Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВЛАСТИВОСТІ І ТЕХНОЛОГІЯ ПОЛІМЕРНИХ КАРБАМІДНИХ РОЗЧИНІВ ДЛЯ РЕМОНТУ ТРАНСПОРТНИХ СПОРУД В ЗОНІ ЗМІННОГО РІВНЯ ВОДИ

ВЛАСТИВОСТІ І ТЕХНОЛОГІЯ ПОЛІМЕРНИХ КАРБАМІДНИХ РОЗЧИНІВ ДЛЯ РЕМОНТУ ТРАНСПОРТНИХ СПОРУД В ЗОНІ ЗМІННОГО РІВНЯ ВОДИ

Назва:
ВЛАСТИВОСТІ І ТЕХНОЛОГІЯ ПОЛІМЕРНИХ КАРБАМІДНИХ РОЗЧИНІВ ДЛЯ РЕМОНТУ ТРАНСПОРТНИХ СПОРУД В ЗОНІ ЗМІННОГО РІВНЯ ВОДИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,54 KB
Завантажень:
476
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
КРАСНЮК АНДРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ
УДК 627:691.175­404.5
ВЛАСТИВОСТІ І ТЕХНОЛОГІЯ ПОЛІМЕРНИХ КАРБАМІДНИХ РОЗЧИНІВ ДЛЯ РЕМОНТУ ТРАНСПОРТНИХ СПОРУД В ЗОНІ ЗМІННОГО РІВНЯ ВОДИ
Спеціальність 05.23.05 – будівельні матеріали та вироби
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровському державному технічному університеті залізничного транспорту (ДІІТ) Міністерства транспорту України.
Науковий керівник: – кандидат технічних наук, професор Пшінько
Олександр Миколайович, завідувач кафедрою будівель та будівельних матеріалів, ректор, Дніпропетровський державний технічний університет залізничного транспорту Міністерства транспорту України.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Федоркін Сергій Іванович, завідувач кафедрою технологій будівельних конструкцій та будівельних матеріалів, Кримська академія природоохоронного і курортного будівництва Міністерства освіти і науки України;
кандидат технічних наук, доцент Шишкін Олександр Олексійович, завідувач кафедрою виробництва будівельних виробів та конструкцій, Криворізький технічний університет Міністерства освіти і науки України.
Провідна установа:
Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури, кафедра фізико-хімічної механіки та технології будівельних матеріалів і виробів, Мнстерство освти і науки Украни, м. Харків.
Захист відбудеться “18“ квітня 2002 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.01 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а, ауд.202
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а
Автореферат розісланий “05“ березня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Баташева К.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Міністерство транспорту України розпочало здійснення програм по відновленню і ремонту різних штучних транспортних споруд, що забезпечують проходження транспортних магістралей через водяні перешкоди. Виконання цієї програми повинно забезпечити рух транспортних потоків, незважаючи на вік і технічний стан транспортних споруд.
З часу зведення багатьох транспортних гідротехнічних споруд пройшли десятки років. За цей час під впливом різних руйнівних факторів більшість з них прийшли у незадовільний стан. Про це свідчать останні обстеження споруд.
Основна частина транспортних та гідротехнічних споруд, які експлуатуються, вимагає капітального ремонту. Особливо зазнали руйнування бетонні й залізобетонні штучні споруди та їхні окремі елементи, які експлуатуються в зоні змінного рівня води. Зона змінного рівня води розташована між рівнями високих і низьких вод.
Вплив природних та антропогенних агресивних факторів стає причиною зниження довговічності і несучої здатності штучних транспортних гідротехнічних споруд. Змінне зволоження та висихання, заморожування і відтавання, механічні впливи льодів, хімічні і біологічні впливи є основними причинами руйнування бетону в зоні змінного рівня води. Найбільш часто для відновлення поверхні бетону в зоні змінного рівня води застосовується метод торкретування.
Як показує досвід, використовувати традиційні цементні розчини для ремонту в зоні змінного рівня води не ефективно. Відремонтовані цементними розчинами конструкції через комплекс приведених вище впливів у цій зоні не довговічні. При цьому матеріал у зоні змінного рівня води повинний мати високі показники по міцності, стиранню, водонепроникності, морозостійкості, біостійкості, корозійній стійкості та забезпечувати високе зчеплення з поверхнею старого бетону. Ряд проведених досліджень показує, що всьому цьому комплексу вимог щонайкраще задовольняють полімеррозчини (фуранові, епоксидні, фенолоформальдегідні, поліефірні, карбамідні та ін.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ВЛАСТИВОСТІ І ТЕХНОЛОГІЯ ПОЛІМЕРНИХ КАРБАМІДНИХ РОЗЧИНІВ ДЛЯ РЕМОНТУ ТРАНСПОРТНИХ СПОРУД В ЗОНІ ЗМІННОГО РІВНЯ ВОДИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок