Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат безкоштовно: ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО РЕСУРСУ ПІДРОЗДІЛАМИ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКОГО РІШЕННЯ

ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО РЕСУРСУ ПІДРОЗДІЛАМИ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКОГО РІШЕННЯ / сторінка 6

Назва:
ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО РЕСУРСУ ПІДРОЗДІЛАМИ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКОГО РІШЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,50 KB
Завантажень:
293
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 

Існуюча система управління в органах податкової міліції неспроможна усунути недоліки, а саме: дублювання процедур, повторюваність запитів, отримання зайвої інформації, неодноразовість погодження, а також: реалізувати вимоги нормативних актів в частині здійснення ефективного оперативного управ-ління; своєчасно задекларувати про невідповідність методів і технологій управління умо-вам, що випереджають зміни системи управління і складаються в процесі реформи; забезпечити систему контролю щодо проходження ідентичних даних шляхами руху інформації, що значно знижує ефективність управління, потребує додаткових затрат часу, людських ресурсів.
На наш погляд, реформа в управлінні рівнозначна вдосконаленому інформаційному підходу, системному баченню з позицій реальних цілей прогресу в податковій міліції і вирішальній ролі в ньому організаційно-інформаційних факторів: людського, комунікаційного, інтелектуального. Управління необхідно розглядати як інформаційний процес, важливу роль в якому відіграє управлінське рішення (правова інформація).
Перспективним напрямком для підвищення ефективності управління є розвиток правової основи, що включає розробку низки підзаконних актів, у тому числі механізмів реалізації норм Закону України “Про електронний документообіг”, режиму дії норм права; створення можливостей вирішення правових завдань за допомогою методів та засобів, визначених законодавством.
На сучасному етапі існуюча практика збору ін-формації, особливо статистичних даних, не завжди відповідає завданням управління, а саме: не враховуються цілі, завдання управління. У статистичній інформації залишаються неузгоджені між собою формати та розмірності показників статистичних форм звітності. Практично неможливо інтерпретувати дані статистики, відстежити реакцію об'єкта управління органу податкової міліції на управлінські впливи.
Для проведення органами податкової міліції аналізу та перевірки суб'єкта, що ухиляється від сплати податків, вивчаються напрямки його діяльності, характеристика ознак правопорушень. Шляхом порівняльного аналізу проводиться поглиблення і цілеспрямоване дослідження способу приховування прибутків.
У другому розділі “Організаційно-правові засади збору і аналізу інформації органами податкової міліції для прийняття управлінського рішення”, що складається з двох підрозділів, розкривається інформаційна структура органів податкової міліції та організація аналітичної роботи в їх службах.
В основу правової роботи формування інформаційної структури в органах податкової міліції вважаємо за необхідне покласти вимоги національного та міжнародного законодавства щодо кожного її елементу з визначенням юридичних норм та механізмів управління інформаційною структурою з урахуванням існуючих проблем, в т.ч. щодо інфор-маційних відносин.
Інформація має вплив на процес адміністрування, формування правової політики, лежить в основі розробки концепцій нормативно-правових актів, забезпечує процес реформування органів податкової міліції.
На сучасному етапі в органах податкової міліції основним носієм інформації виступає документ. Цей факт визначає їх структуру, процедури, форми і регламенти, прямо впливає на інші атрибути управлінської діяльності. В цьому і є проблема. Запровадження електронного документообігу в органах податкової міліції забезпечить оперативність отримання інформації, прийняття ефективного рішення.
Прийняття управлінських рішень в органах податкової міліції ускладнюється внаслідок:
1) недостатності інформації, знань про суть подій, що відбуваються, їх початок і можливий розвиток (проблема аналізу минулого і можливого розвитку подій);
2) складності і багатофакторності механізму виникнення та роз-витку подій, неоднозначності причинно-наслідкових зв’язків;
3) відсутнос-ті системного методичного забезпечення, починаючи від постановки завдання - до підписання рішення, в тому числі, щодо інформаційно-аналітичної підтримки управлінських рішень;
4) недосконалості управління правотворчою діяльністю, відсутність системи управління, що знижує цінність правових актів, залишає їх бути нереалізованими, проблему невирішеною і, як наслідок, призводить до прийняття нових правових актів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО РЕСУРСУ ПІДРОЗДІЛАМИ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКОГО РІШЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок