Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ І ЗАСОБИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПАРАЛЕЛЬНИХ ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ СИСТЕМ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ

МЕТОДИ І ЗАСОБИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПАРАЛЕЛЬНИХ ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ СИСТЕМ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ

Назва:
МЕТОДИ І ЗАСОБИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПАРАЛЕЛЬНИХ ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ СИСТЕМ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
27,95 KB
Завантажень:
445
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ“
КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Жабін Валерій Іванович
УДК 681.3
МЕТОДИ І ЗАСОБИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ
ПАРАЛЕЛЬНИХ ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ СИСТЕМ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ
Спеціальність 05.13.13 - Обчислювальні машини, системи та мережі
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Київ - 2006 р.


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" Міністерства освіти і науки.
Науковий консультант - | доктор технічних наук, професор
Луцький Георгій Михайлович,
НТУУ "КПІ", завідувач кафедри обчислювальної техніки
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Додонов Олександр Георгійович,
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України, заступник директора;
доктор технічних наук, професор
Погорілий Сергій Дем'янович,
Київський національний університет імені Т.Шевченка Міністерства освіти і науки України, заступник завідувача кафедри напівпровідникової електроніки;
доктор технічних наук, професор
Стасюк Олександр Іонович,
Київський університет економіки і технологій транспорту Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри інформаційних систем і технологій на залізничному транспорті.
Провідна установа | Інститут кібернетики ім. В.М.Глушкова НАН України, відділ логічного синтезу високопродуктивних машин, комплексів і систем спеціального призначення (відділ 125)
 
Захист відбудеться " 19 " червня 2006 р. о 14:30 на засіданні спеціалізованої ради Д 26.002.02 у НТУУ "КПІ" (м. Київ, пр. Перемоги, 37, корп. 18, ауд. 306).
Відзиви на автореферат у двох екземплярах, завірені печаткою установи, просимо надсилати на адресу: 03056, м. Київ, пр. Перемоги, 37, вченому секретарю НТУУ "КПІ".
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут", м. Київ, пр. Перемоги, 37.
Автореферат розісланий "_18_"__червня__ 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої ради, кандидат технічних наук, доцент |
М.М. Орлова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Широке впровадження автоматичних систем керування технічними комплексами і технологічними процесами обумовлює необхідність скорочення термінів розробки обчислювальних засобів для вирішення широкого кола задач обробки інформації в режимі реального часу, коли на реакцію системи накладаються обмеження з боку зовнішніх факторів. Вихід за припустимі часові рамки обслуговування зовнішніх подій може привести до зниження якості управління об'єктом або технологічним процесом, що може спричинити небажані наслідки, у тому числі катастрофічні. Режим реального часу висуває також підвищені вимоги до надійності систем, оскільки відмова апаратури може привести до таких же небажаних наслідків, як і недотримання часових обмежень. Клас систем управління в реальному часі є досить численним, тому для таких систем важливою вимогою є зниження витрат на їхню розробку і модифікацію і, отже, зниження вартості.
Перспективним напрямком створення типового ряду засобів для управління різними об'єктами і технологічними процесами є використання паралельних обчислювальних систем, побудованих на однотипних процесорних модулях. При такому підході до організації систем збільшення числа процесорних модулів створює передумови до прискорення процесів перетворення інформації за рахунок розпаралелювання обчислень, а наявність резервних модулів дає потенційну можливість за рахунок реконфігурації забезпечити оперативне відновлення систем при відмові модулів. Модульний принцип побудови програмних і апаратних засобів дозволяє також прискорити розробку систем для конкретного застосування і знизити їхню вартість.
Реакція систем реального часу на подію визначається сумарним проміжком часу, необхідним для одержання даних про стан об'єкта управління, обробки даних і формування управляючого впливу. Тривалість обробки даних визначається не тільки архітектурними особливостями систем, але й ефективністю планування обчислювальних процесів за допомогою засобів статичного або динамічного програмування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Реферат на тему: МЕТОДИ І ЗАСОБИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПАРАЛЕЛЬНИХ ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ СИСТЕМ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок