Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА РОЗПАРАЛЕЛЮВАННЯ ПОСЛІДОВНИХ ПРОГРАМ ДЛЯ ПАРАЛЕЛЬНИХ ОБЧИСЛЮВАЧІВ З РОЗПОДІЛЕНОЮ ПАМ'ЯТТЮ

АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА РОЗПАРАЛЕЛЮВАННЯ ПОСЛІДОВНИХ ПРОГРАМ ДЛЯ ПАРАЛЕЛЬНИХ ОБЧИСЛЮВАЧІВ З РОЗПОДІЛЕНОЮ ПАМ'ЯТТЮ

Назва:
АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА РОЗПАРАЛЕЛЮВАННЯ ПОСЛІДОВНИХ ПРОГРАМ ДЛЯ ПАРАЛЕЛЬНИХ ОБЧИСЛЮВАЧІВ З РОЗПОДІЛЕНОЮ ПАМ'ЯТТЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,28 KB
Завантажень:
377
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Національна академія наук України
Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова

БОРИСОВ Євген Сергійович
УДК 519.683.004.424
АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА РОЗПАРАЛЕЛЮВАННЯ ПОСЛІДОВНИХ ПРОГРАМ ДЛЯ ПАРАЛЕЛЬНИХ ОБЧИСЛЮВАЧІВ
З РОЗПОДІЛЕНОЮ ПАМ'ЯТТЮ01.05.03 - математичне та програмне забезпечення
обчислювальних машин і систем

Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фізико-математичних наукКиїв - 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України.
Науковий керівник: доктор фізико-математичних наук, професор
Капітонова Юлія Володимирівна,
Інститут кібернетики імені В.М.Глушкова НАН України,
завідуюча відділом.
Офіційні опоненти: доктор фізико-математичних наук, старший науковий співробітник
Клименко Віталій Петрович,
Інститут проблем математичних машин і систем НАН України,
заступник директора,
кандидат фізико-математичних наук, доцент
Гороховський Семен Самуїлович,
Національний університет ''Києво-Могилянська академія'',
директор Інформаційно-комп'ютерного центру.
Провідна установа: Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
факультет кібернетики,
кафедра теоретичної кібернетики.
Захист відбудеться 24 лютого 2006 р. об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.194.02 при Інституті кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України за адресою:
03680, МСП, Київ-187, проспект Академіка Глушкова, 40.
З дисертацією можна ознайомитися в науково-технічному архіві інституту.
Автореферат розісланий 18 січня 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради СИНЯВСЬКИЙ В.Ф.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Поява технологій, що дозволяють створювати відносно недорогі та досить потужні процесори, природно відкрила шлях до переходу на багатопроцесорні системи - від невеликих 2-8-процесорних систем до великих надпотужних обчислювачів, які містять в собі тисячі процесорів. Сьогодні ми є свідками появи персональних кластерних систем. Це, як і поява персональних комп'ютерів в 80-і роки ХХ століття, істотно змінює ситуацію в цілому. Рядовому користувачеві відкрився доступ до якісно нового, незрівнянно могутнішого, чим персональний комп'ютер, інструменту для вирішення його спеціальних проблем. Наведемо кілька прикладів актуальних завдань, що вимагають надпотужних обчислювальних систем.
У лабораторіях компанії Ford Motor активно використовуються векторні комп'ютери SGI/Cray T90, на яких досягнуто рекордного рівня швидкості (1 GFLOPS/sec) роботи системи моделювання процесів руйнування автомобіля при аварії - RADIOSS. За результатами випробування своїх автомобілів, Ford одержала в США високу оцінку по забезпеченню безпеки на дорогах.
Корейське метеорологічне управління використовує суперкомп'ютери NEC. Суперкомп'ютер допомагає метеорологам прогнозувати природні катаклізми, що не рідко трапляються в цьому регіоні. Це дозволяє вчасно вжити необхідних заходів захисту й мінімізувати збитки.
Завдяки технологіям віртуального конструювання й візуалізації, за допомогою суперкомп'ютерів Hewlett-Packard виробник автомобілів Jaguar успішно вирішує багато технічних проблем. Комп'ютерне моделювання дозволяє уникнути від фізичного виготовлення більшої частини прототипів автомобілів, тим самим значно зменшити кошти на процес розробки й виробництва автомобіля.
Після землетрусу в Північній Каліфорнії (США) знаменитий міст Golden Gate Bridge залишився цілий, однак стало очевидно, що міст необхідно зміцнювати. На базі суперкомп'ютерного центра Сан-Дієго (SDSC) проведено детальний чисельний аналіз стану мосту. Для реалізації розрахунків використано суперкомп'ютер Cray. Було змодельовано близько 20 випробувань, кожне з яких зажадало від 6 до 8 годин машинного часу. Отримані результати допомогли підготувати інженерні рішення по реконструкції, а також оцінити вартість роботи.
Астрофізики Массачусетського технологічного інституту (MIT) для комп'ютерного моделювання зоряних систем використовують систему Condor. Ця обчислювальна система розподіляє обчислення по мережі робочих станцій, встановлених по всьому інституті, використовуючи весь незатребуваний ресурс комп'ютерів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА РОЗПАРАЛЕЛЮВАННЯ ПОСЛІДОВНИХ ПРОГРАМ ДЛЯ ПАРАЛЕЛЬНИХ ОБЧИСЛЮВАЧІВ З РОЗПОДІЛЕНОЮ ПАМ'ЯТТЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок