Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат на тему: ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО РЕСУРСУ ПІДРОЗДІЛАМИ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКОГО РІШЕННЯ

ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО РЕСУРСУ ПІДРОЗДІЛАМИ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКОГО РІШЕННЯ / сторінка 10

Назва:
ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО РЕСУРСУ ПІДРОЗДІЛАМИ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКОГО РІШЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,50 KB
Завантажень:
293
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 

8. Інтернет став причиною проблеми захисту інформаційних ресурсів від несанкціонованого доступу, так як більша частина інформації, яка передається через Інтернет, незашифрована. Це дає можливість відслідковувати канали передачі: електронну пошту, паролі, файли. Будь-яка інформація (в т.ч. конфіденційна) може бути використана третьою особою. Крім того, вимоги до систем безпеки не стандартизовані. Актуальним є створення нормативно-правових актів, що регулюватимуть відносини у зв’язку з реєстрацією суб’єктів інформаційних відносин, надання пільг та компенсацій, гарантій безпеки.
9. Для здійснення відбору платників податків, які ухиляються від сплати податків, створена автоматизована інформаційно-аналітична система “Вибір об’єкта”, яка заповнюється даними та має зв’язок з АРМ “Митниця”, ”КРП”, ”Держдохід”, ”Аудит”, та ін. Система дозволяє виділити об’єкти з ознаками правопорушень, але остання є недосконалою в частині узгодженості різних АРМ, взаємозв’язку з даними інших систем.
10. Для реформування системи управління в інформаційній сфері, на першому місці повинні бути професіоналізм, законодавче встановлення персональної від-повідальності перших керівників органів податкової міліції від збору інформації до реалізації управлінського рішення, на кожному його етапі, включаючи узгодженість рішення, його при-йняття, на етапі здійснення конт-ролю за його виконанням. Вважаємо, що процес прийняття рішень повинен мати характер активної взаємодії системного аналітика, який досліджує, експериментує з моделями, і особи, яка приймає рішення, з метою визначення та коригування вимог. На основі моделей необхідно створити систему підтримки прийняття рішень, знайти значення керованих змінних (їх визначення), де забезпечується припустимість рішень, ранжування змінних моделей за ступенем їх впливу на реалізацію цільової функції, оцінка і аналіз наслідків реалізації рішень, визначення доцільності його прийняття.
11. Аналіз правозастосовчої практики показує, що тенденція зростання потоків і обсягів інформації, ускладнює механізм управління процесами, потребує не тільки підвищення ефективності роботи, але і вдосконалення інформаційно - аналітичної роботи органів податкової міліції, які можливо здійснити шляхом впровадження в органах податкової міліції стандартизованих операційних процесів інформаційно-аналітичної роботи (відповідно Концепцій операційної діяльності) та повного документування її кроків відповідно до стандартів, з метою мінімізації затрат робочого часу на обробку інформації, її аналізу, впровадження єдиного підходу до аналітичної роботи.
12. Діяльність державних установ щодо формування та використання інформаційних ресурсів є неузгодженою, що призводить до низького рівня інформаційного та аналітичного забезпечення. Взаємообмін оперативною інформацією через її неструктурованість та неузгодженість форматів є проблемою. Загальна інформація здебільшого надходить у неформалізованому вигляді, в різних фізичних формах (від електронних зведень до друкованих видань).
Тому, на наш погляд, розробка нормативних актів про діяльність та взаємодію державних та комерційних структур залишається першочерговим, актуальним та необхідним завданням для виконання. Невизначеність правової основи діяльності різних суб'єктів призводить до інформаційного монополізму окремих структур на відкриті інформаційні ресурси загального користування, на обмеження права доступу органів податкової міліції до інформації та права на використання інформаційних ресурсів.
13. Автор пропонує здійснити систематизацію національного інформаційного законодавства шляхом коди-фікації, на рівні окремого Кодексу України про інформацію, положення якого будуть базуватися на конституційному, адміністративному, цивільному, трудовому та кримінальному законодавстві, що дають можливість усунути цілий ряд проблем, допомогти у вирішенні багатьох питань. В Інформаційному кодексі виділити окремою главою, окремими розділами – інформаційне законодавство у сфері оподаткування.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО РЕСУРСУ ПІДРОЗДІЛАМИ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКОГО РІШЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок