Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТРАТЕГІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (організація та управління)

СТРАТЕГІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (організація та управління)

Назва:
СТРАТЕГІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (організація та управління)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,19 KB
Завантажень:
473
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
РАДА ПО ВИВЧЕННЮ ПРОДУКТИВНИХ СИЛ УКРАЇНИ
Валюх Андрій Миколайович
УДК 332.122:330.341.1
СТРАТЕГІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ
ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
(організація та управління)
Спеціальність 08.10.01 – Розміщення продуктивних сил і
регіональна економіка
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2005Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному університеті водного господарства та природокористування Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор, академік Академії
наук вищої школи України, Академії економічних наук
України Зінь Едуард Анатолійович, Національний
університет водного господарства та
природокористування Міністерства освіти і науки
України, завідувач кафедри регіонального управління.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Сологуб Олена Петрівна, Київський національний університет харчових технологій Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри маркетингу;
кандидат економічних наук, доцент Мельник Леонід Васильович, Міжнародний університет “Рівненський економіко-гуманітарний інститут” ім. ак. С. Дем’янчука Міністерства освіти і науки України, декан факультету економіки.
Провідна установа:
Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, відділ проблем регіональної економіки, м. Київ.
Захист відбудеться 25 квітня 2005 р. об 11 годині на засіданні вченої ради Д 26.160.01 Ради по вивченню продуктивних сил України НАН України за адресою: 01032, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Ради по вивченню продуктивних сил України НАН України за адресою: 01032, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, .
Автореферат розісланий “23” березня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор економічних наук, професор Бандур С.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Реформи, що проходять в економічному розвитку України та її регіонах, торкають усі сфери економічних відносин: реформи власності, цін, бюджетні, податкові, структурні, адміністративні, реформи у зовнішньоекономічній, соціальній сферах та ін. Та, як доводить практика, оптимізація дій одночасно за всіма напрямками господарської діяльності неможлива. Потрібно визначити основу, “стержень”, що обумовлює загальні закономірності і механізми функціонування економічної системи. Таким “стержнем” на сьогодні виступають інновації та процеси регіонального розвитку інноваційної діяльності, які перетворилися в економічно розвинутих країнах на ключові елементи і засоби економічного зростання.
На сьогодні в Україні та її регіонах швидко втрачаються можливості ефективно розвивати інноваційні процеси, оперативно впроваджувати їх результати у практику, реагувати на світові науково-технологічні досягнення. Державні та регіональні інноваційні програми часто не забезпечують досягнення конкретних кінцевих результатів, а переважна більшість підприємств, через фінансово-економічні умови, не бажають впроваджувати результати науково-технічної діяльності у власну виробничу практику. Саме тому стратегія і програма дій на всю тривалість інноваційного розвитку, послідовність і взаємопов’язаність інноваційних процесів набувають на сьогодні особливого значення.
Дослідження ролі інновацій в економічній системі регіону знайшли одне з провідних місць в сучасних працях вітчизняних та зарубіжних економістів. Серед українських вчених, що внесли вагомий внесок у розвиток регіональної економіки та інноваційної діяльності, слід назвати праці А. Алимова, Ю. Бажала, О. Галушко, А. Гальчинського, В. Геєця, Н. Гон-чарової, Б. Данилишина, Л. Дейнеко, М. Долішнього, С. Дорогунцова, Е. Зіня, О. Кухленко, А. Лисецького, Б. Малицького, Л. Нейкової, Ю. Ніко-ленка, М. Паламарчука, В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: СТРАТЕГІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (організація та управління)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок