Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДОЛОГІЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАДІЙНОСТІ ТА БЕЗПЕКИ КОРПУСІВ СУДЕН ОБМЕЖЕНИХ РАЙОНІВ ПЛАВАННЯ

МЕТОДОЛОГІЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАДІЙНОСТІ ТА БЕЗПЕКИ КОРПУСІВ СУДЕН ОБМЕЖЕНИХ РАЙОНІВ ПЛАВАННЯ

Назва:
МЕТОДОЛОГІЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАДІЙНОСТІ ТА БЕЗПЕКИ КОРПУСІВ СУДЕН ОБМЕЖЕНИХ РАЙОНІВ ПЛАВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
45,66 KB
Завантажень:
98
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Національний університет кораблебудування
імені адмірала Макарова
Єгоров Геннадій Вячеславович
УДК 629.5.067:005:62-192
МЕТОДОЛОГІЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАДІЙНОСТІ
ТА БЕЗПЕКИ КОРПУСІВ СУДЕН
ОБМЕЖЕНИХ РАЙОНІВ ПЛАВАННЯ
Спеціальність 05.08.03
Механіка та конструювання суден
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Миколаїв – 2005
Дисертація є рукописом.
Робота виконана у Морському інженерному бюро, м. Одеса.
Офіційні опоненти:
- Заслужений працівник народної освіти України, доктор технічних наук, професор Воробйов Юрій Леонідович, Одеський національний морський університет, завідувач кафедри;
- Заслужений працівник народної освіти України, доктор технічних наук, професор Кочанов Юрій Петрович, Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, завідувач кафедри;
- доктор технічних наук, професор Сизов Віктор Григорович, Одеська національна морська академія, професор кафедри.
Провідна організація – Севастопольський національний технічний університет Міністерства освіти і науки України.
Захист відбудеться " 14 " лютого 2005 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д38.060.61 Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова за адресою: 54025, м. Миколаїв, пр. Героїв Сталінграда, 9, аудиторія 360.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова за адресою: 54025, м. Миколаїв, пр. Героїв Сталінграда, 9.
Автореферат розісланий " 11 " січня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої ради Д38.060.61
доктор технічних наук, професор С.С.Рижков


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Значні економічні переваги суден обмежених районів плавання (СОРП) дозволили їм стійко зайняти місце на ринку транспортних послуг, яке раніше належало морським суднам відповідної вантажопідйомності. На початок 2003 року під наглядом Російського морського Регістру судноплавства (РС) перебувало 955 СОРП (60% від загальної кількості транспортних суден), Регістру судноплавства України (РУ) – 109 СОРП (97%).
Більш як 80% суден, що були передбачені до побудови на верфях України та Росії, є СОРП, причому ця тенденція у найближчий час не зміниться. Середній вік суховантажних і нафтоналивних СОРП перевищив 22 роки, що дозволяє очікувати використання значного потенціалу суднобудування України для побудови нових СОРП, у тому числі і для російських замовників, потреби яких оцінюються приблизно у двісті одиниць.
У даному дослідженні поняття СОРП розширене автором за рахунок включення суден внутрішнього плавання (СВП), оскільки більша частина класів СОРП є перехідними між морськими суднами необмеженого району плавання та СВП, причому архітектурно-конструктивний тип (АКТ) СОРП, суден змішаного плавання (СЗП) та СВП, відбиває єдиний підхід до їхнього проектування.
Будь-яке СОРП – судно з обмеженою, але контрольованою надійністю, безпека якого забезпечується додатковими організаційно-технічними заходами – обмеженнями за районами, сезонами, вітро-хвильовими умовами плавання. Основна проблема створення СОРП полягає в обгрунтованому виборі раціональної технічної стратегії поєднання класифікаційних обмежень та економічних переваг, знаходження "золотої" середини поміж вимогами прийнятної надійності, безпеки з одного боку та економічної ефективності з іншого упродовж основних етапів життєвого циклу (ЖЦ) судна: проектування та побудови, експлуатації, ремонту, модернізацій. Незважаючи на значну кількість публікацій провідних вітчизняних спеціалістів упродовж останніх п'ятдесяти років, рішення подібної проблеми для СОРП у цілому не розглядалося.
У цій роботі основна увага приділена вивченню СОРП, рекласифікованих із СВП як суден, що експлуатуються у рамках нових норм РУ та РС за стандартом загальної та місцевої міцності, і СОРП системи Дунай-Майн-Рейн (ДМР), питання забезпечення надійності та ефективності яких у науковій та технічній літературі практично не висвітлювались.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 Реферат на тему: МЕТОДОЛОГІЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАДІЙНОСТІ ТА БЕЗПЕКИ КОРПУСІВ СУДЕН ОБМЕЖЕНИХ РАЙОНІВ ПЛАВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок