Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат безкоштовно: ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО РЕСУРСУ ПІДРОЗДІЛАМИ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКОГО РІШЕННЯ

ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО РЕСУРСУ ПІДРОЗДІЛАМИ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКОГО РІШЕННЯ / сторінка 8

Назва:
ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО РЕСУРСУ ПІДРОЗДІЛАМИ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКОГО РІШЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,50 KB
Завантажень:
293
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 

Інформаційно бути забезпеченими - означає зібрати в межах повноважень, на підставі та відповідно до законодавства, корисну, оптимально достатню, повну інформацію, не порушуючи функціонування системи правових інформаційних зв’язків, норми захисту прав суб’єктів та правовий статус об’єктів, які знаходяться під охороною закону.
Органи податкової міліції виконують свої обов’язки не порушуючи законодавство, в т.ч. вимоги статті 57 Конститу-ції України, в якій зазначено, що за-кони та інші нормативно-правові акти, що визначають права й обо-в'язки громадян, не доведені до відома населення в порядку, вста-новленому законом, не є чинними.
Прийняті нормативно-правові акти, в т.ч. податкові роз’яснення ДПА України за ініціативою органів податкової міліції, підлягають обов’язковій реєстрації в Міністерстві юстиції, набирають юридичної сили з моменту опублікування.
Зважаючи на те, що інформаційне законодавство, на думку дисертанта, є не тільки найважливішим, але єдино можливим при вирішенні питань, пов’язаних з податковою злочинністю, здійс-нення систематизації національного інформаційного законодавства шляхом коди-фікації, на рівні окремого Кодексу України про інформацію, положення якого будуть базуватися на конституційному, адміністративному, цивільному, трудовому та кримінальному законодавстві, усуне цілий ряд проблем, допоможе у вирішенні багатьох питань.
Нагальною є проблема захисту інформації з питань правопорушень в сфері оподаткування. Це безперервний процес, що полягає в обґрунтуванні й реалізації найраціональніших методів, способів і шляхів вдосконалення та розвитку системи захисту, яка забезпечує постійний контроль стану її захищеності, виявлення слабких місць. З огляду системного підходу, захист інформації повинен бути цілеспрямований, комплексний, універсальний, конкретний, надійний.
Необхідно законодавчо закріпити відповідальність керівників органів податкової міліції забезпечення захисту інформації щодо податкової злочинності; відповідальність посадових осіб щодо захисту та безпеки інформації на всіх технологічних етапах: збирання, накопичення, обробки та передачі інформації на всіх рівнях органів податкової міліції; відповідальність осіб за дії, які сприяли несанкціонованому доступу до інформації, щодо податкової злочинності та механізм реалізації цих норм. Зменшення ризиків впливу на безпеку інформації в органах податкової міліції можливе, якщо вимоги щодо створення системи безпеки та захисту інформації передбачені ще на етапі розробки технічного завдання, розробки тендерної документації на проектування інформаційних підсистем.
ВИСНОВКИ
В результаті дослідження актуальних проблем нормативно-правового регулювання та використання інформаційного ресурсу підрозділами податкової міліції для прийняття управлінського рішення автором сформульовано ряд висновків, пропозицій та рекомендацій, спрямованих на удосконалення ефективності роботи податкової міліції по збору, аналізу інформації та її використання в службовій діяльності.
1. Сьогодні стало очевидним, що сучасний етап розвитку органів податкової міліції як і цивілізації в цілому, тісно пов’язаний з інтенсивним використанням інформації, а з’ясування суті управління - з чітким визначенням поняття інформації, її правових аспектів. Інформація виступає як діалектична єдність полярних категорій. У різних теоріях в поняття “інформація” вкладається різний зміст. Усталеного, вичерпного тлумачення терміну „інформація” немає. Найбільш сталим є поняття, що інформація це: відображення; характеристика організованості відображення; єдність відображення.
2. Інформація, що використовується в органах податкової міліції, рі-знорідна і різноманітна, її можна класифі-кувати за різними ознаками, в залежності та з урахуванням особливостей, рис і ознак явища, що досліджуються.
Будь - яка спроба класифікувати інформацію – призводить, на наш погляд, до висновку, що нова класифікація є щоразу продовженням попередньої, так як класифікація ґрунтується на комп-лексному, системному підході до видів, типів інформації, чим більше враховано особливостей інформації, тим вища цінність нової спроби класифікації.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО РЕСУРСУ ПІДРОЗДІЛАМИ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКОГО РІШЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок