Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДЕЛІКТОЛОГІЯ ПОРУШЕНЬ МИТНИХ ПРАВИЛ

ДЕЛІКТОЛОГІЯ ПОРУШЕНЬ МИТНИХ ПРАВИЛ

Назва:
ДЕЛІКТОЛОГІЯ ПОРУШЕНЬ МИТНИХ ПРАВИЛ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,10 KB
Завантажень:
399
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ
СЄРИХ ОЛЕНА ВАСИЛІВНА
УДК 351. 713
ДЕЛІКТОЛОГІЯ ПОРУШЕНЬ МИТНИХ ПРАВИЛ
Спеціальність 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Одеса – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеській національній юридичній академії Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор юридичних наук, професор
Додін Євген Васильович,
Одеська національна юридична академія,
завідувач кафедри морського та митного права
 
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор
Остапенко Олексій Іванович,
Львівський державний університет внутрішніх справ,
професор кафедри адміністративного права та адміністративного процесу;
кандидат юридичних наук, доцент
Приймаченко Дмитро Володимирович,
Академія митної служби України,
начальник кафедри адміністративного та митного права
Захист дисертації відбудеться 3 липня 2007 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.086.01. Одеської національної юридичної академії за адресою: 65009, м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 23.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеської національної юридичної академії за адресою: м. Одеса, вул. Піонерська, 2.
Автореферат розісланий 31 травня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.Р. Біла


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У сучасних умовах питання боротьби з контрабандою і порушеннями митних правил викликає підвищений інтерес як з боку правознавців-теоретиків, так і з боку практиків – працівників митної служби, які зіштовхуються у повсякденній роботі із цими негативними явищами.
Негативний вплив порушень митних правил на загальну ситуацію в країні, вдосконалення методів і способів вчинення митних правопорушень, вчинення цих правопорушень організованими злочинними угрупованнями, залучення до участі в незаконних зовнішньоекономічних операціях посадових осіб державних органів України актуалізувало необхідність дослідження стану, структури, динаміки, географії порушень митних правил, явищ, процесів, що їх детермінують.
Щоб застосувати адекватні заходи, за допомогою яких можна було б нейтралізувати поширення порушень митних правил, по-перше, слід визначити природу порушень митних правил, причини та умови їх вчинення; по-друге, визначити у структурі порушень митних правил ті, які найбільш поширені і які завдають найбільшої шкоди різним сторонам суспільного та економічного життя України; по-третє, визначити тенденції вчинення (тобто динаміку) порушень митних правил, географію їх поширення. Ці завдання можливо з’ясувати лише за умов використання досягнень науки “Адміністративна деліктологія” із врахуванням особливого місця порушень митних правил у структурі адміністративних правопорушень.
Актуальність цієї роботи пов’язана з відсутністю теоретичних розробок у галузі дослідження сукупності порушень митних правил як самостійної групи адміністративних правопорушень, складу цієї групи. Правова наука відчуває необхідність у розгляді масиву порушень митних правил як соціально-правового явища; вивченні стану, структури, динаміки та географії порушень митних правил; виявленні причин і умов усієї сукупності порушень митних правил та окремих порушень митних правил; систематизації профілактичних заходів і деяких аспектів взаємодії суб’єктів профілактики порушень митних правил.
Науково-теоретичною базою дисертаційного дослідження є фундаментальні праці з філософії – О.А.Івакіна, юридичної психології – М.І.Єнікєєва, Г.Г.Шиханцова, із загальної теорії права – М.С.Кельмана, О.Г.Мурашина, Ю.М.Оборотова, О.Ф.Скакун, Н.М.Хоми, В.М.Хропанюка, теорії правопорушень – В.М.Кудрявцева, М.С.Малєїна, Ю.О.Денисова та ін.
У дисертації використано досягнення вчених-кримінологів – В.М. Бурлакова, Т.С.Гавриша, О.М.Джужі, А.І.Долгової, В.М.Дрьоміна, А.Ф.Зелінського, В.Є.Емінова, О.М.Литвинова, В.В.Лунєєва, В.М.Кудрявцева, Н.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ДЕЛІКТОЛОГІЯ ПОРУШЕНЬ МИТНИХ ПРАВИЛ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок