Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ КОНСТРУКЦІЙ ПЛАНЕТАРНИХ ГІДРОМОТОРІВ ШЛЯХОМ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЇХ РОЗПОДІЛЬНИХ СИСТЕМ

УДОСКОНАЛЕННЯ КОНСТРУКЦІЙ ПЛАНЕТАРНИХ ГІДРОМОТОРІВ ШЛЯХОМ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЇХ РОЗПОДІЛЬНИХ СИСТЕМ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ КОНСТРУКЦІЙ ПЛАНЕТАРНИХ ГІДРОМОТОРІВ ШЛЯХОМ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЇХ РОЗПОДІЛЬНИХ СИСТЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,36 KB
Завантажень:
220
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ“
ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Волошина Анжела Анатоліївна
УДК 621.225.001.1
УДОСКОНАЛЕННЯ КОНСТРУКЦІЙ ПЛАНЕТАРНИХ ГІДРОМОТОРІВ
ШЛЯХОМ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЇХ РОЗПОДІЛЬНИХ СИСТЕМ
Спеціальність 05.05.17 – Гідравлічні машини та гідропневмоагрегати
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2004
Дисертацією є рукопис.
Дисертація виконана в Таврійській державній агротехнічній академії Міністерства аграрної політики України (м. Мелітополь).
Науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент Панченко Анатолій Іванович,
Таврійська державна агротехнічна академія, завідувач кафедри “Трактори і автомобілі”
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Лур’є Зиновій Якович,
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, професор кафедри “Гідравлічні машини”
кандидат технічних наук, доцент Неня Віктор Григорович,
Сумський державний університет, доцент кафедри “Основи проектування машин”
Провідна установа: Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, кафедра гідропневмоавтоматики і гідравліки, Міністерство освіти і науки України, м. Київ
Захист дисертації відбудеться “ 17 ” червня 2004 р. о 1430 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.11 в Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” за адресою:
61002, м.Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий “ 11 ” травня 2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Потетенко О.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В даний час підвищення ефективності використання мобільної техніки в більшій мірі визначається гідрофікацією її активних робочих органів, що у свою чергу залежить від наявності середньо– і низькообертних гідромоторів.
Аналіз технічних характеристик об'ємних гідромашин показав, що планетарні гідромашини відрізняються універсальністю, високим питомим обсягом робочих камер, малою металоємністю і компактністю, добрими енергетичними характеристиками. Великою їх перевагою є можливість установки в приводний механізм, що особливо важливо для мобільної техніки.
Необхідно відзначити, що поряд із зазначеними перевагами ці гідромашини (у зв'язку з особливістю конструкції) мають досить складну систему розподілу робочої рідини (виконуючої роль водила планетарного редуктора). На сьогоднішній день, на жаль, відсутня чітка методика моделювання, розрахунку і проектування систем розподілу рідини для планетарних гідромашин. Тому рішення питань, пов'язаних з модернізацією конструкцій розподільних систем, є актуальною і одною з першочергових задач на шляху удосконалення конструкцій планетарних гідромоторів.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до плану науково-дослідної роботи Таврійської державної агротехнічної академії на 2001-2005 р. з науково-технічної програми № 1, підпрограма 1.4 “Удосконалення і розробка наукових основ підвищення експлуатаційної ефективності мобільної сільськогосподарської техніки” (держ. реєстр. номер № 0102U000678). У дисертаційній роботі використані результати, отримані при участі автора в ході виконання НДР, відповідно до Договору про науково-технічну співдружність з ВАТ “КБ Бердянськсільмаш” по розробці зернозбирального самохідного комплексу ЕЗС-80 і комплекту адаптерів (рішення № 1341 Кабінету Міністрів України від 1.12.1997 року), і Договору № 10/8 з Міністерством аграрної політики України на створення (передачу) науково-технічної продукції по темі “Розробка і впровадження гідроприводу ходових систем і адаптерів до самохідного енергозасобу” (держ. реєстр. номер № 0103U008758).
Мета і задачі досліджень. Метою дисертаційної роботи є удосконалення конструкцій планетарних гідромоторів (зниження пульсації потоку робочої рідини, кавітаційних явищ, підвищення пропускної здатності, потужності, коефіцієнту корисної дії (ККД), зниження трудомісткості виготовлення і металоємності планетарних гідромоторів) шляхом модернізації їх розподільних систем.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ КОНСТРУКЦІЙ ПЛАНЕТАРНИХ ГІДРОМОТОРІВ ШЛЯХОМ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЇХ РОЗПОДІЛЬНИХ СИСТЕМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок