Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ У СТУДЕНТІВ ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВМІНЬ І НАВИЧОК САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ ЗАСОБАМИ БІБЛІОТЕЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ФОРМУВАННЯ У СТУДЕНТІВ ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВМІНЬ І НАВИЧОК САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ ЗАСОБАМИ БІБЛІОТЕЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Назва:
ФОРМУВАННЯ У СТУДЕНТІВ ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВМІНЬ І НАВИЧОК САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ ЗАСОБАМИ БІБЛІОТЕЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,84 KB
Завантажень:
29
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ М.П. ДРАГОМАНОВА
САВЕНКОВА Людмила Василівна
УДК 378.147:025.5
ФОРМУВАННЯ У СТУДЕНТІВ ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВМІНЬ І НАВИЧОК САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ ЗАСОБАМИ БІБЛІОТЕЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
13.00.04 – теорія та методика професійної освіти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: дійсний член АПН України,
доктор педагогічних наук, професор
Мороз Олексій Григорович,
Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, завідувач кафедри педагогіки і психології вищої школи .
Офіційні опоненти доктор педагогічних наук, професор
Матвієнко Оксана Володимирівна,
Київський національний університету культури і мистецтв,
професор кафедри мультимедійних технологій
кандидат педагогічних наук, доцент
Жук Юрій Олексійович,
Інститут педагогіки АПН України,
завідувач лабораторії моніторингових досліджень якості освіти.
Провідна установа: Тернопільський національний педагогічний університет імені В. Гнатюка, кафедра педагогічної
майстерності та освітніх технологій, Міністерство
освіти і науки України, м. Тернопіль
Захист відбудеться ”_15___„ ___лютого___________ 2007р. о _1600____на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.053.01, Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, 01601, м. Київ, вул. Пирогова, 9.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова 01601, м. Київ, вул. Пирогова, 9.
Автореферат розіслано “__10__” __січня_______2007р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради О.Г. Ярошенко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Стратегія розвитку освітянської галузі сьогодні визначається в Україні, як і в інших країнах Європи Болонським процесом. Від національної системи освіти це вимагає структурного реформування, зміни освітніх програм, виходу на новий рівень інтеграції науки та педагогічної освіти. Інновації педагогічної освіти мають забезпечити високу конкурентоздатність майбутнього фахівця.
Важливим аспектом реалізації Національної доктрини розвитку освіти та Закону „Про вищу освіту” стає забезпечення індивідуальної самостійної роботи студентів на базі інформаційних і особистісно орієнтованих технологій, цілеспрямовано розвиваючих здатність до подальшої самоосвіти впродовж майбутньої професійної діяльності. Це висуває перед системою підготовки кадрів у вищій школі завдання оптимізації освітнього процесу з позицій спрямованості студентів на самостійну роботу та розвиток у них відповідних умінь і навичок. Студент повинен володіти уміннями самостійно здобувати знання, вирішувати пізнавальні завдання, здійснювати індивідуальну інформаційну діяльність, виробляти критерії прийняття ефективних рішень і нести відповідальність за них. Майбутній вчитель повинен бути готовим до сприйняття постійно зростаючого потоку інформації, здатним аналізувати і використовувати інформаційний потенціал для орієнтації у провідних концепціях і теоріях, щоб на їх основі формувати власний світогляд. Ефективне використання студентами світового інформаційного потенціалу є визначальним чинником зближення вітчизняної та європейської вищої освіти.
Аналіз наукової літератури свідчить про те, що дослідження різних аспектів формування умінь і навичок самостійної навчальної роботи студентів є однією з найважливіших проблем вищої школи. Вивченням цієї проблеми займалось широке коло дослідників. Так, С.І. Архангельський [1974], Г.А. Атанов [2003], Е.М. Кабанова-Меллер [1981], О.М. Левинов [1980], Н.А.Лошкарьова [1980], К.К. Платонов [1963], О.В. Усова [2003] та ін. підкреслювали особливу важливість формування у студентів загальноосвітніх умінь і навичок. Питання організації самостійної навчальної роботи в загальній навчальній діяльності студентів різнобічно розв’язуються в працях А.М. Алексюка [1998], Ю.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ У СТУДЕНТІВ ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВМІНЬ І НАВИЧОК САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ ЗАСОБАМИ БІБЛІОТЕЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок