Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗРОСТАННЯ РОЛІ СТУДЕНТІВ У НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОМУ ПРОЦЕСІ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ: ІСТОРИЧНИЙ АСПЕКТ (90-ті рр. XX – початок XXI ст.)

ЗРОСТАННЯ РОЛІ СТУДЕНТІВ У НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОМУ ПРОЦЕСІ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ: ІСТОРИЧНИЙ АСПЕКТ (90-ті рр. XX – початок XXI ст.)

Назва:
ЗРОСТАННЯ РОЛІ СТУДЕНТІВ У НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОМУ ПРОЦЕСІ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ: ІСТОРИЧНИЙ АСПЕКТ (90-ті рр. XX – початок XXI ст.)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,73 KB
Завантажень:
49
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
СОПІВНИК Руслан Васильович
УДК 93/94(477):37.378
ЗРОСТАННЯ РОЛІ СТУДЕНТІВ У НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОМУ
ПРОЦЕСІ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ:
ІСТОРИЧНИЙ АСПЕКТ
(90-ті рр. XX – початок XXI ст.)
07.00.01 – історія України
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата історичних наук
Луганськ – 2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі історії України Національного аграрного університету Кабінету Міністрів України
Науковий керівник | кандидат історичних наук, доцент
Коломієць Сергій Сергійович,
Національний аграрний університет,
завідувач кафедри історії України
Офіційні опоненти: | доктор історичних наук, професор
Литвиненко Віталій Федосійович,
Східноукраїнський національний університет
імені Володимира Даля,
завідувач кафедри історії України
кандидат історичних наук, доцент
Поночовний Михайло Іванович,
Київський національний
торговельно-економічний університет,
начальник відділу навчально-виховної роботи
Провідна установа | Донецький національний університет,
кафедра історії України,
Міністерство освіти і науки України, Донецьк
Захист відбудеться „29” вересня 2004 р. о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.04 при Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ,
кв. Молодіжний, 20-А, корпус – 1, аудиторія 241.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (91034, м. Луганськ,
кв. Молодіжний, 20-А).
Автореферат розісланий „26” серпня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Довжук І.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Студентство є соціально-професійною групою, яка об’єднує студіюючу молодь вищих навчальних закладів України і потенційно являє собою один із найголовніших рушіїв розвитку новітньої української державності. Студенти це майбутні фахівці, які будуть вирішувати долю усіх галузей виробництва і від того як вони формуються і виявляють себе у навчально-виховному процесі, залежать перспективи розвитку країни.
Важливість теми дослідження детермінована рядом чинників. По-перше, студентство становить значну частку серед молоді України: у 2001/02 навчальному році у вищих навчальних закладах усіх рівнів акредитації навчалося майже 2,2 млн студентів, що складало понад 40 % юнаків і дівчат віком 18–25 років; Нове покоління незалежної України (1991 – 2001): Щорічна доповідь Президентові України, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України про становище молоді в Україні ( за підсумками 2001 р.). – К.: Державний інститут проблем сім’ї та молоді, 2002. – С.8. якщо в останні роки існування Радянського Союзу в Україні на 10 тисяч населення припадало 160 студентів, то у 2004 р. – 512. Вища освіта і наука України. Інформаційно-аналітичні матеріали до засідання підсумкової колегії Міністерства освіти і науки України. Підвищення ефективності вищої освіти і науки як дієвого чинника суспільного розвитку та інтеграції в європейське співтовариство 27 лютого 2004 року м. Одеса. – К.: Київський національний економічний університет, 2004. – С.7; 15.
По-друге, дослідження процесу реформування системи вищої освіти та виявлення зростаючої ролі студентів у навчально-виховному процесі, як його активних учасників, мають важливе значення для розвитку демократичних відносин, розбудови правової держави та громадянського суспільства. По-третє, узагальнення і реконструкція активності студентів у громадському житті вищих навчальних закладів, через висвітлення їх участі у діяльності різного роду молодіжних громадських організацій та органах студентського самоврядування, дозволяє виявити не тільки ті сторони виховання, що сприяють їх професійному зростанню як висококваліфікованих фахівців, але й ті, що формують у них якості майбутніх керівників та організаторів трудових колективів. Це має важливе значення для кадрового забезпечення економічних і політичних реформ в Україні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ЗРОСТАННЯ РОЛІ СТУДЕНТІВ У НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОМУ ПРОЦЕСІ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ: ІСТОРИЧНИЙ АСПЕКТ (90-ті рр. XX – початок XXI ст.)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок