Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК ПРОЦЕСІВ УПРАВЛІННЯ ДІЯЛЬНІСТЮ ОРГАНІЗАЦІЇ НА ОСНОВІ ПРОЕКТІВ

РОЗВИТОК ПРОЦЕСІВ УПРАВЛІННЯ ДІЯЛЬНІСТЮ ОРГАНІЗАЦІЇ НА ОСНОВІ ПРОЕКТІВ

Назва:
РОЗВИТОК ПРОЦЕСІВ УПРАВЛІННЯ ДІЯЛЬНІСТЮ ОРГАНІЗАЦІЇ НА ОСНОВІ ПРОЕКТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,21 KB
Завантажень:
458
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури
ЛЕВЧИНСЬКИЙ Дмитро Львович
УДК 658.562
РОЗВИТОК ПРОЦЕСІВ УПРАВЛІННЯ ДІЯЛЬНІСТЮ ОРГАНІЗАЦІЇ НА ОСНОВІ ПРОЕКТІВ
Спеціальність 05.13.22 – управління проектами і програмами
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (ПДАБА) Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Білоконь Анатолій Іванович,
професор кафедри технології
будівельного виробництва.
Офіційні опоненти:
Доктор технічних наук, професор Вечеров Валерій Тимофійович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, завідувач кафедри менеджменту, маркетингу і управління проектами;
Кандидат технічних наук, доцент Каїра Людмила Григорівна, Дніпродзержинський державний технічний університет, доцент кафедри економіки і управління підприємством.
Провідна установа:
Київський національний університет будівництва і архітектури, кафедра проектного менеджменту, міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться 17 листопада 2005 р. о 13.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д08.085.01 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а, ПДАБА, ауд. 202.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (м. Дніпропетровськ, вул.. Чернишевського, 24а).
Автореферат розісланий 15 жовтня 2005р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради К.В. Баташева


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасна глобальна управлінська ідея полягає в тім, щоб ієрархічні, вертикальні системи замінити на горизонтальні – проектно-орієнтовані. Такі горизонтальні системи і дозволяють через проекти найбільшою мірою ефективно керувати діяльністю організації.
Для одержання нових ідей і залучення до керування підприємством усіх робітників та службовців використовується командна робота. Команди займають важливе місце в діяльності компанії, що своєю метою ставить безперервне всебічне удосконалювання, оскільки вони генерують нові погляди, формують масив необхідної інформації про причини проблем, інтегрують її і виражають у формі конкретних пропозицій проектів по поліпшенню.
Змінюється роль менеджерів середньої ланки. Їхньою задачею стає координування роботи команд і проектна діяльність: збір і обробка інформації; організація конференцій, дискусій для одержання нових ідей; перевірка нових ідей на відповідність стратегії і на фінансову рентабельність; розробка інтегрованих планів поліпшень організаційних, технічних, технологічних; здійснення змін на основі проектів і контроль отриманих результатів від нововведень.
Вище керівництво намічає цілі і напрямки діяльності, розробляє стратегії, визначає пріоритети і внутрішню політику, підбиває підсумок цієї діяльності.
Досягнення цілей здійснюється через проекти. Однак щоб дії були максимально організованими й обмежені ресурси направлялися і використовувалися з найбільшою ефективністю, необхідні відповідні системи.
Насамперед, щоб організація могла змінюватися разом з навколишнім її світом і ефективно діяти, необхідна система пріоритетів і добору проектів, що погоджує всі проектні пропозиції зі стратегічними напрямками.
Буде потрібно змінити систему залучення в цей процес персоналу – через оцінку внеску в удосконалювання. Ця оцінка повинна бути інтегрована із системою цілей і пріоритетів організації.
Без спеціальної системи заохочень своїх працівників, пов'язаної з принципами стратегії, домогтися залучення в цей процес персоналу і направити весь його творчий і освітній потенціал у потрібному для компанії стратегічному напрямку неможливо.
Для кращого визначення проектів і необхідних зусиль буде потрібно системний підхід до аналізу прийняття рішень, тому що зміни в якійсь одній частині організаційного ланцюжка торкають часом весь процес цілком, всю організацію від постачань до сфери споживання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: РОЗВИТОК ПРОЦЕСІВ УПРАВЛІННЯ ДІЯЛЬНІСТЮ ОРГАНІЗАЦІЇ НА ОСНОВІ ПРОЕКТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок