Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВПЛИВ ДИНАМІЧНИХ І СТАТИЧНИХ НАВАНТАЖЕНЬ РОЗРІЗНОГО БАРАБАНА ПІДЙОМНИКА НА СТАБІЛЬНІСТЬ ЙОГО РОБОТИ ПРИ ПЕРЕХОДІ КАНАТА ЧЕРЕЗ РОЗРІЗ

ВПЛИВ ДИНАМІЧНИХ І СТАТИЧНИХ НАВАНТАЖЕНЬ РОЗРІЗНОГО БАРАБАНА ПІДЙОМНИКА НА СТАБІЛЬНІСТЬ ЙОГО РОБОТИ ПРИ ПЕРЕХОДІ КАНАТА ЧЕРЕЗ РОЗРІЗ

Назва:
ВПЛИВ ДИНАМІЧНИХ І СТАТИЧНИХ НАВАНТАЖЕНЬ РОЗРІЗНОГО БАРАБАНА ПІДЙОМНИКА НА СТАБІЛЬНІСТЬ ЙОГО РОБОТИ ПРИ ПЕРЕХОДІ КАНАТА ЧЕРЕЗ РОЗРІЗ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,22 KB
Завантажень:
36
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
УКРАЇНСЬКА ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНА АКАДЕМІЯ
Козар Леонід Михайлович
УДК 621.863.2
ВПЛИВ ДИНАМІЧНИХ І СТАТИЧНИХ НАВАНТАЖЕНЬ РОЗРІЗНОГО
БАРАБАНА ПІДЙОМНИКА НА СТАБІЛЬНІСТЬ ЙОГО РОБОТИ
ПРИ ПЕРЕХОДІ КАНАТА ЧЕРЕЗ РОЗРІЗ
Спеціальність 05.05.05 – Піднімально-транспортні машини
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків-2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українській інженерно-педагогічній академії Міністерства освіти і науки України (м. Харків) та Українській державній академії залізничного транспорту Міністерства транспорту України (м. Харків).
Науковий керівник доктор технічних наук, професор
Нестеров Артем Павлович,
Українська інженерно-педагогічна академія (м. Харків)
Міністерства освіти і науки України, професор кафедри проектування та експлуатації технологічних систем машинобудування.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Будіков Леонід Якович,
Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля (м. Луганськ) Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри підйомно-транспортної техніки;
кандидат технічних наук, доцент
Вишневецький Георгій Валентинович,
Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" Міністерства освіти і науки України, професор кафедри підйомно-транспортних машин і обладнання.
Провідна установа: Одеський національний політехнічний університет,
кафедра підйомно-транспортного та робототехнічного обладнання, Міністерство освіти і науки України (м. Одеса).
Захист відбудеться "20" квітня 2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.108.02 в Українській інженерно-педагогічній академії за адресою: 61003, м. Харків, вул. Університетська, 16.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української інженерно-педагогічної академії за адресою: 61003, м. Харків, вул. Університетська, 16.
Автореферат розісланий "12" березня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Фідровська Н.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Підйомники з розрізним циліндричним барабаном (ПРБ), усередині якого вбудований виконавчий орган гальма, призначені для двокінцевого підйому з можливістю обслуговування декількох рівнів при добуванні корисних копалин. Машини цього типу виготовляються тільки в Україні АТ "Ново-Краматорський машинобудівний завод" і відрізняються від широко розповсюджених двобарабанних аналогів підвищеною канатомісткістю, відносно малими габаритами і низькою матеріалоємністю. Такий ефект досягається за рахунок використання для навивання канатів замість двох окремих барабанів - одного, що складається з двох частин - переставної (БП) і заклиненої (БЗ), між якими технічними вимогами передбачається зазор 3…5 мм. В процесі роботи один з канатів переходить через цю щілину (розріз).
Через конструктивні особливості ПРБ необхідною умовою їх стабільної, безаварійної роботи є забезпечення такої припустимої величини зазору між частинами барабана, що змінюється під час підйому вантажу, яка виключає можливість затиснення каната в щілині при його переході через розріз.
Існуючі методи розрахунків ПРБ враховують не всі особливості конструкції барабана і можливі комбінації навантажень, у тому числі тих, що виникають при нестаціонарних силових процесах в лінії передач.
Таким чином, виникає необхідність виявлення нових закономірностей впливу навантажень у механічній системі ПРБ і параметрів барабана на зазор між його частинами, що змінюється під час роботи, для раціонального проектування і безаварійної експлуатації підйомників даного типу.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота відповідає науковим напрямкам кафедри проектування та експлуатації технологічних систем машинобудування (до 2000 р. кафедра підйомно–транспортних машин і прикладної механіки) Української інженерно-педагогічної академії (УІПА), кафедри будівельних, колійних і вантажно-розвантажувальних машин (БКВРМ) Української державної академії залізничного транспорту (УкрДАЗТ) за пріоритетним напрямком науки і техніки "Екологічно чиста енергетика і ресурсозберігаючі технології" (програма "Підвищення надійності та довговічності машин і конструкцій" приведена в постанові Верховної Ради України №2705 від 16.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ВПЛИВ ДИНАМІЧНИХ І СТАТИЧНИХ НАВАНТАЖЕНЬ РОЗРІЗНОГО БАРАБАНА ПІДЙОМНИКА НА СТАБІЛЬНІСТЬ ЙОГО РОБОТИ ПРИ ПЕРЕХОДІ КАНАТА ЧЕРЕЗ РОЗРІЗ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок