийнято Конституцію України і суттєво змінено законодавство держави, в тому числі фінансово-бюджетне та податкове. Прийнято Бюджетний кодекс України. Проте, зміни і доповнення до Закону не вносилися, хоча практика діяльності служби свідчить про гостру необхідність таких змін.
Огляд літературних джерел показує, що питання методики та організації контролю в різних аспектах висвітлюють автори: І.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Методика і організація контролю в бюджетних установах

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок