Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНІ СПРЯМУВАННЯ РЕФОРМУВАННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ В КРАЇНАХ СНД

ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНІ СПРЯМУВАННЯ РЕФОРМУВАННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ В КРАЇНАХ СНД

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНІ СПРЯМУВАННЯ РЕФОРМУВАННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ В КРАЇНАХ СНД
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,90 KB
Завантажень:
79
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА
Охрамович Оксана Рафаїлівна
УДК 657
ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНІ СПРЯМУВАННЯ РЕФОРМУВАННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ В КРАЇНАХ СНД
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2005


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі бухгалтерського обліку в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
КУЗЬМІНСЬКИЙ Юрій Анатолійович,
Київський національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
МНИХ Євген Володимирович,
Київський національний
торговельно-економічний університет,
завідувач кафедри фінансового аналізу і контролю
кандидат економічних наук, професор
ТРУШ Володимир Євдокимович,
Херсонський національний технічний університет,
завідувач кафедри обліку і аудиту
Провідна установа: Київський національний університет
імені Тараса Шевченка, кафедра обліку та аудиту, м. Київ
Захист відбудеться „__23__” січня 2006 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.07 в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розісланий „__21__” грудня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук,
професор В.Я.Савченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Зміни, що відбулися в Україні з моменту набуття незалежності, торкнулися всіх сфер життя, в тому числі економіки. Рух до ринкових перетворень, з одного боку, потребує вдосконалення теоретичних і методичних підходів до управління підприємством, зокрема бухгалтерського обліку, який має забезпечувати своєчасною та достовірною інформацією користувачів фінансової звітності для прийняття управлінських рішень. З другого боку, інтеграція економіки України у світову систему господарювання неможлива без реформування національної облікової системи із застосуванням міжнародних стандартів. При цьому слід враховувати особливості перехідної економіки, соціально-економічні, політичні, правові та інші чинники, характерні для нашої країни, а також національні традиції, набуті в теорії й практиці обліку в попередні роки.
Отже, вдосконалення методичних і організаційних засад бухгалтерського обліку з урахуванням вітчизняного та зарубіжного досвіду сприятиме підвищенню ефективності функціонування економіки.
Пропозиції щодо відповідного реформування вітчизняної облікової системи мають ґрунтуватися насамперед на усвідомленні досвіду розвитку обліку господарської діяльності. Це дасть можливість уникнути помилок і виправити недоліки, допущені в його організації раніше, краще усвідомити майбутнє, об’єктивно оцінивши сучасні напрями розвитку облікової практики в світі. Значний внесок у дослідження історії становлення та розвитку бухгалтерського обліку зробили вітчизняні вчені М.Т. Білуха, Ф.Ф. Бутинець, Н.В. Гавришко, Й.Я. Даньків, А.М. Кузьмінський, М.Р. Лучко, Є.В. Мних, П.П. Німчинов, М.Я. Остап’юк, М.С. Пушкар, Р.В. Романів, В.Г. Швець, І.Й. Яремко та зарубіжні вчені-економісти, такі як В.Т. Бакстер, В.А. Маздоров, Т.Н. Малькова, В.Ф. Палій, Я.В. Соколов, Б.С. Ямей.
Питанням реформування методичних і організаційних засад вітчизняного бухгалтерського обліку із застосуванням міжнародних стандартів приділяли велику увагу багато науковців-економістів, зокрема А.М. Герасимович, В.І. Єфіменко, Л.М. Кіндрацька, Г.Г. Кірейцев, М.М. Коцупатрий, М.В. Кужельний, Ю.А. Кузьмінський, В.Г. Линник, В.М. Пархоменко, О.А. Петрик, В.І. Самборський, В.В. Сопко, В.Є. Труш, М.Г.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНІ СПРЯМУВАННЯ РЕФОРМУВАННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ В КРАЇНАХ СНД

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок