Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІЯ КРІПЛЕННЯ УСТАТКУВАННЯ АНКЕРНИМИ БОЛТАМИ НА АКРИЛОВИХ КЛЕЯХ

ТЕХНОЛОГІЯ КРІПЛЕННЯ УСТАТКУВАННЯ АНКЕРНИМИ БОЛТАМИ НА АКРИЛОВИХ КЛЕЯХ

Назва:
ТЕХНОЛОГІЯ КРІПЛЕННЯ УСТАТКУВАННЯ АНКЕРНИМИ БОЛТАМИ НА АКРИЛОВИХ КЛЕЯХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,02 KB
Завантажень:
25
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
харківський державний технічний університет
будівництва та архітектури
нохріна лариса АНАТОЛІЇВНА
УДК 657.58.668.3
ТЕХНОЛОГІЯ КРІПЛЕННЯ УСТАТКУВАННЯ
АНКЕРНИМИ БОЛТАМИ НА АКРИЛОВИХ КЛЕЯХ
Спеціальність 05.23.08 - Технологія промислового і
цивільного будівництва
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ХАРКІВ - 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківській державній академії міського господарства Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, професор
Золотов Михайло Сергійович,
начальник науково-дослідного сектору Харківської державної академії міського господарства
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Дюженко Михайло Григорович,
професор кафедри механізації будівельних процесів Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури
кандидат технічних наук, професор
Піліграм Сергій Сергійович,
заступник генерального директора
ДКП “Харківкомуночиствод”
Провідна установа: | Київський національний технічний університет будівництва та архітектури
Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Захист відбудеться “ 20 ” вересня 2000 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.056.01 при Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури, за адресою 61002, м. Харків, вул. Сумська, 40.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури за адресою: м. Харків, вул. Сумська, 40.
Автореферат розісланий 18 серпня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Кутовий Е.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Кріплення устаткування анкерними болтами, установленими на акрилових композиціях, є одним з найбільш перспектив-них напрямків у будівництві, при реконструкції та капітальному ремонті будівель і споруд.
Анкероустановочні роботи на акрилових клеях вигідно відрізняються від традиційних методів кріплення устаткування, будівельних елементів, інженерних комунікацій та інших технологічних пристроїв до існуючих бетонних та залізобетонних конструкцій і здобувають все більше визнання. Використання акрилових композицій з цією метою дозволяє знизити термін будівництва та реконструкції будівель і споруд, зменшити матеріало- та трудомісткість робіт. При реконструкції та ремонті будівель і споруд застосування клеїв іноді є єдиним засобом виконання таких робіт. Застосування при анкероустановочних роботах акрилових композицій є перспективним, оскільки вони малокомпонентні, прості й надійні у приготуванні та використанні. Ці клеї значно дешевші від епоксидних та інших полімерних клеїв, що застосовуються у сучасному будівництві. Крім того, кріплення за допомогою акрилових композицій характеризується відсутністю складних підготовчих процесів, суттєвим скороченням трудових витрат, терміну будівництва та реконструкції будівель і споруд. Особливо це важливо при швидкій зміні технологічного устаткування. У зв’язку з цим є актуальним удосконалення технології анкероустановочних робіт з використанням акрилових композицій і вибір сучасних механізмів для буріння свердловин та підготовки поверхонь до склеювання.
Метою дисертаційної роботи є зниження трудових і матеріальних затрат, підвищення надійності клейового з’єднання сталь-бетон за рахунок удосконалення технології установки анкерних болтів на акрилових клеях для кріплення устаткування, елементів будівельних конструкцій та інженерних комунікацій.
Робоча гіпотеза полягає у припущенні про можливість розробки таких технологічних рішень, які дозволять виконувати кріплення устаткування, окремих деталей будівельних конструкцій та інженерних комунікацій анкерними болтами, установленими на акрилових клеях, забезпечуючи при цьому надійність клейового з’єднання сталь-бетон.
Об’єкт дослідження - кріплення устаткування і будівельних елементів до бетонних і залізобетонних конструкцій при будівництві, реконструкції та капітальному ремонті промислових будівель і споруд.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІЯ КРІПЛЕННЯ УСТАТКУВАННЯ АНКЕРНИМИ БОЛТАМИ НА АКРИЛОВИХ КЛЕЯХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок