Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> БАНКІВСЬКИЙ ІПОТЕЧНИЙ КРЕДИТ В СУЧАСНИХ УМОВАХ УКРАЇНИ

БАНКІВСЬКИЙ ІПОТЕЧНИЙ КРЕДИТ В СУЧАСНИХ УМОВАХ УКРАЇНИ

Назва:
БАНКІВСЬКИЙ ІПОТЕЧНИЙ КРЕДИТ В СУЧАСНИХ УМОВАХ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,39 KB
Завантажень:
106
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
ПРОКОПЕНКО Валерія Юріївна
УДК 336.77
БАНКІВСЬКИЙ ІПОТЕЧНИЙ КРЕДИТ
В СУЧАСНИХ УМОВАХ УКРАЇНИ
08.04.01 – фінанси, грошовий обіг і кредит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Ірпінь – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті внутрішніх справ МВС України, м. Харків.
Науковий керівник доктор юридичних наук, професор,
академік Академії правових наук України
Бандурка Олександр Маркович,
народний депутат України.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Барановський Олександр Іванович,
Інститут економічного прогнозування НАН України, завідувач відділу досліджень розвитку та регулювання фінансових ринків;
кандидат економічних наук, доцент
Терещенко Олег Олександрович,
Київський національний економічний університет, доцент кафедри фінансів підприємств.
Провідна установа Харківський національний економічний університет МОН України, кафедра банківської справи (м. Харків).
Захист відбудеться “ 06 ” жовтня 2005 р. о 1600 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 27.855.01 Національної академії державної податкової служби України за адресою: 08201, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Карла Маркса, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії державної податкової служби України за адресою: 08201, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Карла Маркса, 31.
Автореферат розісланий “ 05 ” вересня 2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Онишко С.В.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Розвиток ринкових відносин обумовив необхідність появи іпотечного кредитування в економіці нашої країни. Іпотечне кредитування –розповсюджений в країнах з ринковою економікою ефективний механізм, здатний інтегрувати ринки нерухомості, фінансових послуг, фондовий ринок та ряд суміжних ринків, трансформувати приватні заощадження в інвестиційні ресурси, активізувати споживчий попит, згладжувати кон’юнктурні коливання і стабілізувати ринки, забезпечувати надійність і ліквідність інвестиційних вкладень в реальний сектор економіки, сприяти розв’язанню ряду актуальних соціально-економічних проблем суспільства та стійкому економічному зростанню.
В світі іпотечне кредитування успішно розвивалося протягом останніх двох століть. В Україні іпотечні інститути формуються заново в нелегких нормативно-правових, економічних та політичних умовах. Потенціал іпотечного кредиту використовується слабо. Існує об’єктивна необхідність прискореного переходу комерційних банків від звичайної кредитної операції, яка має підвищену гарантію повернення кредиту завдяки заставі в вигляді нерухомого майна до справжнього іпотечного кредитування – на довгий термін і під низькі відсотки. Банківська практика свідчить, що іпотечне кредитування – це один з найбільш надійних видів кредитування, який є привабливим і для банків-заставодержателів, і для позичальників, і для інвесторів.
Відтак, особливої уваги заслуговує світовий досвід побудови системи іпотечного кредитування та залучення інструментів системи іпотечного кредитування до вирішення актуальних питань соціально-економічного розвитку країни. Іпотечне кредитування в сучасних умовах України зможе відігравати суттєву роль у підтримці макроекономічної стабільності за умови застосування дієвої моделі іпотечного кредитування, тобто специфічних механізмів та інструментів, які об’єднають всіх учасників: позичальників, кредиторів, інвесторів.
Питання розвитку іпотеки та іпотечного кредитування були предметом дослідження науковців багатьох країн: США, Франції, Великої Британії, Німеччини. Серед них Ф. С. Мишкін, С. П. Роуз, Дж. Ф. Сінкі, М. Левин, Л. Міхаел, Р. Страйк, И. Телгарський, М. Равіс, Н. Ордуей. Серед вчених країн ближнього зарубіжжя слід відмітити В. Кудрявцева, О. Кудрявцеву, О. Лаврушина, Г. Циліну, А. Ольшаного, Г. Панову, В. Усоскіна.
Їх наукові здобутки можуть бути теоретичною та методологічною базою відповідних досліджень в Україні, здійснення яких поки ще суттєво відстає від потреб вітчизняної економіки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: БАНКІВСЬКИЙ ІПОТЕЧНИЙ КРЕДИТ В СУЧАСНИХ УМОВАХ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок