Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ РЕМОНТНО-ВІДНОВЛЮВАЛЬНИХ РОБІТ НА МЕРЕЖАХ ВОДОВІДВЕДЕННЯ

УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ РЕМОНТНО-ВІДНОВЛЮВАЛЬНИХ РОБІТ НА МЕРЕЖАХ ВОДОВІДВЕДЕННЯ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ РЕМОНТНО-ВІДНОВЛЮВАЛЬНИХ РОБІТ НА МЕРЕЖАХ ВОДОВІДВЕДЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,30 KB
Завантажень:
226
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури
СТАРКОВА Ольга Володимирівна
УДК 65.01:628.2
УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ РЕМОНТНО-ВІДНОВЛЮВАЛЬНИХ РОБІТ НА МЕРЕЖАХ ВОДОВІДВЕДЕННЯ
Спеціальність 05.13.22 – управління проектами і програмами
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури (ХДТУБА) Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат фізико-математичних наук, професор
Шевченко Людмила Петрівна
Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури,
завідуюча кафедрою економічної кібернетики
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Кірнос Володимир Михайлович
Придніпровської державної академії будівництва та архітектури,
завідувач кафедри організації та планування будівництва;
кандидат технічних наук
Євланов Максим Вікторович
Харківський національний університет радіоелектроніки,
доцент кафедри інформаційних управляючих систем
Провідна установа – Київський національний університет будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, кафедра проектного менеджменту, м. Київ.
Захист відбудеться “31” травня 2007 р. о 13.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.056.01 Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури за адресою: 61002, вул. Сумська, 40, ХДТУБА.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури (м. Харків, вул. Сумська, 40).
Автореферат розісланий “24” квітня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Т.М. Обіженко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Протягом багатьох століть людству доводиться реалізовувати велику кількість проектів. Зростаюча складність проектів, з одного боку, і накопичений досвід управління, з іншого, зробили необхідним і можливим створення ідеології та методології управління проектами. Бурхливий розвиток кібернетики, теорії управління і дослідження операцій у середині XX сторіччя сприяв появі низки формальних моделей і, тим самим, закладанню наукової основи управління проектами.
На цей час методологія управління проектами застосовується практично в усіх галузях економіки України, що підтверджує аналіз досліджень вітчизняних вчених С.Д. Бушуєва, А.І. Білоконя, Р.Б. Тяна, В.М. Кірноса, Л.Г. Каїри,
Д.Л. Левчинського та ін. На основі апарату теорії управління проектами здійснюється реформування житлово-комунального господарства міст, реалізація будівельних проектів, розробка проектів енергозбереження та ін. Досвід десятиріч показує, що системам водовідведення неможливо знайти альтернативу. На відміну від інших систем, таких, як тепло-, водо-, газопостачання, які можна тимчасово вивести з експлуатації у разі аварії і інших неполадок або при необхідності проведення профілактичних робіт, з системами каналізації це зробити майже неможливо.
Серед існуючих на сьогодні наукових, методичних і практичних матеріалів у сфері водовідведення існує ряд важливих напрямів, які вимагають подальшого дослідження, зокрема, завдання з управління ремонтно-відновлювальними роботами на мережах водовідведення для забезпечення безаварійного функціонування ділянок цих трубопроводів.
Таким чином, об’єктивна необхідність у теоретичному обгрунтовуванні і реалізації проекту ремонтно-відновлювальних робіт на ділянках водовідвідної мережі визначає актуальність роботи.
З урахуванням вимог сучасності доцільно здійснювати розробку стратегії безаварійної експлуатації міських водовідвідних та інших комунальних мереж на основі методології управління проектами і програмами. Дана методологія дозволяє здійснювати організацію роботи служб експлуатації і ремонту мереж водовідведення таким чином, щоб оперативно реагувати на зміни стану ділянок каналізаційної системи, уникати аварійних ситуацій і здійснювати ремонтно-відновлювальні роботи на колекторах методом, що найбільш прийнятний залежно від матеріальних, трудових і інших ресурсів експлуатаційної організації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ РЕМОНТНО-ВІДНОВЛЮВАЛЬНИХ РОБІТ НА МЕРЕЖАХ ВОДОВІДВЕДЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок