Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТРАНСУРЕТРАЛЬНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ЗВУЖЕНЬ СЕЧІВНИКА У ЧОЛОВІКІВ

Загрузка...

ОБГРУНТУВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТРАНСУРЕТРАЛЬНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ЗВУЖЕНЬ СЕЧІВНИКА У ЧОЛОВІКІВ / сторінка 3

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТРАНСУРЕТРАЛЬНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ЗВУЖЕНЬ СЕЧІВНИКА У ЧОЛОВІКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,56 KB
Завантажень:
425
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 

Практична значимість дослідження. Доведена ефективність трансуретральних методів лікування звужень сечівника і розроблено алгоритм вибору методу лікування звуження, що дозволило повністю відмовитись від відкритих оперативних втручань.
Запропоновано моніторинг диспансерного нагляду після відновлення прохідності сечівника, що дозволило скоротити період реабілітації.
Впровадження в практику алгоритму діагностики і лікування звужень сечівника з використанням трансуретральних втручань дозволило отримати хороші результати в найближчий післяопераційний період у 100 % хворих, у віддалений – у 97,6 %, скоротити перебування хворого в стаціонарі в 1,8 разів в порівнянні з хворими, яким виконувалось відкрите оперативне втручання.
Доведена мала травматичність трансуретральних втручань як монотерапії в лікуванні хворих на звуження сечівника.
Розроблена і впроваджена в практику методика трансуретральної резекції звуження дозволила у 96,7 % хворих відновити самостійне контрольоване сечовипускання.
Особистий внесок здобувача. Ідея роботи запропонована науковим керівником. Дисертаційна робота повністю виконана дисертантом. Особисто автором виконано: патентний та літературний пошук, розробка історій хвороби тематичних хворих, статистична обробка та аналіз отриманих результатів. Поряд з цим пошукувач самостійно обстежував тематичних хворих і брав участь у виконанні трансуретральних втручань.
Первинний аналіз результатів дослідження, написання аналітичного огляду літератури, результатів особистих досліджень, підсумків та практичних рекомендацій автором виконано самостійно.
Інтерпретація отриманих результатів, наукових положень і висновків виконувались спільно з науковим керівником.
Впровадження результатів дослідження. Результати дослідження використання трансуретральних втручань при лікуванні звужень сечівника впроваджені в клінічну практику урологічної клініки Інституту урології АМН України, урологічному центрі м. Києва, урологічному відділенні Київської обласної лікарні.
Матеріали дослідження включені в програму навчання студентів та інтернів Національного медичного університету ім.. О.О.Богомольця, інтернів та лікарів Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупіка.
Апробація результатів дисертації. Матеріали і основні положення доповідались і обговорювались на науковій конференції відділу рентгенендоурології і літотрипсії Інституту урології АМН України (2006), науково-практичних конференціях (м. Самбор, 2002; м. Чернівці, 2003; м. Ужгород, 2003; м. Київ, 2003), на засіданні Асоціації урологів м. Києва (2004), засіданні апробаційної ради Інституту урології АМН України (2006, протокол № 46).
Публікації. Основні положення дисертації відображені в 8 наукових роботах, із них 4 статті - в фахових наукових виданнях, рекомендованих ВАК України; отримано 1 деклараційний патент.
Обсяг і структура роботи. Дисертація викладена на 167 сторінках комп’ютерного набору. Вона складається із вступу, огляду літератури, 7 розділів власних досліджень, аналізу і узагальнення результатів дослідження, висновків, практичних рекомендацій, списку використаних літературних джерел, у тому числі 108 джерел вітчизняних авторів та країн СНД і 229 джерел зарубіжних авторів. Дисертація містить 48 таблиць, 32 рисунки.
ЗМІСТ РОБОТИ
Матеріали та методи досліджень. В Інституті урології АМН України за період з 1995 по 2004 рр. з приводу звуження сечівника було виконано 275 трансуретральних втручань у 251 хворого.
Під час обстеження пацієнтів проводили загальноклінічні, лабораторні дослідження, визначали показники рівнів сечовини і креатиніну, загального білка, глюкози, білірубіна, застосовували бактеріологічні, рентгенологічні (оглядова і екскреторна урографія, висхідна і нисхідна уретроцистографія), виконувалась ізотопна ренографія, ультразвукове обстеження, а також урофлоуметрія з визначенням максимальної і середньої швидкості сечовипускання і часу сечовипускання, уретроскопія.
Результати дослідження та їх обговорення. Аналіз причин виникнення звужень сечівника (табл.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТРАНСУРЕТРАЛЬНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ЗВУЖЕНЬ СЕЧІВНИКА У ЧОЛОВІКІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок