Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНДВІДУАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ КВАЛІФІКОВАНИХ ГАНДБОЛІСТОК

ІНДВІДУАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ КВАЛІФІКОВАНИХ ГАНДБОЛІСТОК

Назва:
ІНДВІДУАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ КВАЛІФІКОВАНИХ ГАНДБОЛІСТОК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,16 KB
Завантажень:
402
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
БАЗИЛЬЧУК Олег Вікторович
УДК 796.322: 015. 132
ІНДВІДУАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ КВАЛІФІКОВАНИХ ГАНДБОЛІСТОК
24.00.01 – олімпійський і професійний спорт
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з фізичного виховання і спорту
Львів 2004
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Львівському державному інституті фізичної культури Державного комітету України з питань фізичної культури і спорту.
Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент
ЛИНЕЦЬ Михайло Михайлович,
Львівський державний інститут фізичної культури, завідувач кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
КОРЯГІН Віктор Максимович,
Національний університет 
“Львівська політехніка”,професор кафедри фізичного виховання;
кандидат педагогічних наук, доцент
Свіргунець Євген Михайлович,
Хмельницький державний університет,
завідувач кафедри фізичного виховання.
Провідна установа – Державний науково-дослідний інститут фізичної культури і спорту, лабораторія психо-фізіологічного контролю, Державний комітет України з питань фзичної культури і спорту, м. Київ.
Захист відбудеться 4 березня 2004 року о 16 годині 30 хвилин під час засідання спеціалізованої вченої ради К 35.829.01 Львівського державного інституту фізичної культури за адресою: 79000, м. Львів, вул. Костюшка, 11.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Львівського державного інституту фізичної культури (79000, м. Львів, вул. Костюшка,  11).
Автореферат розіслано 3 лютого 2004 року.
Учений секретар спеціалізованої вченої ради  О.М.Вацеба


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність. Системотворчим чинником спорту є змагання (Гаджиев Г.М., 1984; Келлер В.С., Платонов В.М., 1993). Тому виникає необхідність розробки і застосування методів системного підходу до побудови тренувального процесу на основі урахування взаємозв’язків і взаємозумовленості компонентів змагальної діяльності та чинників, що її забезпечують (Зотов В.П., Кондратьев А.И., 1982; Платонов В.Н., 1997).
У процесі змагальної боротьби гандболістки діють в умовах безперервних і швидкісних змін ігрових ситуацій. На організм впливають екстремальні за величиною і тривалістю навантаження, які потребують мобілізації всіх фізичних можливостей спортсменок і вміння проявити їх у варіативних умовах (Ваткин Е.В., 1973; Турчин И.Е., 1984).
Використання модельних характеристик тренувальної та змагальної діяльності найкращих спортсменів світу дозволяє своєчасно і об’єктивно оцінювати стан спортсмена і вносити корективи до тренувальних завдань з метою індивідуалізації тренувального процесу (Кузнецов В.В., Новиков А.А., Шустин Б.Н., 1982; Корягін В.М., 1996; Платонов В.М., 1997; Свіргунець Є.М., 1999 та інші). На сьогодні у гандболі розроблені лише окремі компоненти модельних характеристик змагальної діяльності (Клусов Н., 1978; Игнатьева В.Я., 1982; Турчин И.Е., 1984, Аль Тахер Мазін Арафат, 1988; Бухтий А.Г., 1990 та інші). Модельні характеристики фізичної підготовленості гандболісток відсутні. У спеціальній літературі подаються лише орієнтовні показники фізичної підготовленості гандболістів чоловіків (Латышкевич Л.А., Хомутов Н.И., Маневич Л.Р., 1978; Портных Ю.И., Тхорев В.И., 1981; Олейников В.Р., Овчерек А.М., 1988; Слім Ріад Алі, 1991 та інші).
Відсутні також дані щодо методики розвитку фізичних якостей кваліфікованих гандболісток з урахуванням моделей фізичної підготовленості провідних українських гандболісток та індивідуальних профілів фізичної підготовленості конкретних спортсменок. Водночас фахівці (Платонов В.М., 1997, Матвеев Л.П., 1999) наголошують, що подальше зростання спортивної майстерності кваліфікованих спортсменів можливе лише за умови вузької спеціалізації та індивідуалізації тренувального процесу.
Отже теоретичне обґрунтування та експериментальна перевірка програми диференційованого розвитку фізичних якостей кваліфікованих гандболісток з урахуванням індивідуальних профілів їх фізичної підготовленості провідних українських гандболісток є актуальним.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ІНДВІДУАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ КВАЛІФІКОВАНИХ ГАНДБОЛІСТОК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок