Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Управління оборотним капіталом промислових підприємств

Управління оборотним капіталом промислових підприємств

Назва:
Управління оборотним капіталом промислових підприємств
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,72 KB
Завантажень:
390
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ПРИАЗОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЗБОРОВСЬКА ОЛЬГА МИХАЙЛІВНА
УДК 330.341.1
Управління оборотним капіталом промислових підприємств
Спеціальність 08.06.01 - Економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Маріуполь - 2006
Дисертацією є рукопис.
_Роботу виконано в Гуманітарному університеті "Запорізький інститут державного та муніципального управління".
Науковий керівник -
доктор наук з державного управління, професор
Дацій надія Василівна,
Гуманітарний університет "Запорізький інститут державного та муніципального управління", завідувач кафедри "Облік і аудит"
Офіційні опоненти:доктор економічних наук, професор
Нусінов Володимир Якович,
Криворізький технічний університет Міністерства освіти і науки України; завідувач кафедри
кандидат економічних наук, доцент
Нестеренко Жанна Кирилівна,
Запорізький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри
.Провідна установа Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки України, відділ проблем економічної стратегії прогнозування та регулювання економіки, м. Київ.
Захист відбудеться "27" вересня 2006 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К12.052.02 у Приазовському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 87500, м. Маріуполь Донецької області, вул. Університетська, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Приазовського державного технічного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 87500, м. Маріуполь Донецької області, вул. Університетська, 7.
Автореферат розісланий "25" серпня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М. Колосок
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах ринкової економіки в Україні відбуваються істотні зміни в механізмі функціонування промислових підприємств, зумовлені економічними реформами, що проводяться в країні. У промисловому секторі економіки функціонує основна маса підприємств, управління діяльністю яких охоплює широкий спектр питань організаційного, економічного і фінансового характеру, якість вирішення котрих багато в чому визначається станом оборотного капіталу. Його наявність, достатність, міра завантаження в обороті, забезпеченість джерелами фінансування зумовлюють рівень ліквідності, платоспроможності і фінансової стійкості підприємств. Раціональна й ефективна система управління оборотним капіталом є чинником поліпшення фінансового й організаційного стану промислових підприємств.
Суть і роль оборотного капіталу, ефективність його формування та використання висвітлені у працях провідних українських економістів, таких як І.А. Бланк, А.Д. Василік, М.В. Володькіна, К.В. Ізмайлова, Г.Г. Кірейцев, М.Я. Коробов, Л.А. Лігоненко, А.М. Поддєрьогін, Р.А. Слав’юк та ін. Різним аспектам управління оборотним капіталом присвячені праці таких зарубіжних учених-економістів, як Е.Р. Брігхем, І.В. Зелгавілс, В.В. Ковальов, Б. Коллас, М.Н. Крейніна, Т. Манесс, Л.Н. Павлова, В.Л. Перламутров, І.В. Пещанська, Е.С. Стоянова, Дж. Хорн, Р.Н. Холт, Л. Шелл.
Вивчення опублікованих праць і практики господарської діяльності показало, що достатнього висвітлення не дістали принципово важливі питання, пов’язані з формуванням ефективної політики управління оборотним капіталом промислових підприємств. Особливості формування оборотного капіталу в промисловості з використанням математичних методів не знайшли достатнього висвітлення в економічній літературі, а обґрунтування оптимальної системи управління оборотним капіталом промислових підприємств у сучасних умовах адаптації до світових вимог не привернуло достатньої уваги науковців. Сьогодні актуальними є розробка й обґрунтування науково-методичного підходу до формування та вдосконалення механізму використання оборотного капіталу промислового підприємства за рахунок розробки економіко-математичних моделей, програми подальшого розвитку підприємства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Управління оборотним капіталом промислових підприємств

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок