Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЄВРОПЕЙСЬКА СОЦІАЛЬНА ХАРТІЯ: РЕГІОНАЛЬНИЙ МІЖНАРОДНО-ПРАВОВИЙ МЕХАНІЗМ ЗАХИСТУ СОЦІАЛЬНИХ ТА ЕКОНОМІЧНИХ ПРАВ ЛЮДИНИ /ПОЗИЦІЯ УКРАЇНИ/.

ЄВРОПЕЙСЬКА СОЦІАЛЬНА ХАРТІЯ: РЕГІОНАЛЬНИЙ МІЖНАРОДНО-ПРАВОВИЙ МЕХАНІЗМ ЗАХИСТУ СОЦІАЛЬНИХ ТА ЕКОНОМІЧНИХ ПРАВ ЛЮДИНИ /ПОЗИЦІЯ УКРАЇНИ/.

Назва:
ЄВРОПЕЙСЬКА СОЦІАЛЬНА ХАРТІЯ: РЕГІОНАЛЬНИЙ МІЖНАРОДНО-ПРАВОВИЙ МЕХАНІЗМ ЗАХИСТУ СОЦІАЛЬНИХ ТА ЕКОНОМІЧНИХ ПРАВ ЛЮДИНИ /ПОЗИЦІЯ УКРАЇНИ/.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,75 KB
Завантажень:
239
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
СИДОРЕНКО НІНА СЕРГІЇВНА
341.231.14
ЄВРОПЕЙСЬКА СОЦІАЛЬНА ХАРТІЯ:
РЕГІОНАЛЬНИЙ МІЖНАРОДНО-ПРАВОВИЙ МЕХАНІЗМ ЗАХИСТУ СОЦІАЛЬНИХ ТА ЕКОНОМІЧНИХ ПРАВ ЛЮДИНИ /ПОЗИЦІЯ УКРАЇНИ/.
спеціальність 12.00.11. – міжнародне право
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Київ – 2003
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Науковий керівник кандидат юридичних наук, доцент
Мицик Всеволод Всеволодович, Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Офіційні опоненти доктор юридичних наук, професор
Висоцький Олександр Федорович, Інститут держави та права ім.В.М.Корецького НАН України
кандидат юридичних наук, Войтович Сергій Адамович, партнер Товариства з обмеженою відповідальністю – Юридична і патентна фірма “Грищенко та партнери”.
Провідна установа Національна юридична академія ім.Ярослава Мудрого Міністерства освіти і науки України, м.Харків
Захист відбудеться “09” червня 2003 року об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.001.10 в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 04119, м.Київ, вул.Мельникова, 36/1.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: Київ, вул. Володимирська, 58, к.10.
Автореферат розісланий “06” травня 2003р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Бурлай Є.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дисертаційного дослідження. Стратегічним напрямом зовнішньої політики України впродовж останніх років залишається її інтеграція до європейських міжнародних регіональних організацій, участь у яких має суттєво сприяти забезпеченню реалізації в Україні принципів демократії, верховенства права, ефективного захисту прав і основних свобод людини.
Протягом останнього десятиріччя Україною здійснено серйозні кроки в напрямку наближення до визнання європейських стандартів з прав людини та основних свобод. Так, зокрема, прийняття України до Ради Європи, підписання та ратифікація Конвенції про захист прав людини і основних свобод 1950р. (надалі – “ЄКПЛ”) і протоколів до неї та інших пріоритетних з точки зору Ради Європи документів в цій галузі, впровадження на її території регламенованих такими документами міжнародних норм в галузі захисту громадянських і політичних прав людини засвідчили приєднання України до Європейської системи захисту прав людини.
Разом з тим в цій царині залишаються гострі проблеми, на що спеціально звертали і звертають увагу європейські інституції. Так, Парламентською асамблеєю Ради Європи (Висновок 190(1995) ПАРЄ) Україні було рекомендовано проводити національну політику у відповідності до принципів, проголошених ЄКПЛ та Європейською соціальною хартією (надалі – “ЄСХ” та/або “Хартія”) – основоположним міжнародно-правовим актом, на базі якого заснована і діє Європейська регіональна система захисту соціальних та економічних прав людини як підсистема Європейської системи захисту прав людини.
В умовах переходу економіки України до ринкової моделі господарювання і пов’язаних з цим проблем соціального та економічного характеру приєднання України до ЄСХ надало б реальну можливіть привести нормативну базу і правовий механізм захисту соціальних та економічних прав людини в Україні у відповідність до європейських стандартів Хартії і тим самим забезпечити соціальну захищеність населення, належну реалізацію економічних і соціальних прав громадян, що мешкають на території України.
Тому дослідження питання про можливість приєднання України до Хартії, а відтак і перспективи її інтеграції до Європейської регіональної системи захисту соціальних та економічних прав людини, набули особливої актуальності.
07.05.1999р. Україна підписала Переглянуту Хартію 1996р. Нині на порядку денному стоїть питання про ратифікацію даного міжнародно-правового документу, що передбачає досягнення такого рівня економічного, політичного та правового розвитку держави, який відповідав би рівневі, регламентованому Хартією.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ЄВРОПЕЙСЬКА СОЦІАЛЬНА ХАРТІЯ: РЕГІОНАЛЬНИЙ МІЖНАРОДНО-ПРАВОВИЙ МЕХАНІЗМ ЗАХИСТУ СОЦІАЛЬНИХ ТА ЕКОНОМІЧНИХ ПРАВ ЛЮДИНИ /ПОЗИЦІЯ УКРАЇНИ/.

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок