Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І АНАЛІЗ ВІДТВОРЕННЯ ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧУВАННЯ

ОБЛІК І АНАЛІЗ ВІДТВОРЕННЯ ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧУВАННЯ

Назва:
ОБЛІК І АНАЛІЗ ВІДТВОРЕННЯ ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,27 KB
Завантажень:
219
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ ХАРЧУВАННЯ
ГОРОШАНСЬКА ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК 658.152.012.7:642.5.024.3/.5
ОБЛІК І АНАЛІЗ ВІДТВОРЕННЯ ОСНОВНИХ
ЗАСОБІВ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧУВАННЯ
Спеціальність 08.06.04 - Бухгалтерський облік, аналіз і аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків - 1999
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі аналізу господарської діяльності в Харківській державній академії технології та організації харчування Міністерства освіти України
Науковий керівник - | кандидат економічних наук, професор
Оспіщев Віктор Іванович
Харківська державна академія технології та організації харчування, проректор з наукової роботи
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Сук Леонід Кондратович
Національний аграрний університет, м.Київ, кафедра бухгалтерського обліку і аудиту
кандидат економічних наук, доцент
Котенко Людмила Миколаївна
Харківська державна академія технології та організації харчування, кафедра обліку і аудиту
Провідна установа | Київський державний торговельно-економічний університет Міністерства освіти України, кафедра бухгалтерського обліку
Захист відбудеться«22» жовтня 1999 р. об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.088.02 при Харківській державній академії технології та організації харчування за адресою: 310051, Харків-51, вул. Клочківська, 333.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківської державної академії технології та організації харчування
Автореферат розісланий «20» вересня 1999 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради | Оспіщев В. І.


Загальна характерисТИКА РОБОТИ
Актуальність теми
Підвищення якості та конкурентоспроможності продукції підприємств, зниження витрат виробництва та обігу вимагають збільшення вкладень капіталу в основні засоби. Процес відтворення основних засобів повинен забезпечити не лише розширення обсягів виробництва продукції, а й суттєве зростання продуктивності праці, швидке впровадження в практику нових технічних рішень. Без активізації інвестиційної діяльності неможливий вихід економіки України з кризового стану.
Ринкові методи господарювання вносять принципові зміни у спосіб виробництва, систему управління основними засобами та, як наслідок, визначають новий підхід до методики та організації бухгалтерського обліку. Від наявності вірогідної та вчасної інформації з усіх стадій життєвого циклу інвестиційного проекту залежить ефективність процесу відтворення. Поряд з цим виникла необхідність відмовитися від багатьох традиційних підходів до організації економічного аналізу основних засобів, доповнити їх новими, в більшості випадках апробованими в країнах з ринковою економікою.
Дослідження теоретичних положень та діючої практики бухгалтерського обліку відтворення основних засобів дозволило визначити ряд невирішених проблем, які гальмують процес управління виробництвом та знижують ефективність використання основних засобів. Серед них єдність економічної та бухгалтерської термінології, принципи оцінки основних засобів, підвищення аналітичності та інформативності первинних документів з обліку основних засобів, методика обліку руху основних засобів та багато інших. Зміни податкового механізму не лише суттєво вплинули на амортизаційну політику, а й привели до виникнення нових проблем.
Крім того, дійсний на сьогодні механізм інвестиційної діяльності не має достатньої методологічної та методичної бази. У зв'язку з цим виникає необхідність у розробці методики оцінки ефективності інвестиційних проектів, яка дозволяє передбачити можливі наслідки їх реалізації, оцінити результати прийнятих рішень. Особливої гостроти набувають питання прогнозування обсягу та оцінки ризику інвестицій в основні засоби, ефективності використання основних засобів.
Проблеми обліку відтворення основних засобів та їх аналізу є предметом пильної уваги економічної науки. Вагомий внесок в розробку теоретичних основ і методичних підходів до проблеми обліку відтворення основних засобів, аналізу ефективності інвестицій та використання основних засобів внесли провідні вчені-економісти: І.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОБЛІК І АНАЛІЗ ВІДТВОРЕННЯ ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок