Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО РЕСУРСУ ПІДРОЗДІЛАМИ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКОГО РІШЕННЯ

Загрузка...

ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО РЕСУРСУ ПІДРОЗДІЛАМИ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКОГО РІШЕННЯ

Назва:
ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО РЕСУРСУ ПІДРОЗДІЛАМИ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКОГО РІШЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,50 KB
Завантажень:
293
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
МАЦЮК ВОЛОДИМИР ЯРОСЛАВОВИЧ
УДК 351.713
ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО РЕСУРСУ
ПІДРОЗДІЛАМИ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ
УПРАВЛІНСЬКОГО РІШЕННЯ
Спеціальність 12.00.07 – теорія управління; адміністративне право
і процес; фінансове право; інформаційне право.
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Ірпінь – 2004 р.
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі адміністративного права та адміністративної діяльності Національної академії державної податкової служби України
Науковий керівник: доктор наук з державного управління, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
ШАМРАЙ ВАСИЛЬ ОЛЕКСАНДРОВИЧ,
начальник факультету податкової міліції Національної академії державної податкової служби України (м. Ірпінь).
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор
КОМЗЮК АНАТОЛІЙ ТРОХИМОВИЧ,
професор кафедри адміністративного права Національного університету внутрішніх справ (м. Харків).
кандидат юридичних наук
КОФЛАН ВАСИЛЬ МИХАЙЛОВИЧ,
директор Івано-Франківського комерційного коледжу.
Провідна установа: Одеська національна юридична академія Міністерства освіти і науки України, кафедра морського та митного права.
Захист відбудеться 8 червня 2004 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 27.855.02 Національної академії державної податкової служби України за адресою: 08201, Київська область, м. Ірпінь, вул. Садова, 53.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії державної податкової служби України за адресою: 08201, Київська область, м. Ірпінь, вул. К.Маркса, 31.
Автореферат розісланий 7 травня 2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.Г.Забарний
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Існування різноманітних точок зору щодо поняття “інформація” свідчить про зацікавленість до нього учених і практиків щодо розуміння його надзвичайного значення.
Інформація є завжди. Вона або результат вже існуючого, або є початком нового: досліджень, формувань, визначень. Інформація не зникає, вона існує одночасно і як об’єкт пізнання, і як предмет дослідження, змінюється разом з ними, набуваючи нового значення.
З проголошенням незалежності України активізувалася законодавча база щодо регулювання відносин, з урахуванням все більш повного розуміння поняття „інформація”, що є визначальним. Досліджуючи відносини, які потребують врегулювання, приходимо до висновку, що спочатку з’являється інформація, яка потім стає наслідком регулювання відносин. З урахуванням того, що інформаційне право регулює відносини в будь-якій сфері діяльності, яка не може існувати без інформації, тому можливо його назвати комплексним правом. Такий вид інформації, як правова, щоразу адаптуючись до вимог діючого національного законодавства, міжнародного права перевіряється на його відповідність, тим само постійно вдосконалюється.
Зростає значення інформації, зростають і вимоги до неї, для її удосконалення. Роль інформації визначається як домінуюча (наприклад, Конституція, як джерело правової інформації, є основним законом України), сама інформація є базовою “галуззю”, теоретичною основою (фундаментом) розвитку всіх наук.
Удосконалення правової інформації на державному рівні означає: упорядкування, врегулювання відносин шляхом прийняття законів, підзаконних актів.
Визначенню поняття інформації, її значення та ролі в суспільних відносинах присвячені праці вчених і практиків Афанасьєва В.Г., Вінера Н., Громова Г.Р., Соколова А.В., Суханова А.П., Урсул А.Д., Шемакіна Ю.І., Шеннона Н.К. та інших.
Визначення інформації як правової категорії, її правового статусу, значення в правотворчості та правовому регулюванні, зокрема при прийнятті управлінських рішень – ці та інші питання розглядали в своїх наукових дослідженнях: Арістова І.В., Беляков К.І., Бєляєва Н.Г., Венгеров А.Б., Іванов В.І., Керімов Д.А., Колпаков В.К., Литвак Б.Г., Плішкін В.М., Тихомиров Ю.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО РЕСУРСУ ПІДРОЗДІЛАМИ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКОГО РІШЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок