Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ АЕРОПОРТОМ

ФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ АЕРОПОРТОМ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ АЕРОПОРТОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,27 KB
Завантажень:
267
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПАРІЙ ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЇВНА
УДК 658.14:629.7(075.8)
ФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ АЕРОПОРТОМ
спеціальність 08.07.04 – економіка транспорту і зв'язку
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному авіаційному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - | кандидат економічних наук, доцент
КОСАРЕВ Олександр Йосипович,
Національний авіаційний університет, доцент кафедри логістики
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України
КОБА В’ячеслав Григорович
Київська державна академія водного транспорту ім. Петра Конашевича - Сагайдачного, завідувач кафедри економіки і менеджменту;
кандидат економічних наук
САДЛОВСЬКА Ірина Петрівна,
заступник директора Департаменту фінансового регулювання та соціально – економічної політики – начальник відділу бюджету та фінансового регулювання Міністерства транспорту і зв’язку.
Провідна установа - | Національний транспортний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки, м. Київ.
Захист відбудеться 26 травня 2006 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.02 у Національному авіаційному університеті за адресою: 03058, Київ-58, просп. Космонавта Комарова, 1, корп.2, ауд.418.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного авіаційного університету за адресою: 03058, м. Київ-58, просп. Космонавта Комарова, 1.
Автореферат розісланий 25 квітня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук В.В. Матвєєв


 


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Необхідність стабілізації роботи вітчизняних аеропортів, підвищення рівня авіаційної безпеки, якості обслуговування пасажирів і повітряних суден викликає потребу у пошуку більш ефективних методів управління їх фінансово-господарською діяльністю. Тому формування економічного механізму оперативного управління, який би в умовах нестабільного зовнішнього середовища забезпечив підвищення ефективності роботи аеропорту, спираючись на цільову орієнтацію і координацію всіх подій, що охоплюють зміну напрямків використання ресурсів підприємства та їх джерел, виявлення ризиків та зниження їх рівня, а також підвищення гнучкості в функціонуванні економічного суб’єкта є актуальною проблемою на сучасному етапі розвитку вітчизняних аеропортів.
Формування економічного механізму оперативного управління аеропортом в умовах нестабільності зовнішнього середовища стає неможливим без складання бюджету, як основного інструменту гнучкого управління, який забезпечує точною, повною і своєчасною інформацією вище керівництво. Накопичений досвід показує, що використання даного інструменту дозволяє вивести систему управління організацією на якісно новий рівень, при якому досягається "прозорість" прийняття управлінських рішень з погляду фінансових наслідків, наявність реальної можливості керування фінансовими результатами і грошовими потоками структурних одиниць і організації як єдиного цілого.
Багато західних науковців висвітлювали тему бюджетування у своїх роботах: Брігхем Ю., Дікки Т., Кінг А., Лейхи Т., Лоранг Р., Майер Е., Мейтленд И., Мак Ки С., Отлей Д., Рачлін Р., Сігел Д., Шим Д. та ін. Більш близькі до українських реалій, але також не націлені на українські підприємства, роботи з бюджетування російських науковців: Балабанова І., Бочарова В., Горбунова А., Данилочкина В., Ляпунова С., Самочкина В., Попова В., Хруцького В. та ін.
Питання організації бюджетування в українських наукових колах менш актуалізовано, ніж у російських, і, тим більше, у західних наукових колах, що пояснюється його новизною для національної економіки. Питання, щодо актуальності організації бюджетування на вітчизняних підприємствах представлені окремими публікаціями періодичних видань, наприклад, працями Голова С.Ф. та Савчука В.П., Харко А.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ АЕРОПОРТОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок