Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО РЕСУРСУ ПІДРОЗДІЛАМИ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКОГО РІШЕННЯ

ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО РЕСУРСУ ПІДРОЗДІЛАМИ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКОГО РІШЕННЯ / сторінка 3

Назва:
ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО РЕСУРСУ ПІДРОЗДІЛАМИ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКОГО РІШЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,50 KB
Завантажень:
293
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ч. інформаційними. Інформація лежить в основі проблем і є шляхом до їх вирішення.
Актуальність дисертаційної роботи обумовлюється також і тією обставиною, що в даний час здійснюється реформування податкової системи України, модернізація податкової служби та пошук оптимальної структури податкових органів, для яких інформація відіграє особливу роль.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження є частиною загальної теми, яку розробляють кафедри і наукові підрозділи Національної академії державної податкової служби України. Тема дисертаційного дослідження затверджена її вченою радою. Крім того, цей напрямок досліджень відповідає Концепції адміністративної реформи в Україні, Комплексній програмі профілактики злочинності на 2001-2005 роки, затвердженій Указом Президента України від 25.12.2000 р. № 1376/2000 та комплексному науковому проекту “Відповідальність за податкові правопорушення” (номер державної реєстрації № 0102U000477).
Мета і завдання дослідження. Метою дослідження є оволодіння положеннями теорії, методології та практики управління через максимальне використання інформації, її правових аспектів, для досягнення ефективності в управлінській діяльності підрозділів податкової міліції.
Для досягнення мети були визначені завдання:
- проаналізувати правові акти;
- визначити існуючі погляди вчених у науковій літературі щодо поняття “інформація” та “управління” і їх характеристику;
- розкрити інформаційну структуру органів податкової міліції;
- вказати місце органів податкової міліції, охарактеризувати функції, їх зміну в залежності від зміни структури;
- розглянути поняття “управлінське рішення”, як об’єкт управлінського впливу;
- дослідити аналітичну роботу органів податкової міліції, дати характеристику здійснення контролю;
- роль органів податкової міліції у вирішенні соціальних проблем, а саме в боротьбі з податковими злочинами;
- розкрити зміст інформаційного забезпечення;
- дослідити інформаційно-аналітичні системи, їх роль в управлінні органами податкової міліції;
- розглянути проблеми вдосконалення правового регулювання діяльності органів податкової міліції в боротьбі з податковою злочинністю, запропонувати рекомендації, заходи щодо його вдосконалення та пропозиції щодо внесення змін у чинне законодавство.
Об’єктом дослідження є відносини, що складаються у сфері управління органів податкової міліції.
Предметом дослідження є інформація, її правові аспекти, що є сутністю управлінського впливу на вдосконалення управління органів податкової міліції. Дослідження ґрунтується на виокремленні й узагальненні показників, критеріїв, які дозволяють неупереджено й об’єктивно вивчити предмет.
Методи дослідження. Методологічною основою дослідження є фундаментальні наукові засади і дослідницькі принципи (об’єктивність, причинність, ін.).
Діяльність органів податкової міліції, їх управлінський вплив у даній роботі розглянуто як об’єкт системного характеру, з розумінням його цілісної природи, в якому немає другорядних явищ. У процесі дослідження використано сукупність методів і прийомів наукового пізнання, як загальнонаукових (діалектичний, історичний, логічний, системний аналіз), так і спеціальних (документального аналізу, порівняльний, статистичний метод для аналізу звернень, оцінки та надходжень до бюджету за результатами діяльності органів податкової міліції). Порівняльно-правовий та історико-правовий методи (р.2. п.2.2) застосовані для дослідження аналітичної роботи органів податкової міліції. (п.2.2.). Методом експертних оцінок проаналізовано та надано пропозиції щодо удосконалення діяльності органів податкової міліції. Використано логіко-семантичний метод (п 3.1.) для аналізу інформаційного забезпечення та надання рекомендації. За допомогою системно-функціонального методу проаналізовано та надано пропозиції щодо удосконалення нормативно-правової бази, шляхів вирішення проблемних питань (р.1. п.1.1. та 1.2., р.2 , р.3. п.3.1. та 3.2.).
Основою дослідження є системне вивчення місця органів податкової міліції, використання інформації в управлінні, її ролі взагалі, та зокрема, в процесі модернізації державної податкової служби, зміцнення законності в їх діяльності.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО РЕСУРСУ ПІДРОЗДІЛАМИ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКОГО РІШЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок