Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАУКОВІ ОСНОВИ ПРОЕКТУВАННЯ ДОРОЖНІХ АСФАЛЬТОБЕТОНІВ З ВИКОРИСТАННЯМ ТЕХНОГЕННОЇ СИРОВИНИ І ПРОГНОЗУЮЧЕ-ОПТИМІЗАЦІЙНІХ КОМПЛЕКСІВ

НАУКОВІ ОСНОВИ ПРОЕКТУВАННЯ ДОРОЖНІХ АСФАЛЬТОБЕТОНІВ З ВИКОРИСТАННЯМ ТЕХНОГЕННОЇ СИРОВИНИ І ПРОГНОЗУЮЧЕ-ОПТИМІЗАЦІЙНІХ КОМПЛЕКСІВ

Назва:
НАУКОВІ ОСНОВИ ПРОЕКТУВАННЯ ДОРОЖНІХ АСФАЛЬТОБЕТОНІВ З ВИКОРИСТАННЯМ ТЕХНОГЕННОЇ СИРОВИНИ І ПРОГНОЗУЮЧЕ-ОПТИМІЗАЦІЙНІХ КОМПЛЕКСІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
39,16 KB
Завантажень:
250
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 
ДОНБАСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
БАЗЖИН ЛЕВ ІВАНОВИЧ
УДК 625.852/855:691.002.8 (043.3)
 
НАУКОВІ ОСНОВИ ПРОЕКТУВАННЯ
ДОРОЖНІХ АСФАЛЬТОБЕТОНІВ З ВИКОРИСТАННЯМ
ТЕХНОГЕННОЇ СИРОВИНИ І ПРОГНОЗУЮЧЕ-ОПТИМІЗАЦІЙНІХ КОМПЛЕКСІВ
05.23.05 - Будівельні матеріали та вироби
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Макіївка – 2005


Дисертацію є рукопис
Роботу виконано на кафедрі технологій будівельних матеріалів, виробів та автомобільних доріг у Донбаській національній академії будівництва і архітектури (ДонНАБА) Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант - доктор технічних наук, професор
Братчун Валерій Іванович,
Донбаська національна академія будівництва і архітектури, завідувач кафедри технологій будівельних матеріалів, виробів та автомобільних доріг.
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор
Савенко В’ячеслав Якович,
Національний транспортний університет, завідувач кафедри будівництва і експлуатації автомобільних доріг;
- доктор технічних наук, професор
Жданюк Валерій Кузьмович,
Харківський національний транспортний університет, завідувач кафедри будівництва і експлуатації автомобільних доріг;
- доктор технічних наук
Коваль Сергій Володимирович,
Одеська державна академія будівництва і архітектури, професор кафедри процесів і апаратів у технології будівельних матеріалів.
Провідна установа: Харківський державний технічний університет будівництва і архітектури (кафедра будівельних матеріалів та виробів), Міністерство освіти і науки України.
Захист дисертації відбудеться “ 22 ” листопада 2005 року о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 12.085.01 Донбаської національної академії будівництва і архітектури (Україна, 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2, навчальний корпус №  , зала засідань).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донбаської національної академії будівництва і архітектури (Україна, 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, ).
Автореферат розісланий “22” жовтня 2005 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради А.М. Югов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток мережі автомобільних доріг з нежорсткими дорожніми покриттями, розширення масштабів їх реконструкції та ремонту вимагають значних обсягів використання мінеральних матеріалів і органічних в'яжучих, виробництво яких різко скоротилося, а вартість зросла. Це обумовлює необхідність пошуку ефективних шляхів розширення сировинної бази для виробництва дорожньо-будівельних матеріалів.
В Україні щорічно добувається 1,5 млрд. тонн гірської маси. Однак через недосконалість технологій переробки 60-70% її йде у відвали, у яких знаходиться понад 18–20 млрд. тонн різних відходів, що займають більш ніж 500 тис. гектарів землі. Використання мінеральної техногенної сировини складає близько 10%. Основна ж маса відходів знаходиться у відвалах, глобально забруднюючи навколишнє середовище та займаючи родючі ділянки землі.
Реалізація технічних, технологічних і інших аспектів, пов'язаних з конкретним застосуванням техногенної сировини в асфальтобетонах, істотно стримується більш низькою якістю відходів і, як правило, підвищеною витратою органічного в'яжучого в порівнянні з кондиційними мінеральними матеріалами. Складний і комплексний характер проблем, які виникають при одержанні бетону високої якості, вимагає ретельного і трудомісткого дослідження щодо використання кожного конкретного виду техногенної сировини у складі бетону.
Більшість відходів несприятливо впливають на структуроутворення асфальтового бетону. Зокрема, специфічні властивості відходів виробництв можуть знизити корозійну стійкість асфальтобетону і прискорити процеси його старіння. Встановлення ролі техногенної сировини в старінні важливо для одержання найбільш довговічних асфальтових бетонів.
Значне зростання обсягу інформації, численні альтернативні варіанти, багатокритеріальність вибору при розв’язанні складних задач у проектуванні асфальтового бетону вимагають застосування сучасних технологій проектування, заснованих на математичному моделюванні і оптимізації, експертних системах, обчислювальному експерименті, САПР.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 Реферат на тему: НАУКОВІ ОСНОВИ ПРОЕКТУВАННЯ ДОРОЖНІХ АСФАЛЬТОБЕТОНІВ З ВИКОРИСТАННЯМ ТЕХНОГЕННОЇ СИРОВИНИ І ПРОГНОЗУЮЧЕ-ОПТИМІЗАЦІЙНІХ КОМПЛЕКСІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок