Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ РОЗВИТКУ ТВОРЧИХ ЗДІБНОСТЕЙ КУРСАНТІВ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ

ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ РОЗВИТКУ ТВОРЧИХ ЗДІБНОСТЕЙ КУРСАНТІВ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ

Назва:
ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ РОЗВИТКУ ТВОРЧИХ ЗДІБНОСТЕЙ КУРСАНТІВ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,63 KB
Завантажень:
254
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Національна академія Прикордонних військ України
імені Б. Хмельницького
СНІЦАР ІННА ВАСИЛІВНА
УД К 355.23 : 37.03 : 811.111
ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ РОЗВИТКУ
ТВОРЧИХ ЗДІБНОСТЕЙ КУРСАНТІВ
У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ
АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ
Спеціальність 20.02.02
Військова педагогіка та психологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Здобувач Сніцар І. В.
Хмельницький – 2001
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Національній академії Прикордонних військ України ім. Богдана Хмельницького, Державний комітет у справах охорони державного кордону
Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Корольов Олександр Петрович, Національна Академія Прикордонних військ України, кафедра педагогіки та психології, начальник кафедри, м. Хмельницький.
Офіційні опоненти:
доктор педагогічних наук, професор Сагач Галина Михайлівна, Національний університет ім. Тараса Шевченка, професор кафедри логіки, м. Київ;
кандидат педагогічних наук, доцент Мартиненко Світлана Миколаївна, Київський міжрегіональний інститут удосконалення вчителів ім. Бориса Грінченка, завідувач кафедри педагогіки.
Провідна установа:
Київський військовий гуманітарний інститут при Національній академії оборони України, Міністерство оборони України, м. Київ.
Захист відбудеться 26.10. 2001 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К. 70.705.02 Національної академії Прикордонних військ України імені Б. Хмельницького за адресою: 29003, м. Хмельницький-3, вул. Шевченка, 46, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії Прикордонних військ України імені Б. Хмельницького (29003, м. Хмельницький-3, вул. Шевченка, 46).
Автореферат розіслано 25.09.2001 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат педагогічних наук,
доцент Галімов А. В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сьогодні місце тієї чи іншої країни в світі, її конкурентні позиції все більше залежать від двох визначальних факторів - якості підготовки спеціалістів та умов, які держава створює для розкриття та використання їх здібностей і можливостей в процесі професійної діяльності.
Сучасний соціальний і економічний розвиток країни потребує перебудови вищої школи і визначає такі її основні напрями, як розвиток активності, самостійності і творчих здібностей майбутніх фахівців; забезпечення держави кваліфікованими, ініціативними кадрами, які, по-перше, матимуть ґрунтовну теоретичну та практичну підготовку з фаху; по-друге, зможуть самостійно приймати рішення, пов'язані з майбутньою професійною діяльністю, а отже, створювати власними силами нові науково-технічні цінності в майбутньому; а також формування у молодих фахівців прагнення до неперервної самоосвіти, здатності постійно оновлювати здобуті у вузі наукові знання, вміння швидко адаптуватися до змін та коригувати професійну діяльність.
Перед системою військової освіти сьогодні стоїть складне завдання – виховати особистість, розвинути індивідуальні особистісно-творчі здібності молодого покоління, зокрема здібностей не до репродуктивної, а до самостійно осмисленої і творчої професійної діяльності. Спеціалісту необхідно дати не тільки необхідну підготовку, але й базу умінь та навичок для продовження навчання протягом всієї професійної діяльності.
Вивчення досвіду роботи з курсантами дозволяє зробити висновок, що цілеспрямований розвиток творчих здібностей курсантів у процесі навчання англійській мові у значній мірі сприяє підвищенню інтересу до вивчення англійської мови, успішному та швидкому оволодінню своєю спеціальністю, розвитку мислення, інтелектуальних здібностей.
Актуальність дослідження проблеми розвитку творчих здібностей курсантів обумовлена необхідністю:
по-перше, виховання творчо мислячого, високоінтелектуального спеціаліста, який би старанно та відповідально виконував завдання службово-бойової діяльності і міг приймати правильні рішення в екстремальних умовах;
по-друге, засвоєння курсантами великої кількості інформації за короткі терміни;
по-третє, підготовки такого офіцера, який би вмів самостійно поповнювати свої знання, виявляти ініціативу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ РОЗВИТКУ ТВОРЧИХ ЗДІБНОСТЕЙ КУРСАНТІВ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок