Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ БОРОШНЯНИХ ВИРОБІВ З ВИКОРИСТАННЯМ ДРІЖДЖІВ, ЩО АКТИВОВАНІ У ПЕРЕМІННОМУ МАГНІТНОМУ ПОЛІ

Загрузка...

РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ БОРОШНЯНИХ ВИРОБІВ З ВИКОРИСТАННЯМ ДРІЖДЖІВ, ЩО АКТИВОВАНІ У ПЕРЕМІННОМУ МАГНІТНОМУ ПОЛІ / сторінка 3

Назва:
РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ БОРОШНЯНИХ ВИРОБІВ З ВИКОРИСТАННЯМ ДРІЖДЖІВ, ЩО АКТИВОВАНІ У ПЕРЕМІННОМУ МАГНІТНОМУ ПОЛІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,61 KB
Завантажень:
504
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
..35 %, або зменшення витрат дріжджів на 30 % при веденні процесу безперервно.
Новизна технічного рішення підтверджена деклараційними патентами України на винахід “Спосіб активації дріжджів” № 28292 А і “Спосіб виробництва хліба” № 28293 А .
Практичне значення одержаних результатів. На основі результатів реалізації наукової концепції, проведених теоретичних і експериментальних досліджень розроблено спосіб активації дріжджів у апараті з ВШФЧ і прискорену технологію борошняних виробів.
Розроблено і затверджено нормативну документацію на борошняні вироби (технологічні картки на піцу “Апетитна”, булочку сирну;


ТУУ 01597997.001-20, “Хліб Полтавський ”). Випущено дослідно-промислову партію піци “Апетитна”, булочки сирної, хліба “Полтавський”. Реалізацію нових технологій запропонованих виробів проведено на хлібозаводі № 2 м.Полтави, в кондитерських цехах сумісного підприємства Диканського об'єднання підприємств громадського харчування Диканьської РСС Полтавської області, навчально-виробничому комбінаті громадського харчування Полтавського кооперативного інституту. Від впровадження нових технологій у виробництво отримано економічний ефект, який на 1 т продукції складає 121...122 тис.грн. (за даними на березень 2000 р.).
Особистий внесок здобувача в ході виконання дисертаційної роботи полягає у плануванні експерименту, проведенні наукових експериментальних робіт, аналізі та теоретичному обґрунтуванні результатів, публікуванні отриманих даних, розробці нормативної документації та апробації досягнутих результатів.
Апробація результатів дисертації. Результати роботи обговорювалися й одержали схвалення на науково-практичних конференціях професорсько-викла-дацького складу Полтавського кооперативного інституту та Харківської державної академії технології та організації харчування (1994…1999 р.), міжнародній конференції “Перспективи розвитку масового харчування і торгівлі в умовах переходу до ринкової економіки” (м.Харків, 1994), міжнародній науково-практичній конференції “Розвиток масового харчування, готельного господарства і туризму в умовах ринкових відносин” (м.Київ, 1994), науково-практичній конференції “Підприємства і цехи малої потужності для переробки сільськогосподарської сировини: ефективність і особливості організації” (м.Полтава, 1998), на дегустаціях фахівців громадського харчування у Полтавському кооперативному інституті (1999 р.) і Харківській державній академії технології та організації харчування (2000 р.).
Публікації. За матеріалами дисертації опубліковано 9 робіт, у тому числі 3 статті у наукових фахових виданнях, затверджених ВАК України, 2 деклараційних патенти України на винаходи, 4 матеріали та тези доповідей наукових конференцій.
Обсяг і структура дисертації. Дисертаційна робота складається зі вступу, шести розділів, списку використаних джерел, 6 додатків. Матеріали дисертації викладено на 132 сторінках друкованого тексту, містять 31 рисунок і 35 таблиць. Список використаних джерел включає 296 найменувань, у тому числі 17 іноземних.
ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ
У вступі обґрунтована актуальність, сформульовані мета і задачі дослідження, показані наукова новизна і практичне значення роботи.
У першому розділі “Теоретичне обґрунтування доцільності активації хлібопекарських дріжджів у перемінному магнітному полі” здійснено огляд робіт вітчизняних і зарубіжних авторів з питань активації хлібопекарських дріжджів, процесів дозрівання дріжджового тіста, розглянуто вплив електромагнітної обробки на біологічні системи. Проведено аналіз робіт з використання фізичних методів для активації дріжджів; показано значення апаратів з ВШФЧ для прискорення фізичних і хімічних процесів виробництва борошняних виробів.Сформульована гіпотеза про доцільність використання апаратів із ВШФЧ для активації дріжджів та їхнє використання в інтенсивних технологіях виробництва борошняних виробів з дріжджового тіста.
Другий розділ “Матеріали, об'єкти і методи дослідження” містить коротку характеристику об'єктів, устаткування, методів досліджень впливу обробки дріжджів на їхню якість, на компоненти дріжджового тіста і готових виробів.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ БОРОШНЯНИХ ВИРОБІВ З ВИКОРИСТАННЯМ ДРІЖДЖІВ, ЩО АКТИВОВАНІ У ПЕРЕМІННОМУ МАГНІТНОМУ ПОЛІ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок