Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АКТИВІЗАЦІЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВІХ ПІДПРИЄМСТВ У ПЕРІОД РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ

АКТИВІЗАЦІЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВІХ ПІДПРИЄМСТВ У ПЕРІОД РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ

Назва:
АКТИВІЗАЦІЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВІХ ПІДПРИЄМСТВ У ПЕРІОД РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,26 KB
Завантажень:
25
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КУЗЬКІН ЄВГЕН ЮРІЙОВИЧ
УДК 658.152
АКТИВІЗАЦІЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВІХ ПІДПРИЄМСТВ У
ПЕРІОД РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ
Спеціальність 08.06.02 – підприємництво, менеджмент та маркетинг
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук
Харків, 2002
Дисертаціею є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному економічному університеті,
Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Пономаренко Володимир Степанович,
Харківський державний економічний університет,
зав. кафедрою інформаційних систем
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Гриньова Валентина Миколаївна,
Харківський державний економічний університет,
зав. кафедрою бізнесу та підприємництва
кандидат економічних наук, доцент
Коюда Павло Миколайович,
Харківський національний технічний університет
радіоелектроніки, зав. кафедрою економіки
Провідна установа – Харківський національний університет ім. Каразіна,
кафедра маркетингу,
Міністерство освіти і науки України (м. Харків)
Захист відбудеться “25” квітня 2002 р. о 13 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради, шифр Д 64.055.01, у Харківському державному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
З дисертацією можно ознайомитись у бібліотеці Харківського деожавного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
Автореферат розісланий “25” березня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Дороніна М.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Розвиток ринкових процесів в економіці України обумовив необхідність залучення інвестиційних ресурсів у галузі матеріального виробництва. Посилення позитивної тенденції, пов'язаної з ростом обсягів промислового виробництва вимагає прийняття своєчасних управлінських рішень, адаптованих до кон'юнктури інвестиційного ринку. Відновлення та інтенсивний розвиток інвестиційної діяльності підприємств залежить як від здатності суб'єктів господарювання знаходити та вводити в дію власні внутрішні резерви збільшення інвестиційних ресурсів, так і від державної політики у сфері залучення іноземних інвестицій. Для нагромадження інвестиційних ресурсів та концентрації їх на пріоритетних напрямках розвитку виробничо-господарської діяльності першочергове значення має зростання ефективності використання активів промислових підприємств.
Актуальність теми. Рішенню проблем удосконалювання інвестиційної діяльності підприємств присвячені роботи як вітчизняних, так і закордонних учених – економістів: Бланка І.А., Брігхема Є., Гриньової В.М., Ковальова В.В., Коюди П.М., Павлова Л.Н., Пономаренка В.С., Пушкаря О.І., Сергеєва І.В., Семеняк І.В., Стоянової Є.С., Української Л.О., Четиркіна Є.М., Холта Р. Однак багато теоретичних та практичних проблем (активізація інвестиційної діяльності за рахунок поповнення активів шляхом прискорення їх обігу; систематизація факторів підвищення ефективності інвестиційної діяльності; аналіз можливостей розвитку виробничого потенціалу актуальних сфер економіки України та ін.) недостатньо досліджені та методично забезпечені.
Це і обумовло вибір теми, мети, задач дисертаційного дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до напрямків наукових досліджень Харківського державного економічного університету в межах госпдоговірної теми “Розробка пропозицій по відновленню раціональних пропорцій у відтворювальних процесах у ВАТ “Укрелектромаш”. Обраний напрямок дослідження збігається з фундаментальними науковими дослідженнями в межах теми “Структурна перебудова машинобудівного комплексу України та стратегія формування його інноваційно-інвестиційного потенціалу” (номер державної реєстрації 0199U001804), що затверджена Постановою Бюро відділу економіки НАН України 24.01.1997 року, протокол № 1.
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційного дослідження є теоретичне обґрунтування та методичне забезпечення ефективних інвестиційних рішень на основі моделювання процесів відтворення капіталу промислових підприємств.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: АКТИВІЗАЦІЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВІХ ПІДПРИЄМСТВ У ПЕРІОД РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок