Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ ОБРОБКИ ЕКСПЕРТНИХ ДАНИХ В ЗАДАЧі автоматизації профвідбору

МЕТОДИ ОБРОБКИ ЕКСПЕРТНИХ ДАНИХ В ЗАДАЧі автоматизації профвідбору

Назва:
МЕТОДИ ОБРОБКИ ЕКСПЕРТНИХ ДАНИХ В ЗАДАЧі автоматизації профвідбору
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,73 KB
Завантажень:
373
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ“
КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Носок Світлана Олександрівна
УДК 681.5.015
МЕТОДИ ОБРОБКИ ЕКСПЕРТНИХ ДАНИХ В ЗАДАЧі автоматизації профвідбору
05.13.07 — “Автоматизація технологічних процесів”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ-2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі інформаційної безпеки Фізико-технічного інституту Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Архипов Олександр Євгенійович,
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, професор кафедри інформаційної безпеки
Офіційні опоненти: |
доктор технічних наук, професор
Сільвестров Антон Миколайович,
Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", професор кафедри теоретичної електротехніки
кандидат технічних наук
Луцик Сергій Леонідович,
Національний науково-дослідний центр оборонних технологій та військової безпеки України, докторант
Захист відбудеться “22” жовтня 2007р. о 1430 годині на засіданні спеціалізованої ради Д26.002.04 Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37, корпус 18, кімната № 432.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37.
Автореферат розісланий: 20 вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої Ради Д26.002.04,
кандидат технічних наук, професор Л.С. Ямпольський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Метою дисертаційної роботи є розроблення і дослідження методів обробки експертних оцінок, отриманих в процесі проведення експертиз на стадіях технологічної підготовки технологій профвідбору та їх практичної реалізації. Актуальність цієї тематики як, зокрема, для задач профвідбору, так і для більш широкого кола прикладних застосувань визначається тим, що в сучасних умовах експертне оцінювання – один з самих дієвих методів оперативного добору інформації, який і в наш час приваблює широке коло спеціалістів – як практиків, так і теоретиків. Пояснюється це рядом особливостей, притаманних методу експертних оцінок. По-перше, даний метод – найбільш доступний, універсальний, а іноді і просто єдиний можливий для отримання та аналізу інформації, що використовується для вирішення широкого спектра задач управління, прогнозування, планування в соціології, техніці. По-друге, сфера застосування експертного оцінювання постійно розширяється, зокрема, це визначення структури і параметрів складних систем, особливо систем, що не мають достатньої передісторії функціонування і характеризуються високим рівнем структурно-параметричної невизначеності: складних соціально-економічних систем, систем проектного менеджменту, систем захисту інформації і т.д. Загальною досить привабливою стороною експертних методів є оперативність і простота отримання потрібних відомостей.
При використанні методу експертних оцінок основним джерелом інформації є експерт – його судження, якісні та кількісні оцінки. При цьому механізм продукування цих оцінок лишається невизначеним. Як правило, він невідомий навіть самому експертові, має виключно індивідуальний, особистий характер і не може бути повторений чи відтворений кимсь іншим. В цих умовах недостатній рівень компетентності експертів може призвести в даних експертизи до появи грубих (аномальних) помилок чи просто зумовити високий рівень неоднорідності даних експертизи. В обох випадках можливі суттєві втрати інформації, що призведуть до неправильно прийнятих за результатами експертизи рішень, помилкового завдання параметрів, оцінок й т.п., негативні наслідки яких можуть бути відчутні і на всіх наступних етапах застосування результатів, отриманих за даними експертизи.
Тому питання ефективної, якісної обробки експертних даних визначає коректність й правильність виконання усіх наступних операцій й процедур, що спираються на отримані експертні оцінки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МЕТОДИ ОБРОБКИ ЕКСПЕРТНИХ ДАНИХ В ЗАДАЧі автоматизації профвідбору

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок